CHEF'N Wyciskacz uniwersalny do cytrusów

Wyciskarka do cytrusów 2 w 1 marki CHEF'N, to produkt który pozwoli Ci na wyciśnięcie świeżego, domowego soku, zatrzymując miąższ i pestki z owoców. Antypoślizgowa dolna część zapobiega przemieszczaniu się wyciskarki po blacie. Pojemnik wyposażony został w miarkę.


Wyciskacz uniwersalny do cytrusów

Model: C27470

39,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 39,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Koszt wysyłki: 12,90zł

Uwaga! W naszym głównym magazynie trwa inwentaryzacja. Z związku z tym realizacja zamówień złożonych po 28 września 2023 r. może ulec wydłużeniu. Za wszystkie niedogodności przepraszamy! 

CHEF'N Wyciskacz uniwersalny do cytrusów

Wyciskarka do cytrusów 2 w 1 marki CHEF'N, to produkt który pozwoli Ci na wyciśnięcie świeżego, domowego soku, zatrzymując miąższ i pestki z owoców. Antypoślizgowa dolna część zapobiega przemieszczaniu się wyciskarki po blacie. Pojemnik wyposażony został w miarkę. Możliwość mycia w zmywarce.
Wymiary: 9,5x8,5x7 cm

Marka Chef'n

Marka Chef’n zrodziła się z poszukiwania rozwiązania problemu, i z genialnego pomysłu. W latach osiemdziesiątych XX wieku David Holcomb był kucharzem, a jednym z codziennych zadań, których nie cierpiał, było wyciskanie pojedynczych ząbków czosnku. Swoją frustrację zabrał z kuchni do warsztatu - i wynalazł mały przyrząd do wyciskania i przechowywania czosnku.
Dziś linia produktów Chef’n ma ponad trzysta patentów na całym świecie. Rozrosła się na wiele kategorii artykułów gospodarstwa domowego, które łączy jedno: ten sam duch podążania za wynalazkiem. Efektem jest tworzenie sprytnych rozwiązań codziennych problemów każdej gospodyni, czy gospodarza w kuchni.

Szczegóły produktu

C27470

Specyfikacja

Możliwość mycia w zmywarce: TAK
Dodatkowe informacje: antypoślizgowa dolna część
miarka
Wykonanie: tworzywo sztuczne
Wymiary: 9,5 x 8,5 x 7 cm
Funkcje dodatkowe: zatrzymuje miąższ i pestki z owoców
Funkcje: wyciskanie
Kolor: bezbarwny
zielony
żółty

Specyficzne kody

EAN13
4008033274708

Szybkie porównanie

Produkt
CHEF'N Wyciskacz uniwersalny do cytrusów Wyciskacz uniwersalny do cytrusów Otwieracz/zamknięcie do butelek Otwieracz/zamknięcie do butelek Wyciskacz do czosnku i dziadek do orzechów 2w1 Wyciskacz do czosnku i dziadek do orzechów 2w1
Dostępność
Cena
39,99 zł
19,99 zł
24,99 zł
Możliwość mycia w zmywarce
TAK
Dodatkowe informacje
miarka łatwe czyszczenie ręczne łatwy w utrzymaniu czystości
Wyróżnione1
Wyciskarka do cytrusów 2 w 1 marki CHEF'N, to produkt który pozwoli Ci na wyciśnięcie świeżego, domowego soku, zatrzymując miąższ i pestki z owoców. Jakość zastosowanych materiałów zapewnia trwałość oraz wytrzymałość produktu
Wykonanie
tworzywo sztuczne silikon aluminium
Wymiary
9,5 x 8,5 x 7 cm 8 x 1,5 x 4 cm długość 15 cm
Funkcje dodatkowe
zatrzymuje miąższ i pestki z owoców
Funkcje
wyciskanie zamykanie wyciskanie czosnku
Kolor
bezbarwny

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.