Słuchawki douszne LENOVO HF140 białe
Zanurz się w niezwykłej jakości dźwięku ze słuchawkami przewodowymi HF140 od Lenovo. Trójwymiarowe rozproszenie dźwięku sprawia, że doznania w czasie korzystania ze słuchawek są jeszcze lepsze.Zintegrowany, zainstalowany pilot na kablu przewodowych słuchawek dokanałowych Lenovo HF140 ułatwia sterowanie nimi. Słuchawki przewodowe HF140 posiadają nieplączący się przewód. Charakteryzują się one również świetną ergonomią, jak również lekką i bardzo elastyczną konstrukcją.

Słuchawki douszne LENOVO HF140 białe

Model: HF140White

34,99 zł

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: 12,90zł

Nutri Ekstraktor

Słuchawki douszne LENOVO HF140 (Biały)

Wygoda i mobilność

Słuchawki douszne to idealne rozwiązanie gdy słuchasz muzyki w drodze do pracy czy uprawiając sport. Ich niewielkie rozmiary sprawiają, że możesz je bez problemu schować do kieszeni. Możesz również słuchać muzyki z kimś bliskim, podając mu jedną słuchawkę.

Rozmawiaj wygodnie!

Słuchawki te mają wbudowany mikrofon, dzięki czemu będziesz mógł bez problemu rozmawiać ze swoimi najbliższymi przez internetowe komunikatory albo telefon, bez potrzeby przykładania słuchawki do ucha. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie gdy przemieszczasz się po mieście.

Złącze 3,5 mm

Słuchawki są wyposażone w standardowe złącze 3,5 mm. Dzięki temu będziesz mógł je podłączać do praktycznie każdego sprzętu – laptopa, telefonu czy tabletu.

Regulacja głośności

Dzięki wbudowanemu w słuchawki pilotowi będziesz mógł z łatwością kontrolować aktualny poziom głośności, bez potrzeby wyjmowania z kieszeni urządzenia, z którego odsłuchujesz muzykę.

Szczegóły produktu

HF140White

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: zintegrowany pilot
Wykonanie: metal, silikon, tworzywo sztuczne
W zestawie: łuchawki LENOVO HF170 z końcówką jack 3,5 mm, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Waga: 0,03

Szybkie porównanie

Produkt
Słuchawki douszne LENOVO HF140 białe Słuchawki douszne LENOVO HF140 białe Słuchawki dokanałowe LENOVO HF130 czarne Słuchawki dokanałowe LENOVO HF130 czarne Słuchawki dokanałowe LENOVO HF130 czerwone Słuchawki dokanałowe LENOVO HF130 czerwone
Dostępność
Cena
34,99 zł
29,99 zł
29,99 zł
Opis
Zanurz się w niezwykłej jakości dźwięku ze słuchawkami przewodowymi HF140 od Lenovo. Trójwymiarowe rozproszenie dźwięku sprawia, że doznania w czasie korzystania ze słuchawek są jeszcze lepsze.Zintegrowany, zainstalowany pilot na kablu przewodowych słuchawek dokanałowych Lenovo HF140 ułatwia sterowanie nimi. Słuchawki przewodowe HF140 posiadają nieplączący się przewód. Charakteryzują się one również świetną ergonomią, jak również lekką i bardzo elastyczną konstrukcją. Zanurz się w niezwykłej jakości dźwięku ze słuchawkami przewodowymi HF130 od Lenovo. Trójwymiarowe rozproszenie dźwięku sprawia, że doznania w czasie korzystania ze słuchawek są jeszcze lepsze. Za sprawą funkcji odbierania połączeń z mikrofonem CVC wyposażonym w redukcję szumów jakość połączenia jest wyraźniejsza i stabilniejsza. Zanurz się w niezwykłej jakości dźwięku ze słuchawkami przewodowymi HF130 od Lenovo. Trójwymiarowe rozproszenie dźwięku sprawia, że doznania w czasie korzystania ze słuchawek są jeszcze lepsze. Za sprawą funkcji odbierania połączeń z mikrofonem CVC wyposażonym w redukcję szumów jakość połączenia jest wyraźniejsza i stabilniejsza.
Dodatkowe informacje
zintegrowany pilot
Wykonanie
metal, silikon, tworzywo sztuczne metal, silikon, tworzywo sztuczne metal, silikon, tworzywo sztuczne
W zestawie
łuchawki LENOVO HF170 z końcówką jack 3,5 mm, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna słuchawki LENOVO HF130 z końcówką jack 3,5 mm, 3 pary silikonowych wymiennych nakładek, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna słuchawki LENOVO HF130 z końcówką jack 3,5 mm, 3 pary silikonowych wymiennych nakładek, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Waga
0,03 0,03 0,03
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!