Patelnia głęboka 24 cm

Patelnie pokryte powłokami ceramicznymi z efektem kamienia to obecnie najmodniejszy trend w codziennym przygotowywaniu posiłków. Design tego typu naczyń nawiązuje do tradycji, jednocześnie wpisuje się w nowoczesny styl wnętrz minimalistycznych. Patelnia marki GERLACH oryginalnie zaprezentuje się w twojej kuchni.


Patelnia głęboka 24 cm

Model: G6478629

129,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 129,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych

Ceramiczna powłoka Ceramic Non Stick

Patelnia posiada jedną z najlepszych obecnie dostępnych powłok ceramicznych na rynku, Ilag Xera Dur 2 ® Ceramic Non Stick. Posiada ona dwie warstwy: wierzchnią warstwę Xerogelu z efektem metalicznym oraz warstwę bazową wzmocnioną ceramiką z Xerogelem zapobiegającą pękaniu.

Patelnia Granitex

Grube, czterowarstwowe dno patelni Granitex doskonale i równomiernie przewodzi ciepło, co sprawia, że przygotowywanie potraw jest proste i szybkie, a energia wykorzystywana jest jeszcze efektywniej.

Technologia Full Induction

Dodatkowo, patelnia została wyposażona w specjalny dysk w technologii Full Induction, który umożliwia korzystanie z naczynia na kuchenkach indukcyjnych w jeszcze bardziej wydajny sposób, niż dotychczas.

Naczynie charakteryzuje się niezwykłą lekkością. Podnoszenie patelni wypełnionej pysznym spaghetti nie sprawi większej trudności.

Rączka Soft Touch

Ponadto, Granitex posiada antypoślizgową, nienagrzewającą się rączkę typu Soft Touch, która uprzyjemni codzienne gotowanie.

Z troski o zdrowie użytkowników, patelnie nie zawierają niebezpiecznych substancji, będąc niezwykle przyjaznym naczyniem podczas gotowania. Ponadto, niezwykle gładka i szczelna powłoka ceramiczna ILAG jest łatwa w utrzymaniu czystości.

Szczegóły produktu

G6478629

Specyfikacja

Możliwość mycia w zmywarce: NIE
Dodatkowe informacje: antypoślizgową, nienagrzewającą się rączka
powłoka zapobiegająca przywieraniu, odporna na zarysowania
Wykonanie: aluminium
Wymiary: średnica 24 cm
Rodzaj kuchenek (indukcyjna, gazowe, itd..): gazowa
indukcyjna
płyty ceramiczne
płyty elektryczne
Funkcje: smażenie
Rodzaj patelni: wielofunkcyjna
Pokrywka: NIE

Szybkie porównanie

Produkt
Patelnia głęboka 24 cm Patelnia głęboka 24 cm Patelnia ze stali nierdzewnej 28 cm Patelnia ze stali nierdzewnej 28 cm Jade Pan - patelnie nieprzywierające Jade Pan patelnia nieprzywierająca 20 cm
Dostępność
Cena
129,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
Opis

Patelnie pokryte powłokami ceramicznymi z efektem kamienia to obecnie najmodniejszy trend w codziennym przygotowywaniu posiłków. Design tego typu naczyń nawiązuje do tradycji, jednocześnie wpisuje się w nowoczesny styl wnętrz minimalistycznych. Patelnia marki GERLACH oryginalnie zaprezentuje się w twojej kuchni.

Fantastyczna patelnia wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej ujmuje nie tylko swoim kształtem ale również kolorystyką. Opadające pod kątem prostym ścianki boczne sprawiają, że patelnia jest bardzo pojemna i lepiej utrzymuje zawartość. Dodatkowo ergonomiczna stalowo - silikonowa rączka nie tylko nie nagrzewa się, ale również doskonale zdobi całość nadając patelni nowoczesny wygląd.

Przyrządzaj ulubione dania oszczędzając czas i energię dzięki szybko nagrzewających się patelniom Starlyf Jade Pan. Dzięki wykorzystaniu specjalnej powłoki, zapobiega ona przywieraniu potraw do ich powierzchni, pozwalając na optymalną obróbkę i nadaniu im idealnej konsystencji.

Co wyróżnia patelnie Jade Pan?

  • Gotuj bez użycia oleju, oliwy lub masła.
  • Bardzo łatwa w czyszczeniu.
  • Pasuje do każdego rodzaju kuchenki i płyty grzewczej.
  • Wykonany z kutego aluminium, wytrzymały na zarysowania.
Możliwość mycia w zmywarce
NIE NIE NIE
Dodatkowe informacje
antypoślizgową, nienagrzewającą się rączka Patelnia jest bardzo pojemna Bardzo łatwa w czyszczeniu
Wyróżnione1
Opadające pod kątem prostym ścianki boczne sprawiają, że patelnia jest bardzo pojemna i lepiej utrzymuje zawartość Gotuj bez użycia oleju, oliwy lub masła
Wykonanie
aluminium nieprzywierająca powłoka nieprzywierająca powłóka
Wymiary
średnica 24 cm
W zestawie
Patelnia 28 cm patelnia 20 cm
Rodzaj kuchenek (indukcyjna, gazowe, itd..)
płyty elektryczne indukcyjna płyty elektryczne
Nienagrzewający się uchwyt
TAK
Funkcje
smażenie
Kolor
srebrny
Średnica
28 cm 20 cm
Rodzaj patelni
wielofunkcyjna wielofunkcyjna wielofunkcyjna
Pokrywka
NIE NIE NIE

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.