Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HT38 czarne
Największą zaletą słuchawek HT38 jest lekka waga, mały rozmiar i brak uciążliwych kabli. Uniwersalny kształt dopasowuje się do każdego ucha a kompaktowy rozmiar etui i słuchawek pozwala zabrać je wszędzie bez zajmowania dużej ilości przestrzeni. Mimo małych rozmiarów jakość dźwięku i wrażenia zostają bardzo wysokie.Wygoda podczas użytkownia HT38 jest na tyle duża że można używać ich cały dzień bez wyjmowania ich z uszu.

Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HT38 czarne

Model: HT38Black

149,99 zł

Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Koszt wysyłki: GRATIS
Kup na raty: Rata od 15.00zł
Newsletter

LENOVO HT38 (CZARNY)

Lekkie słuchawki bezprzewodowe Lenovo HT38 sprawdzają się podczas komunikacji biznesowej, słuchania muzyki czy rozgrywek online. Ergonomiczny model dopasowuje się do uszu.

WYDŁUŻONA PRACA

Lenovo HT38 z wbudowanymi akumulatorami o pojemności 30 mAh pracują do 5 godzin na jednym ładowaniu. Aby wydłużyć ich maksymalny czas działania, używaj zgrabnego etui ładującego z funkcją powerbanku, wyposażonego w akumulator o pojemności 250 mAh. Etui zasila słuchawki, dostarczając im energię na dodatkowe nawet 13 godzin pracy.

STABILNA ŁĄCZNOŚĆ

Zapomnij o używaniu słuchawek z cieniutkimi kabelkami, które plączą się, uniemożliwiając szybkie i łatwe zakładanie. Ten model wykorzystuje Bluetooth 5.0, charakteryzujący się dużym zasięgiem i spotęgowaną przepustowością danych w porównaniu z wcześniejszymi rozwiązaniami. Zyskujesz stabilne połączenie i zadowalającą transmisję – bez przerw i opóźnień.

UKRYTY MIKROFON

Wbudowany mikrofon pozwala na prowadzenie rozmów bez trzymania smartfona przy uchu. Sprzyja także wygodnej obsłudze asystentów głosowych. Twój głos jest znakomicie słyszalny zarówno przez zdalnego rozmówcę, jak i wirtualne wsparcie, np. Siri czy Google Asisstant. Lenovo HT38 zapewnia komfortową komunikację – i biznesową, i prywatną.

Szczegóły produktu

HT38Black

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: kompatybilny z asystentem głosowym: Asystent Google, Siri
Wykonanie: tworzywo sztuczne
W zestawie: słuchawki bezprzewodowe, etui ładujące, instrukcja obsługi
Czas pracy: do 5 h (dodatkowe zasilanie z etui 18 h)
Czas czuwania: 250 h

Szybkie porównanie

Produkt
Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HT38 czarne Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HT38 czarne Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HD200 czerwone Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HD200 czerwone Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HD200 czarne Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HD200 czarne
Dostępność
Cena
149,99 zł
129,99 zł
129,99 zł
Opis
Największą zaletą słuchawek HT38 jest lekka waga, mały rozmiar i brak uciążliwych kabli. Uniwersalny kształt dopasowuje się do każdego ucha a kompaktowy rozmiar etui i słuchawek pozwala zabrać je wszędzie bez zajmowania dużej ilości przestrzeni. Mimo małych rozmiarów jakość dźwięku i wrażenia zostają bardzo wysokie.Wygoda podczas użytkownia HT38 jest na tyle duża że można używać ich cały dzień bez wyjmowania ich z uszu. Słuchawki bezprzewodowe HD200 od Lenovo zapewniają doskonałą jakość, bez względu, jakiego to rodzaju muzyki słuchasz. HD200 kompatybilne są z różnymi systemami, dzięki czemu w łatwy sposób połączą się z telefonem, tabletem, notebookiem czy odtwarzaczem MP3. Ponadto, składana konstrukcja słuchawek sprawia, że można je ze sobą wszędzie zabrać. Zapewniają do 20 godzin nieprzerwanego słuchania muzyki a 1,5 godziny wystarczy, aby uzupełnić poziom baterii do pełna i cieszyć się na nowo długim czasem pracy słuchawek. Słuchawki bezprzewodowe HD200 od Lenovo zapewniają doskonałą jakość, bez względu, jakiego to rodzaju muzyki słuchasz. HD200 kompatybilne są z różnymi systemami, dzięki czemu w łatwy sposób połączą się z telefonem, tabletem, notebookiem czy odtwarzaczem MP3. Ponadto, składana konstrukcja słuchawek sprawia, że można je ze sobą wszędzie zabrać. Zapewniają do 20 godzin nieprzerwanego słuchania muzyki a 1,5 godziny wystarczy, aby uzupełnić poziom baterii do pełna i cieszyć się na nowo długim czasem pracy słuchawek.
Dodatkowe informacje
kompatybilny z asystentem głosowym: Asystent Google, Siri możliwość odbierania połączeń możliwość odbierania połączeń
Wykonanie
tworzywo sztuczne metal, skóra proteinowa, tworzywo sztuczne metal, skóra proteinowa, tworzywo sztuczne
W zestawie
słuchawki bezprzewodowe, etui ładujące, instrukcja obsługi słuchawki bezprzewodowe, kabel audio (2x 3,5 mm), kabel microUSB/USB-A, instrukcja obsługi słuchawki bezprzewodowe, kabel audio (2x 3,5 mm), kabel microUSB/USB-A, instrukcja obsługi
Czas pracy
do 5 h (dodatkowe zasilanie z etui 18 h) do 20 h do 20 h
Waga
0,3 0,3
Czas czuwania
250 h do 300 h do 300 h
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!