Szczotka prostująca Premium

Codzienna stylizacja może być sposobem na zdrowe i lśniące włosy - decydując się na szczotkę prostującą marki Fale Loki Koki, możesz mieć pewność zachwycającego efektu, uzyskanego w maksymalnie krótkim czasie.


Szczotka prostująca N°303 Premium

Model: F2695540

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Zdrowe odżywianie

Szczotka prostująca Fale Loki Koki 303 Premium

To nowość na rynku akcesoriów fryzjerskich. Profesjonalna szczotka prostująca to innowacyjne i skuteczne narzędzie będące połączeniem szczotki do włosów i prostownicy. Szczotka prostująca sprawi, że włosy będą równomiernie wygładzone szybko i bezpieczne a cały proces jest łatwy nawet dla osób, które nie miały do czynienia z profesjonalnym sprzętem fryzjerskim.

Dlaczego warto?

To idealny produkt dla wszystkich osób ceniących sobie przede wszystkim czas i wygodę. Już kilkuminutowa stylizacja zapewni oszałamiającą fryzurę na cały dzień. Szczotka prostująca Fale Loki Koki 303 premium nadaje się do każdego rodzaju włosów, doskonale poradzi sobie z prostowaniem włosów kręconych, niesfornych, gęstych i grubych. Nieskomplikowana obsługa umożliwia samodzielne prostowanie włosów trudnych.

Wykonane syntetycznie kolce

Formują owalną szczotkę, pozwalająca na komfortowe rozczesywanie oraz delikatną stylizację włosów bez szarpania. Proces stylizacji należy wykonać na suchych włosach, powolnym ruchem przeczesując włosy od nasady po końce. Dzięki temu włosy zyskają gładkość i blask. Idealną całość dopełnia zastosowana w tym urządzeniu jonizacja. To ona sprawia, że włosy utrzmują naturalne nawilżenie, elastyczność, nie puszą się i nie elektryzują. Model ten posiada również specjalny system bezpieczeństwa automatycznie wyłączający urządzenie po 60 minutach. Wyświetlacz LCD informuje o wszystkich aktualnie wybranych preferencjach.

Szczegóły produktu

F2695540

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: Ceramiczna płyta grzewcza
Długość kabla zasilającego 2,7 m; obraca się o 360 stopni
Ustawienie temperatury w zakresie 160 – 210 stopni
wyświetlacz LCD
Funkcje: Jonizacja
Średnia ocen (3) użytkowników
5.0/5.0