Patelnia głęboka 24 cm

Patelnie pokryte powłokami ceramicznymi z efektem kamienia to obecnie najmodniejszy trend w codziennym przygotowywaniu posiłków. Design tego typu naczyń nawiązuje do tradycji, jednocześnie wpisuje się w nowoczesny styl wnętrz minimalistycznych. Patelnia marki GERLACH oryginalnie zaprezentuje się w twojej kuchni.


Patelnia głęboka 24 cm

Model: G6478629

129,99 zł

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Nutri Ekstraktor

Ceramiczna powłoka Ceramic Non Stick

Patelnia posiada jedną z najlepszych obecnie dostępnych powłok ceramicznych na rynku, Ilag Xera Dur 2 ® Ceramic Non Stick. Posiada ona dwie warstwy: wierzchnią warstwę Xerogelu z efektem metalicznym oraz warstwę bazową wzmocnioną ceramiką z Xerogelem zapobiegającą pękaniu.

Patelnia Granitex

Grube, czterowarstwowe dno patelni Granitex doskonale i równomiernie przewodzi ciepło, co sprawia, że przygotowywanie potraw jest proste i szybkie, a energia wykorzystywana jest jeszcze efektywniej.

Technologia Full Induction

Dodatkowo, patelnia została wyposażona w specjalny dysk w technologii Full Induction, który umożliwia korzystanie z naczynia na kuchenkach indukcyjnych w jeszcze bardziej wydajny sposób, niż dotychczas.

Naczynie charakteryzuje się niezwykłą lekkością. Podnoszenie patelni wypełnionej pysznym spaghetti nie sprawi większej trudności.

Rączka Soft Touch

Ponadto, Granitex posiada antypoślizgową, nienagrzewającą się rączkę typu Soft Touch, która uprzyjemni codzienne gotowanie.

Z troski o zdrowie użytkowników, patelnie nie zawierają niebezpiecznych substancji, będąc niezwykle przyjaznym naczyniem podczas gotowania. Ponadto, niezwykle gładka i szczelna powłoka ceramiczna ILAG jest łatwa w utrzymaniu czystości.

Szczegóły produktu

G6478629

Specyfikacja

Możliwość mycia w zmywarce: NIE
Dodatkowe informacje: antypoślizgową, nienagrzewającą się rączka
powłoka zapobiegająca przywieraniu, odporna na zarysowania
Wykonanie: aluminium
Wymiary: średnica 24 cm
Rodzaj kuchenek (indukcyjna, gazowe, itd..): gazowa
indukcyjna
płyty ceramiczne
płyty elektryczne
Funkcje: smażenie
Rodzaj patelni: wielofunkcyjna
Pokrywka: NIE

Szybkie porównanie

Produkt
Patelnia głęboka 24 cm Patelnia głęboka 24 cm BERLINGER HAUS Patelnia z odpinaną rączką 24 cm, Black Rose Collection Patelnia z odpinaną rączką 24 cm, Black Rose Collection BH/1951 Patelnia miedziana Patelnia miedziana
Dostępność
Cena
129,99 zł
119,99 zł
219,98 zł 149,98 zł
Opis

Patelnie pokryte powłokami ceramicznymi z efektem kamienia to obecnie najmodniejszy trend w codziennym przygotowywaniu posiłków. Design tego typu naczyń nawiązuje do tradycji, jednocześnie wpisuje się w nowoczesny styl wnętrz minimalistycznych. Patelnia marki GERLACH oryginalnie zaprezentuje się w twojej kuchni.

Garnki i patelnie z serii BLACK ROSE firmy BERLINGER HAUS wykonane są z wysokiej klasy kutego aluminium pokrytego wewnątrz potrójną powłoką marmurową (marble) o bardzo wysokim współczynniku twardości. Powłoka zewnętrzna w kolorze czarnym. Te atrakcyjne i modne naczynia wyposażone są standardowo w uchwyty typu SOFT TOUCH (silikon handle). Przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek: gazowa, elektryczna, ceramiczna, halogenowa, indukcyjna. System TURBO INDUCTION (bardzo szybko nagrzewają się) pozwala zaoszczędzić nawet 35% energii.

Poznaj rewolucyjne patelnie Copper Pan z nieprzywierającą powłoką Powłoka non stick jest pokryta efektywnymi cząsteczkami miedzi, dzięki czemu Twoje dania będą idealne, a patelnia będzie nagrzewać się na całej powierzchni równomiernie.

Możliwość mycia w zmywarce
NIE TAK
Dodatkowe informacje
antypoślizgową, nienagrzewającą się rączka Odporna na zarysowania Podobna temperatura na całej powierzchni
Wyróżnione1
System TURBO INDUCTION pozwala zaoszczędzić nawet 35% energii. Elegancki wygląd
Wyróżnione2
Nie przypala i dobrze rozprowadza ciepło Równomierne nagrzewanie i szybkie przewodzenie temperatury
Wyróżnione3
Idealna do niskotłuszczowego smażenia
Wykonanie
aluminium uchwyty typu SOFT TOUCH nieprzywierająca powłoka
Wymiary
średnica 24 cm 24 x 4.8 cm 5,3 x 58 x 29,4 cm
W zestawie
Pokrywka z tworzywa sztucznego Instrukcja
Funkcje dodatkowe
Pokrywka z tworzywa sztuczne ułatwiająca przechowywanie potraw
Pojemność [l]
1,7 l 1,6 l
Rodzaj kuchenek (indukcyjna, gazowe, itd..)
płyty elektryczne płyty elektryczne płyty elektryczne
Nienagrzewający się uchwyt
TAK TAK
Funkcje
smażenie
Kolor
różowe złoto miedziany
Średnica
24 cm 20 cm
Rodzaj patelni
wielofunkcyjna wielofunkcyjna
Pokrywka
NIE TAK NIE
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!