oczyszczacz powietrza
 • oczyszczacz powietrza
 • oczyszczacz powietrza
 • oczyszczacz powietrza
 • oczyszczacz powietrza
 • oczyszczacz powietrza
 • oczyszczacz powietrza
 • oczyszczacz powietrza
 • oczyszczacz powietrza
Zapisz się do newslettera

Oczyszczacz powietrza Purize UV Active

Model: PURIZEUVA

Purize UV Active to lekki i przenośny oczyszczacz powietrza, który eliminuje wirusy i zabija bakterie za pomocą światła UVC, używanego w szpitalach do odkażania laboratoriów i w miastach do oczyszczania przestrzeni publicznych. Działanie tego skutecznego i małego oczyszczacza powietrza zostało potwierdzone naukowo! Wystarczy podłączyć go do gniazdka, by zaczął oczyszczać powietrze – cicho i efektywnie. Jeśli zastanawiasz się jaki oczyszczacz powietrza wybrać – wybierz Purize UV Active!

 • Lekki i przenośny
 • Nowoczesna metoda sterylizacji
 • Oczyszcza za pomocą bakteriobójczego i wirusobójczego światła UVC
 • Bez filtrów, które się zapychają i trzeba je często wymieniać
 • Usuwa nieprzyjemne zapachy
 • Praktyczny – wystarczy podłączyć do gniazdka, aby zaczął sterylizować
 • Zdezynfekuje pomieszczenie w mniej niż 2 h
 • Ciche i bezpieczne działanie
Zobacz pełny opis produktu

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe Klubu TV Okazje

Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
oczyszczacz powietrza Oczyszczacz powietrza Purize UV Active
199,90 zł
Ilość:

 
Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

 
Darmowa dostawa

Zrób zakupy za minimum 100 złotych i skorzystaj z Darmowej Dostawy

 
Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

  Darmowa dostawa

Oczyszczacz powietrza Purize UV Active to skuteczne urządzenie w walce z zarazkami w Twoim domu. Jest bardzo prosty w użyciu, nie zajmuje dużo miejsca, a przy tym udowodniono naukowo, że działa! Ten mały oczyszczacz powietrza wyposażony w szczelną i bezpieczną komorę odkażającą efektywnie usuwa zarazki, a także eliminuje nieprzyjemne zapachy np. w kuchni czy łazience. Co więcej, oczyszczacz powietrza Purize UV Active jest lekki i przenośny – z łatwością przeniesiesz go do sypialni, pokoju dziecka czy salonu.

Jaki oczyszczacz powietrza?

Na rynku jest wiele oczyszczaczy powietrza. Jednak większość z nich jest masywna i nieporęczna, wyposażona w filtry, które łatwo się zapychają i często trzeba je wymieniać. Po co marnować miejsce i pieniądze na takie urządzenia, kiedy można mieć skuteczny oczyszczacz powietrza, który podłącza się bezpośrednio do gniazdka, bez nieestetycznych kabli. Nie posiada żadnych filtrów, za które każdorazowo trzeba płacić – oczyszczacz powietrza Purize UV Active sterylizuje za pomocą światła UVC, które wykazuje silne działanie wirusobójcze i bakteriobójcze.

Jak działa oczyszczacz powietrza Purize UV Active?

Działanie Purize UV Active opiera się na zastosowaniu światła UVC, którego miasta używają do oczyszczania przestrzeni publicznych, a szpitale – do sterylizacji laboratoriów. Skuteczny, ale mały oczyszczacz powietrza Purize UV Active wciąga zanieczyszczone powietrze do szczelnej komory, gdzie silne ultrakrótkie światło UVC natychmiast neutralizuje zarazki i wypuszcza czyste powietrze z powrotem do pomieszczenia. Purize UV Active świetnie sprawdza się zarówno w domu, jak i biurze. Oczyści całe pomieszczenie w mniej niż 2 godziny! A potem? Wystarczy przenieść go do innego pokoju, podłączyć w dowolnym kontakcie, aby oczyszczacz powietrza rozpoczął odkażanie.

Skuteczność potwierdzona naukowo!

Niezależne testy laboratoryjne pokazują, że oczyszczacz powietrza Purize UV Active efektywnie działa na wirus grypy H1N1, a także na wiele bakterii: salmonellę, gronkowca czy pałeczki ropy błękitnej. Im częściej używany, tym czystsze powietrze będzie w Twoim domu. Wbudowany wentylator o niskich obrotach sprawia, że mały oczyszczacz powietrza Purize UV Active działa bardzo cicho. Dzięki temu może być używany w sypialni i w pokoju dziecięcym – o dowolnej porze, nawet podczas snu domowników. Oczyszczacz powietrza Purize UV Active nie tylko eliminuje bakterie i wirusy, ale również zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów i pleśni. Jeśli zastanawiasz się jaki oczyszczacz powietrza wybrać – postaw na sprawdzone urządzenie jakim jest Purize UV Active.


Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.

Inni kupili również