Słuchawki dokanałowe Lenovo HF170 białe
Zanurz się w niezwykłej jakości dźwięku ze słuchawkami przewodowymi HF170 od Lenovo. Dźwięk w słuchawkach został dostosowany w taki sposób, aby użytkowanie słuchawek było komfortowe niezależnie od wykonywanych przez Ciebie czynności.Charakteryzują się one świetną ergonomią, jak również lekką i bardzo elastyczną konstrukcją. Za pomocą zintegrowanego pilota bez problemu będziesz w stanie słuchać muzyki, przeskakiwać między utworami, zatrzymywać i wznawiać piosenki. Słuchawki są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami posiadającymi wejście audio 3.5 mm.

Słuchawki dokanałowe Lenovo HF170 białe

Model: HF170White

29,99 zł

Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Koszt wysyłki: 12,90zł
Kup na raty: Rata od 3.00zł
Newsletter

Słuchawki przewodowe Lenovo HF170 (biały)

Wygoda i mobilność

Słuchawki douszne to idealne rozwiązanie gdy słuchasz muzyki w drodze do pracy czy uprawiając sport. Ich niewielkie rozmiary sprawiają, że możesz je bez problemu schować do kieszeni. Możesz również słuchać muzyki z kimś bliskim, podając mu jedną słuchawkę.

Rozmawiaj wygodnie!

Słuchawki te mają wbudowany mikrofon, dzięki czemu będziesz mógł bez problemu rozmawiać ze swoimi najbliższymi przez internetowe komunikatory albo telefon, bez potrzeby przykładania słuchawki do ucha. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie gdy przemieszczasz się po mieście.

Złącze 3,5 mm

Słuchawki są wyposażone w standardowe złącze 3,5 mm. Dzięki temu będziesz mógł je podłączać do praktycznie każdego sprzętu – laptopa, telefonu czy tabletu.

Szczegóły produktu

HF170White

Specyfikacja

Wykonanie: metal, silikon, tworzywo sztuczne
W zestawie: instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Waga: 0,03

Szybkie porównanie

Produkt
Słuchawki dokanałowe Lenovo HF170 białe Słuchawki dokanałowe Lenovo HF170 białe Słuchawki dokanałowe LENOVO HF130 czarne Słuchawki dokanałowe LENOVO HF130 czarne Słuchawki dokanałowe LENOVO HF130 czerwone Słuchawki dokanałowe LENOVO HF130 czerwone
Dostępność
Cena
29,99 zł
29,99 zł
29,99 zł
Opis
Zanurz się w niezwykłej jakości dźwięku ze słuchawkami przewodowymi HF170 od Lenovo. Dźwięk w słuchawkach został dostosowany w taki sposób, aby użytkowanie słuchawek było komfortowe niezależnie od wykonywanych przez Ciebie czynności.Charakteryzują się one świetną ergonomią, jak również lekką i bardzo elastyczną konstrukcją. Za pomocą zintegrowanego pilota bez problemu będziesz w stanie słuchać muzyki, przeskakiwać między utworami, zatrzymywać i wznawiać piosenki. Słuchawki są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami posiadającymi wejście audio 3.5 mm. Zanurz się w niezwykłej jakości dźwięku ze słuchawkami przewodowymi HF130 od Lenovo. Trójwymiarowe rozproszenie dźwięku sprawia, że doznania w czasie korzystania ze słuchawek są jeszcze lepsze. Za sprawą funkcji odbierania połączeń z mikrofonem CVC wyposażonym w redukcję szumów jakość połączenia jest wyraźniejsza i stabilniejsza. Zanurz się w niezwykłej jakości dźwięku ze słuchawkami przewodowymi HF130 od Lenovo. Trójwymiarowe rozproszenie dźwięku sprawia, że doznania w czasie korzystania ze słuchawek są jeszcze lepsze. Za sprawą funkcji odbierania połączeń z mikrofonem CVC wyposażonym w redukcję szumów jakość połączenia jest wyraźniejsza i stabilniejsza.
Wykonanie
metal, silikon, tworzywo sztuczne metal, silikon, tworzywo sztuczne metal, silikon, tworzywo sztuczne
W zestawie
instrukcja obsługi, karta gwarancyjna słuchawki LENOVO HF130 z końcówką jack 3,5 mm, 3 pary silikonowych wymiennych nakładek, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna słuchawki LENOVO HF130 z końcówką jack 3,5 mm, 3 pary silikonowych wymiennych nakładek, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Waga
0,03 0,03 0,03
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!