BABYLISS Prostownica Pearl Shimmer

Wyjątkowo skuteczna prostownica od BABYLISS z szybkim nagrzewaniem do 235°C zepewnia szybkie rezultaty efektywnego prostowania. Płytki pokryte powłoką kwarcowo-ceramiczną ułatwiają przesuwanie włosów, w rezultacie uzyskując wyjątkowo gładkie wykończenie stylizacji.


Prostownica Pearl Shimmer BAB2515PE

Model: BAB2515PE

229,99 zł

Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Newsletter

Perłowa i wyjątkowo kobieca prostownica od Babyliss

nie raz zaskoczy Cię wyjątkową skutecznością. Prostownica Pearl Shimmer BAB2515PE z funkcją szybkiego nagrzewania do 235°C i możliwością regulowania temperatury zapewnia szybkie rezultaty efektywnego prostowania utrzymując stałą temperaturę na całej powierzchni płytki. Długie kwarcowo- ceramiczne płytki ułatwiają przesuwanie włosów, w rezultacie uzyskując wyjątkowo gładkie wykończenie stylizacji a Tobie gwarantując świetną fryzurę na każdą okazję.

Wskaźnik gotowości do pracy, obrotowy kabel, automatyczny wyłącznik to tylko niektóre z funkcji jakie posiada perłowa prostownica.

Obrotowy, aż 2-metrowy przewód to niezwykły komfort i wyjątkowa wygoda podczas użytkowania a wielonapięciowość umożliwia bezpieczne korzystanie z urządzenia w każdych warunkach, na całym świecie. W zestawie do prostownicy dołączona jest mata termoodporna dzięki czemu jej użytkowanie jest w pełni bezpieczne. Od tej pory Twoje włosy już zawsze będą pięknie uczesane, gładkie i wspaniale błyszczące. Twoja fryzura będzie wspaniała tak jak Ty.

Szczegóły produktu

BAB2515PE

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: przewód obrotowy o długości 2 m
Moc [W]: 41 W
Zasilanie: sieciowe
Wymiary: Wymiary opakowania 32 x 14 x 7 cm
W zestawie: mata termoodporna
Funkcje dodatkowe: wskaźnik gotowości nagrzania
Funkcje: automatyczne wyłączanie
Kolor: różowe złoto
różowy
Wymiary płytek: 25 x 95 mm
Regulowana temperatura: 180 do 235C
Liczba poziomów temperatury: 3
Jonizacja: NIE
Szybkie nagrzewanie: TAK
Powłoka płytek: Kwarcowo-ceramiczna
Regulacja temperatury: TAK
Temperatura maksymalna: 235
uchwyt do zawieszenia: nie
Średnia ocen (4) użytkowników
5.0/5.0