Vintage A1588 Robot Planetarny

Robot Planetarny ARIETE Vintage

o wydajnym i niezawodnym silniku 2400 W to Twój przyszły ulubiony kuchenny pomocnik. Model Vintage to przede wszystkim intuicyjna obsługa i komfort pracy. Dodaj charakteru swojej kuchni dzięki oldschoolowemu designowi urządzenia.

Ariete

Zaprojektowano we Włoszech


Vintage A1588 Robot Planetarny

Model: A1588/03

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Podobne produkty

Dzień Dziecka

Postaw na wydajność i funkcjonalność

Urządzenie to zarówno robot planetarny jak i mikser! To doskonały wybór dla osób, które szukają trwałego i estetycznego wykonania, oraz niezawodnej wydajności silnika o mocy wynoszącej aż 2400 W. Reguluj w prosty i intuicyjny sposób prędkość, która posiada zakres od 30 do 172 obrotów na minutę. Robot posiada funkcję trybu pracy pulsacyjnej, metalową misę o pojemności 5,5 l, końcówki do mieszania, ubijania i zagniatania Twoich produktów, oraz system powolnego startu.

Mieszaj, ubijaj, zagniataj!

Dostarczone końcówki i hak pozwalają na zminimalizowanie do zera Twojego wysiłku w kuchni. Końcówka do mieszania z łatwością potrafi wymieszać zarówno duże jak i małe porcje. Przygotuj masę do naleśników, gofrów czy ciasta. Końcówką do ubijania szybko i sprawnie przygotuj bitą śmietanę lub idealnie ubij białka jajek na bezę Pavlova. Wysoka moc silnika i specjalny hak pozwalają na przygotowanie ciasta chlebowego, drożdżowego, albo na pizzę! Oszczędzaj czas i energię dzięki robotowi planetarnemu ARIETE Vintage.

Zaplanuj ucztę dla dużej rodziny

Robot Planetarny ARIETE Vintage został wyposażony w dużą, metalową misę o pojemności, aż 5,5 l. Nie obawiaj się braku miejsca na wszystkie Twoje składniki. Przygotuj danie w prosty sposób, tak jak lubisz.

Pełna kontrola

Chcesz lekko wymieszać produkty? W pełni kontroluj pracę robota dzięki wbudowanej funkcji pulsacyjnej. Masz do wyboru aż 5 programów pracy oraz system powolnego startu. Intuicyjne i precyzyjne pokrętło regulacji pozwoli Ci z łatwością dobrać odpowiednie parametry do Twoich potrzeb.

Jedne z licznych zalet robota planetarnego:

  • Pracuj tak jak lubisz dzięki funkcji pulsacyjnej
  • Wydajny silnik o mocy 2400W
  • Mieszaj, ubijaj, zagniataj - w zestawie trzy wymienne końcówki
  • Intuicyjna i prosta obsługa za pomocą pokrętła
  • Model Vintage nada charakteru Twojej kuchni
  • Wybierz jeden z 5 programów pracy
  • Pojemna stalowa misa mieszcząca 5,5 l

Szczegóły produktu

A1588/03

Specyfikacja

Moc [W]: 2400 W
W zestawie: hak do zagniatania
końcówka do mieszania
końcówka do ubijania
Funkcje dodatkowe: zakres prędkości od 30 do 172 obrotów na minutę
Pojemność [l]: 5,5 l - misa robocza
Tryb pulsacyjny: TAK
Funkcje: mieszanie
ubijanie
Średnia ocen (3) użytkowników
5.0/5.0