ZEEGMA ZONDER ROBO VISION — ROBOT SPRZĄTAJĄCY

  • Potrójny system nawigacji
  • 3 poziomy nawilżania
  • Zaawansowany Filtr HEPA i lampa UV

Robot sprzątający - ZEEGMA ZONDER ROBO VISION

Model: ZE-ZONDERROBOVISION

999,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 999,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych


PEAK POWER
450W

Nowoczesny silnik o mocy szczytowej 450 W pracuje na wolnych obrotach (40 RPM), zachowując wartości odżywcze.

3 SITA ZE STALI NIERDZEWNEJ

Zestaw sit o różnej grubości oczek pozwala uzyskać ulubioną konsystencję soków, koktajli i sorbetów.

3-ELEMENTOWY MECHANIZM

Łatwe czyszczenie i montaż za sprawą prostej konstrukcji to ogromna oszczędność czasu.


Zaawansowany robot sprzątający Zeegma Zonder Robo Vision


Zależy Ci nie tylko na wygodnym sprzątaniu, ale także na skutecznej dezynfekcji? Postaw na robota sprzątającego Zeegma Zonder Robo Vision, który dzięki zastosowaniu lampy UV jest perfekcjonistą w robieniu porządków! Potrójny system nawigacji sprawia, że robot tworzy rozbudowane mapy i wirtualne ściany, dzięki którym można zarządzać jego pracą w wyjątkowo precyzyjny sposób. Duża moc silnika (od 1800 do 2500 Pa) i aż 7 trybów sprzątania pozwalają na perfekcyjne wyczyszczenie paneli, kafelków, wykładzin i dywanów o różnej grubości włosia. Możliwość zdalnego sterowania poprzez aplikację mobilną jest wygodna i ułatwia organizację zadań.

7 trybów pracy

Tryb INTELIGENTNY (domyślny) – Ty planujesz sprzątanie, a Zeegma Zonder Robo Vision sam dobiera sposób czyszczenia,

Tryb PUNKTOWY (miejscowy) – robot porusza się spiralnie po wyznaczonym terenie aż do momentu, w którym wybrany fragment lśni czystością,

Tryb WZDŁUŻ ŚCIAN (czyszczenie krawędzi) – sprzątanie ze szczególną uwagą przy załamaniach ścian, meblach i listwach podłogowych,

3 TRYBY MOCY SSANIA (automatyczny, cichy, turbo) – to tryb czyszczenia intensywnego (od 1800 do 2600 Pa), korzystający z najwyższej mocy. Idealny do wykładzin i dywanów,

Tryb PLANOWANY pozwala ustawić czas rozpoczęcia pracy, a także zaplanować stałe dni sprzątania,

Tryb NAWILŻANIE– pozwala na jednoczesne odkurzanie i mycie podłogi,

Tryb SKIERUJ DO MIEJSCA – to zdalne skierowanie odkurzacza do wybranej przestrzeni, w której rozpocznie czyszczenie punktowe.

Mapowanie przestrzeni w Robo Vision

Zeegma Zonder Robo Vision może być zarządzany poprzez aplikację Smart Life, dostępną na wszystkie urządzenia mobilne (Android, iOS). Za jej pomocą możesz:

  • zdalnie sterować kierunkiem przejazdów robota,
  • skutecznie wybierać optymalne tryby pracy,
  • rysować wirtualne ściany i obszary czyszczenia,
  • sprawdzać pozycję robota w czasie rzeczywistym.

Rozbudowana sieć sensorów i potrójny system nawigacji sprawiają, że jest to urządzenie typu Smart – kompatybilne z Amazon Alexa i Google Home. Można nim sterować także poprzez polecenia głosowe lub za pomocą dołączonego pilota.

Wyjątkowa troska o zdrowie

Najwyższy poziom higieny zapewnia lampa UV, która dezynfekuje czyszczoną powierzchnię. Ponadto zastosowane filtry HEPA i filtr mechaniczny zatrzymują aż 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, roztocza i zarodniki grzybów, co jest niezwykle ważne dla alergików. Wytrzymała bateria pozwala nawet na 120 minut pracy bez konieczności ładowania, a gdy Zeegma Zonder Robo Vision potrzebuje zasilenia, samoczynnie kieruje się do stacji dokującej. Wyjątkowo ciche urządzenie (ok. 50 dB) nie zakłóca odpoczynku czy innych prac w domu.

Kompaktowy sprzęt o szerokim spektrum działania

Jedyne 7,6 cm - niewielka wysokość Zeegma Zonder Robo Vision pozwala mu dotrzeć do trudno dostępnych powierzchni, np. pod łóżkiem lub szafkami w kuchni. Centralna szczotka współdziała z 2 szczotkami krawędziowymi, które dzięki dynamicznej rotacji zgarniają brud z załamań ścian i kątów. Proces czyszczenia wspierają gumowe łopatki, działające niczym szufelka zbierająca nieczystości, a także system zapobiegający wkręcaniu się włosów. Duży pojemnik na kurz (600 ml) gwarantuje długą pracę bez potrzeby częstego opróżniania. W zestawie znajdują się nakładka mopująca z mikrofibry, zapasowy filtr HEPA i dwie wymienne szczotki boczne.

Szczegóły produktu

ZE-ZONDERROBOVISION

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: mocssania od 1500 do 2150 PA, żyroskop, filtr HEPA, 15 czujników antykolizyjnych, WiFi, sterowanie głosem i pilotem
Wymiary: średnica 32cm, wysokość 7,6cm
W zestawie: zapasowy filtr HEPA, 2 wymienne szczotki boczne, nakładka mopująca z mikrofibry
Kolor: czarny
Rodzaj: automatyczny robot sprzątający
Pojemność: na kurz-600ml, na wodę-360ml
Czas pracy: do 120min.
czas ładowania: 4 godz.

Specyficzne kody

EAN13
5902581659859

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.