Cerafit Steel - patelnia z powłoką stalową 28 cm

Cerafit Steel Firmy Genius w rozmiarze 28 centymetry to żaroodporna patelnia ceramiczna ze szklaną pokrywą. Idealna do większych posiłków. Odporna na zarysowania powierzchnia i zdejmowany uchwyt.

Kupując zestaw otrzymasz:

Patelnia 20 CM
*oferta ważna do wyczerpania zapasów

(4)

Cerafit Steel patelnia z pokrywką 28 cm + gratis

Model: KPLCERF28LCERF20

Wysyłka: 48h (dni rob.)

Koszt przesyłki: GRATIS

Miesiąc seniora

Cerafit Steel firmy Genius to 28 centymetrowa, żaroodporna patelnia ceramiczna ze szklaną pokrywką.

Ta patelnia indukcyjna ma nieprzywierającą, odporną na zarysowania powierzchnię oraz zdejmowany uchwyt. Zwykłe patelnie mogą przysporzyć wiele problemów ze smażeniem. Potrawy do nich przywierają i przypalają się, a po gotowaniu często trudno je doczyścić. Jaką patelnię wybrać żeby pozbyć się takich kłopotów? Odpowiedzią jest nowa i rewolucyjna, hybrydowa patelnia ze stali i ceramiki Cerafit Steel marki Genius. Ta indukcyjna patelnia ma niezwykle gładką, nieprzywierającą powierzchnię, jest łatwa w użyciu i niezniszczalna. Gotowanie i smażenie na tej patelni stanie się czystą przyjemnością.

Jaką patelnię ceramiczną kupić

Patelnie ceramiczne są przyjazne środowisku i nie wpływają na smak potraw. Są bezpieczne dla zdrowia, można na nich smażyć bez tłuszczu lub z niewielką ilością, bo nic do nich nie przywiera. Patelnia Cerafit Steel ma o wiele więcej atutów. To połączenie wytrzymałej stali nierdzewnej z ceramiką, czyli jedna patelnia do każdego rodzaju gotowania. Dlaczego warto wybrać patelnię ceramiczną marki Genius? Spód to supermocna i super wytrzymała stal zaprojektowana w Niemczech. Trwała, nieprzywierająca powłoka ceramiczna nowej generacji to opatentowana, niemiecka technologia. Dzięki temu patelnia ceramiczna Cerafit Steel jest o 60 % wydajniejsza, trwalsza, odporna na zarysowania i bardziej nieprzywierająca niż zwykła patelnia ceramiczna. Stalowe dno nagrzewa się wyjątkowo szybko i równomiernie rozprowadza ciepło, więc także potrawy przyrządzane są równomiernie. Krótki czas nagrzewania umożliwia energooszczędne gotowanie i smażenie do poziomu 250ºC. Patelnia hybrydowa świetnie sobie radzi na kuchence elektrycznej, gazowej, ceramicznej jak i indukcyjnej oraz w piekarniku.

Najzdrowsza patelnia

Jaka patelnia jest najzdrowsza? Dzięki tak wysokiej nieprzywieralności, na patelni Genius nie potrzeba używać żadnego tłuszczu czy oleju, więc potrawy są przypieczone, ale zdrowe i nieprzypalone. Brak przywierania i przypalania sprawia, że dania nie zawierają szkodliwych substancji i oparów.

Ceramiczna patelnia

Warstwowe dno ma wytrzymały aluminiowy rdzeń, który świetnie przewodzi ciepło, powłoka ceramiczna jest też dwuwarstwowa. Dzięki wysokiej krawędzi smażenie oraz pieczenie jest wyjątkowo wygodne. Ta hybrydowa patelnia nadaje się do każdego rodzaju gotowania. Cały posiłek można przygotować na jednej patelni, można ją używać także w piekarniku do 500ºC. Ergonomiczny i antypoślizgowy, zdejmowany uchwyt dobrze leży w ręce i ułatwia pieczenie oraz podawanie. Patelnię wygodnie się chwyta, a gotowanie jest komfortowe. Przezroczysta pokrywka z hartowanego szkła sprawia, że dobrze widać co dzieje się w patelni. Żeby ją wyczyścić wystarczy tylko przetrzeć bez żadnego szorowania lub spłukać, w razie potrzeby patelnię Genius można myć w zmywarce.

Szczegóły produktu

KPLCERF28LCERF20

Specyfikacja

Wykonanie: Ceramika
Stal
Szkło hartowane
Wymiary: 28 CM
Funkcje dodatkowe: Możliwość pieczenia w piekarniku do 250ºC
Nieprzywierająca powłoka

Szybkie porównanie

Produkt
Cerafit Steel - patelnia z powłoką stalową 28 cm Zestaw Jade Pan - patelnia 28 cm + pokrywka 28 cm + patelnia 20 cm
Dostępność
Produkt niedostępny
Cena
399,99 zł
399,99 zł
Opis
Array Array
Dodatkowe informacje
Bardzo łatwa w czyszczeniu.Pasuje do każdego rodzaju kuchenki i płyty grzewczej.
Wyróżnione1
Szklana pokrywa w zestawie
Wyróżnione2
Gratis Patelnia 20 CM
Wyróżnione3
Smażenie bez tłuszczu i przywierania
Wykonanie
Stal Kute aluminium
Wymiary
28 CM 28 cm, 28 cm, 20 cm
W zestawie
Zestaw 3 elementy + Wonder Magic
Funkcje dodatkowe
Możliwość pieczenia w piekarniku do 250ºC
Średnia ocen (4) użytkowników
5.0/5.0