Power audio MUSE M-1805 DJ
Doskonała jakość dźwięku to najważniejszy atut głośników MUSE, jednak to dopiero początek zalet. Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na imprezowy design urządzenia – wbudowane oświetlenie LED pozwoli wprowadzić wyjątkową atmosferę do każdego pomieszczenia. Oświetlenie może zmieniać kolor, a dodatkowo umożliwia wykorzystanie efektów stroboskopowych.

Power audio MUSE M-1805 DJ

Model: M-1805DJ

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Zdrowe odżywianie

Ogromna moc bez straty jakości

Poznaj niesamowite wrażenia ze słuchania muzyki – głośniki oferują moc znamionową na poziomie aż 500 W. Tak wysoka wartość zapewnia naprawdę wyjątkowe doznania, które idealnie łączą się z wysoką jakością dźwięku w każdej partii częstotliwości zarówno przy tonach niskich, jak i wysokich. Ciesz się ogromną mocą i poczuj się jak na koncercie!

Bezprzewodowa łączność z dowolnym urządzeniem

Ze względu na obecność łączności Bluetooth 4.1 do głośników power audio MUSE M-1805 DJ możesz podpiąć niemal każdy sprzęt – może to być smartfon, tablet, laptop i wiele innych. Zestaw obsługuje ponadto format MP3 w plikach z urządzeń podłączonych przez USB, a także umożliwia odtwarzanie płyt CD, CD-RW oraz DVD-R. Ponadto możesz skorzystać ze złącza mini jack 3,5 mm oraz dwóch gniazd RCA – możliwości są nieograniczone!

Postaw na głośniki power audio

To idealny wybór dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość dźwięku, a także przejrzysty, mocny bas. Świetne parametry dotyczące odwzorowania dźwięku sprawiają, że możesz z powodzeniem odtwarzać muzykę dowolnego gatunku. Wytrzymała konstrukcja umożliwia korzystanie z pełni możliwości urządzenia przez długi czas. Nie musisz martwić się o zakłócenia i drgania – wszystko pracuje dokładnie tak, jak powinno.

Zaimponuj znajomym umiejętnościami wokalnymi z mikrofonem dołączanym do zestawu

To produkt stworzony z myślą o doskonałej zabawie! Wejście na mikrofon podłącz do odpowiedniego gniazda, by móc zaśpiewać najlepsze utwory wraz ze znajomymi. Nie czekaj – przekonaj się o doskonałej jakości dźwięku z MUSE już teraz!

Zestaw zawiera

Power audio MUSE M-1805 DJ, zasilacz, kabel AUX IN.

Szczegóły produktu

MUSE
M-1805DJ

Specyfikacja

Waga netto: 4,07 kg
Wymiary: 22 x 21,5 x 46,5 cm
Kolor: niebieski
Łączność: Mikrofon/Gitara Jack, AUX-in, USB, FM
Alarm: NIE
Regulacja barwy dźwięku: NIE
Wbudowany zegar: NIE

Szybkie porównanie

Produkt
Power audio MUSE M-1805 DJ Power audio MUSE M-1805 DJ Radio HRA-9D z bluetooth czerwony Radio HRA-9D z bluetooth czerwony
Dostępność
Cena
499,99 zł
499,99 zł
Opis
Doskonała jakość dźwięku to najważniejszy atut głośników MUSE, jednak to dopiero początek zalet. Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na imprezowy design urządzenia – wbudowane oświetlenie LED pozwoli wprowadzić wyjątkową atmosferę do każdego pomieszczenia. Oświetlenie może zmieniać kolor, a dodatkowo umożliwia wykorzystanie efektów stroboskopowych. Klasyczny, wszechstronny, bogaty dźwięk - radio DAB z CD, Bluetooth i USB od RoadstarRadio DAB HRA-9D + BT tradycyjnego producenta Roadstar imponuje jakością i wszechstronnością.Ciesz się cyfrową różnorodnością i wysoką jakością dźwięku stacji radiowych.
Waga netto
4,07 kg 3,4 kg
Wymiary
22 x 21,5 x 46,5 cm 32,67 x 21,24 x 27,54 cm
Kolor
niebieski czerwony
Łączność
Mikrofon/Gitara Jack, AUX-in, USB, FM Bluetooth, USB, AUX-in
Alarm
NIE NIE
Regulacja barwy dźwięku
NIE NIE
Wbudowany zegar
NIE NIE
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!