Robot sprzątający XClean
Robot sprzątający, bateria litowa 2400 MaH, 14,4 V, czas pracy 2 h, czas ładowania 3/4 h, 4 programy, automatyczny powrót do stacji ładującej, harmonogram sprzątania, manualna funkcja spot, wyświetlacz LED, 10 par czujników antykolizyjnych i 3 pary czujników wysokości, bezworkowy, 2 poziomy filtracji , filtr HEPA, gumowe koła, 2 boczne szczotki zamiatające, poziom hałasu max 65 dB, pilot sterujący, wyjmowany pojemnik na nieczystości 0,3 l, wymiary 30x30x7,5 cm.

Robot sprzątający XClean

Model: A2718

949,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 949,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Twój nowy pomocnik w odkurzaniu

Usiądź wygodnie i pozwól automatycznemu odkurzaczowi Ariete posprzątać Twój dom! Przekonaj się, że XClean to Twój najlepszy pomocnik w domu. Zastosowane technologie umożliwiają robotowi dokładne odkurzenie Twojej życiowej przestrzeni, nie pomijając nawet trudno dostępnych miejsc. XClean to inteligentne urządzenie, które samodzielnie odkurzy wszystkie powierzchnie, uwalniając Twój dom od kurzu, sierści i drobnoustrojów. Wybierz jeden z trybów odkurzania i ciesz się lśniącymi podłogami!Xclean wyposażony został w bardzo wydajną baterię litową o pojemności 2400 mAH, która zapewnia nawet do 120 minut samodzielnego odkurzania! Po zakończonym cyklu sprzątania, urządzenie automatycznie wraca do bazy ładującej i po niespełna czterech godzinach jest znów gotowe do pracy!XClean to nie tylko odkurzacz. Wyjątkowy design pasuje do każdego wnętrza i podkreśla jego wyjątkowość.

Precyzja działania w ciszy

Odkurzacz automatyczny XClean oprócz swojej dużej skuteczności w sprzątaniu, jest niezwykle cichy. Może być więc używany o każdej porze dnia i nocy, bez zakłócania Twojego spokoju i codziennych zajęć. Jeśli jednak chcesz, by odkurzacz rozpoczął pracę po Twoim wyjściu z domu, wystarczy, że ustawisz harmonogram sprzątania poprzez opóźnienie startu. Odkurzanie nie stanowi dla robota XClean żadnego problemu. Porusza się po domu, usuwając zanieczyszczenia bardzo dokładnie nawet z pozornie niedostępnych miejsc dzięki dużej sile ssania i specjalnie zaprojektowanym bocznym szczotkom.

Sprząta bez przeszkód!

Odkurzacz automatyczny XClean poradzi sobie z każdą przeszkodą – wszystko to za sprawą zainstalowanych czujników antykolizyjnych oraz czujników wysokości, które pozwalają na inteligentne sprzątanie. Urządzenie nie spadnie ze schodów, ominie przeszkody, nie obije mebli i bez żadnego problemu przejedzie przez próg, czy wjedzie na dywan lub matę w pokoju dziecięcym – kontynuując przy tym samodzielne odkurzanie.

Pełna zdalna kontrola

Dla Twojej pełnej wygody i komfortu, możesz sterować odkurzaczem za pomocą intuicyjnego pilota. XClean posiada również czytelny wyświetlacz LED oraz możliwość uruchamiania trybów sprzątających bezpośrednio na urządzeniu. Po zakończeniu sprzątania, robot wraca do bazy ładującej, która dba o kondycję i żywotność baterii.

Odkurza tak jak Ty chcesz!

Odkurzacz XClean posiada wbudowane różne tryby sprzątania: automatyczny, wzdłuż ścian oraz punktowy. Możesz dzięki temu odkurzyć cały dom lub tylko te miejsca, na których najbardziej Ci zależy. System automatyczny posprząta całe mieszkanie, wykorzystując ruchy okrężne, optymalnie przesuwając się po pomieszczeniach Twojego domu. Xclean to idealny pomocnik w kuchni – tryb SPOT (punktowy) błyskawicznie usunie z podłogi rozsypane podczas gotowania przyprawy, skupia się na brudnym obszarze, spiralnie poruszając się po podłodze. Odkurzanie wzdłuż ścian ostatecznie rozprawi się z nieczystościami w domu, przesuwając się wzdłuż krawędzi pomieszczeń.

Eliminacja niemal 100% zanieczyszczeń!

Różnorodność dostępnych trybów sprzątania to nie jedyna zaleta robota XClean. W odkurzaczu zastosowano aż dwa poziomy filtracji – filtr wstępny oraz filtr Hepa, które pozwalają na wysoką filtrację zanieczyszczeń. Odkurzacz zatrzymuje ponad 99% drobnoustrojów, co ma zbawienny wpływ na powietrze, którym oddychamy. Wyjmowany zbiornik na zanieczyszczenia o optymalnej wielkości 0,3l, można myć pod bieżącą wodą, co zapewnia wyjątkową higienę użytkowania.

Idealny do wszystkich powierzchni

XClean to jeden z najniższych odkurzaczy automatycznych dostępnych na rynku. Jego wysokość pozwala na dotarcie pod większość mebli, szafek czy standardowych łóżek dla optymalnego odkurzenia całego domu. Gumowane koła nie zarysują nawet najbardziej delikatnych podłóg. XClean idealnie nadaje się więc do samodzielnego odkurzania dywanów, wykładzin, płytek czy paneli.

Szczegóły produktu

A2718

Specyfikacja

W zestawie: pilot sterujący
Rodzaj: robot sprzątający

Specyficzne kody

EAN13
8003705120037

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.