Pojemnik na ser z deską Modula
Nowoczesny i praktyczny lunchbox Take a Break holenderskiej marki Mepal to produkt, który w szczególności przypadnie do gustu osobom lubiącym zdrowy tryb życia oraz wszystkim rodzicom przygotowującym posiłki dla dzieci do szkoły czy na wycieczki.

Pojemnik na ser z deską Modula

Model: M9212

79,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 79,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Koszt wysyłki: 12,90zł

9urodziny

Nowoczesny i praktyczny lunchbox Take a Break holenderskiej marki Mepal to produkt, który w szczególności przypadnie do gustu osobom lubiącym zdrowy tryb życia oraz wszystkim rodzicom przygotowującym posiłki dla dzieci do szkoły czy na wycieczki. Lunchbox jest pojemny - 900ml , pomieści do 4 kanapek, posiada również specjalną przegródkę, którą można regulować. Dodatkowo, w pokrywie znajduje się uszczelka, dzięki której przechowywane produkty zachowają swoją świeżość przez dłuższy czas. Pojemnik nadaje się do mycia w zmywarce. Wszystkie produkty Mepal wolne są od BPA oraz wykonane z matariałów nieszkodliwych dla zdrowia. Wyprodukowano w Holandii.

Szczegóły produktu

M9212

Specyfikacja

Możliwość mycia w zmywarce: TAK
Wykonanie: Tworzywo sztuczne PP
Kolor: bezbarwny
Pojemność [ml]: 2800 ml
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: NIE

Szybkie porównanie

Produkt
Pojemnik na ser z deską Modula Pojemnik na ser z deską Modula Pojemnik na wędliny Omnia 500/3 nordic white Pojemnik na wędliny Omnia 500/3 nordic white Pojemnik na wędliny Omnia 500/3 Nordic Black Pojemnik na wędliny Omnia 500/3 Nordic Black
Dostępność
Cena
79,99 zł
64,99 zł
64,99 zł
Możliwość mycia w zmywarce
TAK TAK TAK
Wykonanie
Tworzywo sztuczne PP Tworzywo sztuczne ABS Tworzywo sztuczne ABS
Kolor
bezbarwny biały czarny
Pojemność [ml]
2800 ml 1500 ml 1500 ml
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej
NIE NIE NIE

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.