Słuchawki douszne LENOVO HE06 czerwone
Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe HE06 stworzone z myślą o najbardziej aktywnych użytkownikach zostały wyposażone w najnowszy i najszybszy chip Bluetooth 5.0, który zapewnia stabilne połączenie słuchawek z każdym urządzeniem. Słuchawki posiadają również wbudowane mikrofony CVC z funkcją redukcji szumów, natomiast najwyższej klasy głośniki, zapewniające wszechstronny dźwięk stereo, idealny do grania w gry i słuchania ulubionych przebojów.

Słuchawki douszne LENOVO HE06 czerwone

Model: HE06Red

69,99 zł

Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Koszt wysyłki: 12,90zł
Kup na raty: Rata od 7.00zł
Newsletter

LENOVO HE06 (CZERWONY)

Wyrusz na trening ze wsparciem wodoodpornych słuchawek bezprzewodowych Lenovo HE06 z dźwiękiem stereofonicznym 9D, wytrzymałą baterią i intuicyjnym pilotem.

DLA AKTYWNYCH UŻYTKOWNIKÓW

Jeżeli szukasz słuchawek bezprzewodowych stanowiących połączenie ergonomicznej konstrukcji z doskonałym brzmieniem każdego gatunku muzycznego, wybierz Lenovo HE06. Ten sportowy model charakteryzuje się certyfikowaną wodoodpornością, intuicyjnym sterowaniem i wagą piórkową, więc stanowi perfekcyjne wsparcie w codziennych aktywnościach.

NAWET 5 DNI PRACY

Przekonaj się, że słuchawki bezprzewodowe mogą zaskoczyć nie tylko fenomenalnym brzmieniem, ale także imponującą wydajnością. Żywotna bateria o pojemności 105 mAh działa nawet przez 10 godzin. Pobija rekord w trybie czuwania, wytrzymując do 120 godzin na jednym ładowaniu. Zasilanie od 0% do 100% trwa nie dłużej niż 2 godziny.

NIEPOWTARZALNE BRZMIENIE

Osiągnij balans między mocnymi uderzeniami niskich tonów a czystością średnich i wysokich. Lenovo HE06 generują dźwięk stereofoniczny 9D dzięki starannie wyselekcjonowanym podzespołom, w tym membranie z kompozytu polimerowo-metalowego. Głębokie brzmienie cechuje się wzmocnionym basem, który nie przytłacza detali.

MIĘDZYNARODOWA KLASA IPX5

Wodoodporne słuchawki bezprzewodowe znoszą nie tylko bezpośredni kontakt z potem trenującej osoby, ale także delikatną mżawką, intensywnym deszczem, a nawet ulewą. Certyfikat IPX5 potwierdza, że temu modelowi nie zaszkodzą nawet strugi wody z różnych kierunków z wydajnością do 12,5 l na minutę.

SKUTECZNY BLUETOOTH

Chociaż Bluetooth 5.0 jest kojarzony przede wszystkim z wysoką prędkością transmisji danych i stabilnym sygnałem, ma jeszcze inne przewagi nad wcześniejszą wersją 4.2. W przypadku Lenovo HE06 sprzyja wydajnej pracy baterii, zmniejszając zużycie energii. Jeżeli używasz słuchawek bezprzewodowych podczas rozgrywek online lub oglądania filmów, możesz liczyć na eliminację rozbieżności między obrazem a dźwiękiem.

ULTRACZUŁY MIKROFON

Wbudowany mikrofon eliminuje ryzyko zakłóceń w rozmowie telefonicznej. Wychwytuje głos użytkownika słuchawek z wysoką precyzją, eliminując szumy i inne hałasy z otoczenia. Czysty i wyrazisty dźwięk jest przekazywany drugiej osobie. W efekcie rozmówcy czują się komfortowo – jak podczas rozmowy na żywo.

Szczegóły produktu

HE06Red

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: magnetyczne końcówki
Wykonanie: metal, silikon, tworzywo sztuczne
W zestawie: słuchawki LENOVO HE06 z wejściem do ładowania microUSB, kabel microUSB/USB-A, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Czas pracy: do 10 h
Waga: 0,06
Czas czuwania: do 120 h

Szybkie porównanie

Produkt
Słuchawki douszne LENOVO HE06 czerwone Słuchawki douszne LENOVO HE06 czerwone Słuchawki dokanałowe LENOVO HE05 czarne Słuchawki dokanałowe LENOVO HE05 czarne Słuchawki dokanałowe LENOVO HE05 białe Słuchawki dokanałowe LENOVO HE05 białe
Dostępność
Cena
69,99 zł
59,99 zł
59,99 zł
Opis
Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe HE06 stworzone z myślą o najbardziej aktywnych użytkownikach zostały wyposażone w najnowszy i najszybszy chip Bluetooth 5.0, który zapewnia stabilne połączenie słuchawek z każdym urządzeniem. Słuchawki posiadają również wbudowane mikrofony CVC z funkcją redukcji szumów, natomiast najwyższej klasy głośniki, zapewniające wszechstronny dźwięk stereo, idealny do grania w gry i słuchania ulubionych przebojów. Słuchawki dokanałowe HE05 zostały wyposażone w najnowszy i najszybszy chip Bluetooth 5.0, który zapewnia stabilne połączenie słuchawek z każdym urządzeniem. Słuchawki posiadają również wbudowane mikrofony CVC z funkcją redukcji szumów, dzięki czemu rozmowy z bliskimi są wyjątkowej jakości. Słuchawki dokanałowe HE05 zostały wyposażone w najnowszy i najszybszy chip Bluetooth 5.0, który zapewnia stabilne połączenie słuchawek z każdym urządzeniem. Słuchawki posiadają również wbudowane mikrofony CVC z funkcją redukcji szumów, dzięki czemu rozmowy z bliskimi są wyjątkowej jakości.
Dodatkowe informacje
magnetyczne końcówki magnetyczne końcówki magnetyczne końcówki
Wykonanie
metal, silikon, tworzywo sztuczne metal, silikon metal, silikon
W zestawie
słuchawki LENOVO HE06 z wejściem do ładowania microUSB, kabel microUSB/USB-A, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna adaptery douszne (S, M, L), instrukcja obsługi, przewód USB adaptery douszne (S, M, L), instrukcja obsługi, przewód USB
Czas pracy
do 10 h do 8 h do 8 h
Waga
0,06 0,03 0,03
Czas czuwania
do 120 h do 120 h do 120 h
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!