Słuchawki dokanałowe LENOVO HF130 czerwone
Zanurz się w niezwykłej jakości dźwięku ze słuchawkami przewodowymi HF130 od Lenovo. Trójwymiarowe rozproszenie dźwięku sprawia, że doznania w czasie korzystania ze słuchawek są jeszcze lepsze. Za sprawą funkcji odbierania połączeń z mikrofonem CVC wyposażonym w redukcję szumów jakość połączenia jest wyraźniejsza i stabilniejsza.

Słuchawki dokanałowe LENOVO HF130 czerwone

Model: HF130Red

29,99 zł

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: 12,90zł

Zdrowe odżywianie

Słuchawki przewodowe Lenovo HF130 (CZERWONY)

Wygoda i mobilność

Słuchawki douszne to idealne rozwiązanie gdy słuchasz muzyki w drodze do pracy czy uprawiając sport. Ich niewielkie rozmiary sprawiają, że możesz je bez problemu schować do kieszeni. Możesz również słuchać muzyki z kimś bliskim, podając mu jedną słuchawkę.

Rozmawiaj wygodnie!

Słuchawki te mają wbudowany mikrofon, dzięki czemu będziesz mógł bez problemu rozmawiać ze swoimi najbliższymi przez internetowe komunikatory albo telefon, bez potrzeby przykładania słuchawki do ucha. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie gdy przemieszczasz się po mieście.

Złącze 3,5 mm

Słuchawki są wyposażone w standardowe złącze 3,5 mm. Dzięki temu będziesz mógł je podłączać do praktycznie każdego sprzętu – laptopa, telefonu czy tabletu.

Szczegóły produktu

HF130Red

Specyfikacja

Wykonanie: metal, silikon, tworzywo sztuczne
W zestawie: słuchawki LENOVO HF130 z końcówką jack 3,5 mm, 3 pary silikonowych wymiennych nakładek, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Waga: 0,03

Szybkie porównanie

Produkt
Słuchawki dokanałowe LENOVO HF130 czerwone Słuchawki dokanałowe LENOVO HF130 czerwone Słuchawki dokanałowe LENOVO HF130 czarne Słuchawki dokanałowe LENOVO HF130 czarne Słuchawki dokanałowe LENOVO HF130 białe Słuchawki dokanałowe LENOVO HF130 białe
Dostępność
Cena
29,99 zł
29,99 zł
29,99 zł
Opis
Zanurz się w niezwykłej jakości dźwięku ze słuchawkami przewodowymi HF130 od Lenovo. Trójwymiarowe rozproszenie dźwięku sprawia, że doznania w czasie korzystania ze słuchawek są jeszcze lepsze. Za sprawą funkcji odbierania połączeń z mikrofonem CVC wyposażonym w redukcję szumów jakość połączenia jest wyraźniejsza i stabilniejsza. Zanurz się w niezwykłej jakości dźwięku ze słuchawkami przewodowymi HF130 od Lenovo. Trójwymiarowe rozproszenie dźwięku sprawia, że doznania w czasie korzystania ze słuchawek są jeszcze lepsze. Za sprawą funkcji odbierania połączeń z mikrofonem CVC wyposażonym w redukcję szumów jakość połączenia jest wyraźniejsza i stabilniejsza. Zanurz się w niezwykłej jakości dźwięku ze słuchawkami przewodowymi HF130 od Lenovo. Trójwymiarowe rozproszenie dźwięku sprawia, że doznania w czasie korzystania ze słuchawek są jeszcze lepsze. Za sprawą funkcji odbierania połączeń z mikrofonem CVC wyposażonym w redukcję szumów jakość połączenia jest wyraźniejsza i stabilniejsza.
Wykonanie
metal, silikon, tworzywo sztuczne metal, silikon, tworzywo sztuczne metal, silikon, tworzywo sztuczne
W zestawie
słuchawki LENOVO HF130 z końcówką jack 3,5 mm, 3 pary silikonowych wymiennych nakładek, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna słuchawki LENOVO HF130 z końcówką jack 3,5 mm, 3 pary silikonowych wymiennych nakładek, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna słuchawki LENOVO HF130 z końcówką jack 3,5 mm, 3 pary silikonowych wymiennych nakładek, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Waga
0,03 0,03 0,03
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!