Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HD800 niebieskie
Zanurz się w niezwykłej jakości dźwięku ze słuchawkami bezprzewodowymi HD800 od Lenovo. Trójwymiarowe rozproszenie dźwięku sprawia, że poczujesz się jakbyś znalazł się na sali koncertowej. Słuchawki bezprzewodowe HD800 posiadają silny bass.Ponadto, szczelność nauszników na dźwięki z zewnątrz oraz odpowiednia cyrkulacja powietrza są dodatkowymi zaletami.Słuchawki bezprzewodowe HD800 zostały wyposażone we wbudowany mikrofon, który umożliwia kontaktowanie się z najbliższymi. HD800 kompatybilne są z różnymi systemami, dzięki czemu w łatwy sposób połączą się z telefonem, tabletem, notebookiem czy odtwarzaczem MP3. Bateria o pojemności 500 mAh zapewnia do 20 godzin nieprzerwanego słuchania muzyki. Półtorej godziny wystarczy, aby uzupełnić poziom baterii do pełna i cieszyć się na nowo długim czasem pracy słuchawek.

Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HD800 niebieskie

Model: HD800Blue

179,99 zł

Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Koszt wysyłki: GRATIS
Kup na raty: Rata od 18.00zł
Newsletter

LENOVO HD800 (NIEBIESKI)

Podłącz słuchawki bezprzewodowe Lenovo HD800 do urządzenia mobilnego z modułem Bluetooth i ciesz się stabilną transmisją oraz doskonałym brzmieniem ulubionych utworów.

MOCNE NISKIE TONY

Ten model sprawdza się fanom muzyki obfitującej w mocne uderzenia. Lenovo HD800 skutecznie wzmacnia niskie tony, dzięki czemu możesz czerpać satysfakcję z ciężkich brzmień i zyskać motywującą energię. Basy są optymalnie uwydatnione – doskonale słyszalne, lecz nie przytłaczają kompozycyjnych detali.

DŁUGA PRACA

Swobodne rozmowy i słuchanie muzyki do 20 godzin bez zasilania słuchawek? Wydajny akumulator o pojemności 500 mAh działa niemal dobę bez podłączania do gniazdka lub urządzenia mobilnego. To nie koniec imponujących możliwości – żywotna bateria wytrzymuje aż do 300 godzin w trybie czuwania. Całkowicie wyczerpany akumulator ładuje się w zaledwie 1,5 godziny.

STABILNY TRANSFER

Lenovo HD800 z wbudowanym modułem Bluetooth 5.0 zapobiega problemom, takim jak rozbieżność obrazu i dźwięku podczas oglądania filmów lub denerwujące przerywanie playlisty w czasie treningu. Bluetooth 5.0 zapewnia szybką transmisję danych między urządzeniem mobilnym i słuchawkami. Ponadto zużywa niewiele energii i pozwala na szybkie parowanie.

WYGODNA KONSTRUKCJA

Nie da się ukryć, że wielogodzinne używanie słuchawek może mieć przykre konsekwencje dla uszu, a szczególnie dla wrażliwej skóry. Na szczęście możesz wybrać model Lenovo HD800, który wyróżnia się miękkimi i przewiewnymi materiałami. Przyjemne w dotyku nauszniki łagodnie otaczają uszy, nie powodując ani przegrzania, ani ucisku.

KABEL AUDIO W ZESTAWIE

Producent nowoczesnych Lenovo HD800 przewidział sytuacje, w których użycie technologii Bluetooth może być poza Twoim zasięgiem. W komplecie znajduje się przewód audio do gniazda jack 3,5 mm. Klasyczny kabel przydaje się, kiedy urządzenie mobilne odmawia połączenia bezprzewodowego, nie ma modułu Bluetooth lub bateria w słuchawkach wyczerpała się.

NIEZAWODNY MIKROFON

Wydawaj komendy głosowe wirtualnym asystentom i rozmawiaj z bliskimi osobami, nie trzymając smartfona w dłoni. Słuchawki są wyposażone w czuły mikrofon. Precyzyjnie lokalizuje głos użytkownika, oddzielając wypowiadane słowa od zakłócających hałasów. W efekcie Twój rozmówca nie musi prosić o powtórzenie zdania, bo słyszy Cię wyraźnie.

Szczegóły produktu

HD800Blue

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: możliwość odbierania połączeń
Wykonanie: metal, skóra proteinowa, tworzywo sztuczne
W zestawie: słuchawki bezprzewodowe, kabel microUSB/USB-A, kabel audio (2x 3,5 mm), instrukcja obsługi
Czas pracy: do 20 h
Czas czuwania: do 300 h

Szybkie porównanie

Produkt
Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HD800 niebieskie Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HD800 niebieskie Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HT28 czarne Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HT28 czarne Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HT28 białe Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HT28 białe
Dostępność
Cena
179,99 zł
169,99 zł
169,99 zł
Opis
Zanurz się w niezwykłej jakości dźwięku ze słuchawkami bezprzewodowymi HD800 od Lenovo. Trójwymiarowe rozproszenie dźwięku sprawia, że poczujesz się jakbyś znalazł się na sali koncertowej. Słuchawki bezprzewodowe HD800 posiadają silny bass.Ponadto, szczelność nauszników na dźwięki z zewnątrz oraz odpowiednia cyrkulacja powietrza są dodatkowymi zaletami.Słuchawki bezprzewodowe HD800 zostały wyposażone we wbudowany mikrofon, który umożliwia kontaktowanie się z najbliższymi. HD800 kompatybilne są z różnymi systemami, dzięki czemu w łatwy sposób połączą się z telefonem, tabletem, notebookiem czy odtwarzaczem MP3. Bateria o pojemności 500 mAh zapewnia do 20 godzin nieprzerwanego słuchania muzyki. Półtorej godziny wystarczy, aby uzupełnić poziom baterii do pełna i cieszyć się na nowo długim czasem pracy słuchawek. Słuchawki bezprzewodowe HT28 marki Lenovo zapewniają doskonałe dopasowanie do kanału usznego. Możesz ćwiczyc tak jak lubisz, bez obaw o to, że słuchawki wypadną podczas treningu. Redukcja szumów i stabilne połączenie zapewniane przez technologię Bluetooth 5.0 pozwalają Ci skupić się na osiągach i zapomnieć o rozproszeniach. Słuchawki bezprzewodowe HT28 marki Lenovo zapewniają doskonałe dopasowanie do kanału usznego. Możesz ćwiczyc tak jak lubisz, bez obaw o to, że słuchawki wypadną podczas treningu. Redukcja szumów i stabilne połączenie zapewniane przez technologię Bluetooth 5.0 pozwalają Ci skupić się na osiągach i zapomnieć o rozproszeniach.
Dodatkowe informacje
możliwość odbierania połączeń kompatybilny z asystentem głosowym: Asystent Google, Siri kompatybilny z asystentem głosowym: Asystent Google, Siri
Wykonanie
metal, skóra proteinowa, tworzywo sztuczne
W zestawie
słuchawki bezprzewodowe, kabel microUSB/USB-A, kabel audio (2x 3,5 mm), instrukcja obsługi 2 wkładki do uszu, etui ładujące, ładowarka, przewód USB 2 wkładki do uszu, etui ładujące, ładowarka, przewód USB
Czas pracy
do 20 h do 4 h (dodatkowe zasilanie z etui do 16 h) do 4 h (dodatkowe zasilanie z etui do 16 h)
Czas czuwania
do 300 h do 100 h do 100 h
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!