Platinum Fantastic Results
 • Platinum Fantastic Results
 • Platinum Fantastic Results
 • Platinum Fantastic Results
 • Platinum Fantastic Results
 • Platinum Fantastic Results
 • Platinum Fantastic Results
 • Platinum Fantastic Results
 • Platinum Fantastic Results
Zapisz się do newslettera

Zestaw do pielęgnacji samochodu Platinum Fantastic Results

Model: KPLM10096

Spraw, aby Twój samochód przeżył swoją zasłużoną drugą młodość! Zestaw kosmetyków do pielęgnacji Platinum Fantastic Results to doskonała odpowiedź na potrzebę każdego, kto chce należycie zadbać o wzorowy stan najważniejszych zewnętrznych elementów auta. W zestawie środek czyszczący, polerujący i chroniący lakier, a także preparat usuwający zabrudzenia i zapewniający wzorową widoczność szyb oraz środek do czyszczenia tapicerki i pozostałych elementów wnętrza.

Czym wyróżnia się zestaw Platinum Fantastic Results?

 • Zawiera trzy środki do pielęgnacji: lakieru, szyb oraz tapicerki i elementów wnętrza
 • Usuwa zabrudzenia bez zarysowań i innych śladów
 • Pozostawia warstwę ochronną na czyszczonej powierzchni, czyniąc ją bardziej wytrzymałą
 • Błyskawicznie zauważalne rezultaty!
 • W zestawie dodatkowo ściereczka z mikrofibry!
Zobacz pełny opis produktu

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe Klubu TV Okazje

Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
Platinum Fantastic Results Zestaw do pielęgnacji samochodu Platinum Fantastic Results
159,99 zł
Ilość:
 
Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

 
Darmowa dostawa

Zrób zakupy za minimum 100 złotych i skorzystaj z Darmowej Dostawy

 
Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

  Darmowa dostawa

Kompleksowa ochrona dla Twojego samochodu

Nie musisz korzystać z usług specjalistów, aby Twój samochód lśnił i zapewniał Ci satysfakcję każdego dnia użytkowania. Jak dbać o jego wzorową prezencję i kondycję wizualną, to kompleksowo, dlatego w zestawie Platinum Fantastic Results znalazły się trzy preparaty dedykowane do każdego z trzech najważniejszych elementów wpływających na wygląd Twojego auta: karoserię, szyby oraz kabinę pasażerską. Wszystko bez użycia wody, nie zostawiając śladów i pozostawiając na powierzchni powłokę ochronną zapewniającą trwałość na dłużej!

Co tworzy zestaw Platinum Fantastic Results?

1. PLATINUM FANTASTIC CARE

Pojemność: 500 ml

Jak działa?

Środek czyszczący do wszystkich rodzajów lakierów samochodowych all-in-one. Jednocześnie czyści, poleruje i chroni. Pokrywa lakier warstwą ochronną, sprawia, że jest on bardziej odporny, nie powoduje zarysowań. Pokryte środkiem Platinum powierzchnie zyskują głęboki, długo utrzymujący się połysk i wielotygodniową ochronę przed zabrudzeniami, ptasimi odchodami, solą drogową i promieniami UV. Można stosować także do tworzyw sztucznych i powierzchni chromowanych.

Zastrzeżenia!

Produkt rozprowadzać i polerować zawsze bezpośrednio po nałożeniu - nie pozwolić, by zasechł. Nie nakładać produktu jednorazowo na powierzchnię większą niż 1/2 m2. W miarę możliwości nie stosować w upale w słońcu. W przypadku powierzchni wrażliwych (np. ponownie lakierowanych), zawsze najpierw sprawdzić trwałość koloru.

2. PLATINUM FANTASTIC CLEAN

Pojemność: 100 ml

Jak działa?

Środek czyszczący do tapicerki i wnętrza, do stosowania na wszystkich gładkich powierzchniach i tapicerce wewnątrz samochodów. Usuwa uciążliwe plamy z nikotyny, tłuszczu i inne pozostałości, odświeżając przy tym kolory.

Zastrzeżenia!

W przypadku uciążliwych zabrudzeń czynności powtórzyć. Przy właściwym zastosowaniu nie jest konieczne stosowanie żadnych szczególnych środków. Stosować tylko w miejscach dobrze wietrzonych. Działa drażniąco na oczy!

3. PLATINUM FANTASTIC PROTECT

Pojemność: 100 ml

Jak działa?

Preparat do czyszczenia szyb ze smug, zabrudzeń itd. Umożliwia doskonałą widoczność podczas deszczu, śniegu i mgły, co podnosi bezpieczeństwo w ruchu drogowym i zapewnia bezstresową jazdę podczas złej pogody.

Zastrzeżenia!

Zalecane materiały do czyszczenia: szkło i tworzywa sztuczne (niepokryte powłoką wizjery kasków motocyklowych). Zawsze przestrzegać wskazówek producenta czyszczonych produktów. Wskazówka dotycząca stosowania na materiały wrażliwe na rozpuszczalniki lub zagrożone pęknięciami naprężeniowymi: zawiera 5-10% izopropanolu.

4. ŚCIERECZKA Z MIKROFAZY PLATINUM GRATIS

Wymiary: 40 x 40 cm

Jak działa?

Doskonale czyści, oszczędza czas, chroni lakier, łatwa w użyciu. Idealna do lakieru, chromu, felg aluminiowych, desek rozdzielczych, tworzyw sztucznych, elementów gumowych, szyb i lusterek. Wysokiej jakości, miękka i jednocześnie gruba, o niezwykłej chłonności. Nie pozostawia na lakierze rys ani śladów po czyszczeniu.


Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.

Inni kupili również