Zestaw słuchawkowy Lenovo HU75
Bez względu na to, na jakim sprzęcie grasz z Lenovo prawie zawsze możesz cieszyć się większą głębią i świetną jakością dźwięku. Słuchawki HU75 są kompatybilne z komputerami PC, laptopami i konsolami do gier, takimi jak między innymi PS4 i PS Vista.

Zestaw słuchawkowy Lenovo HU75

Model: HU75

129,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 129,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Koszt wysyłki: 12,90zł

9urodziny

Słuchawki do gier Lenovo HU75

Zanurz się w rozgrywce i pobij kolejny rekord dzięki słuchawkom do gier Lenovo HU75. Regulowany mikrofon HD pozwoli Ci wygodnie komunikować się z innymi graczami, a duże, miękkie nauszniki zapewnią komfort. Produkt oferuje również szeroką kompatybilność, a kolorowe podświetlenie nadaje mu wrażenia z gry.

Więcej zanurzenia

Słuchawki Lenovo HU75 pozwolą Ci jeszcze bardziej zanurzyć się w rozgrywce. Duże przetworniki i kodek AAC gwarantują krystalicznie czysty, naturalny dźwięk i zaskakujące bogactwo detali. Wszystko to sprawia, że w świecie gry poczujesz się jak w domu, z łatwością lokalizujesz przeciwników i odniesiesz kolejne zwycięstwo!

Mikrofon o wysokiej czułości

Ostrzegaj innych członków swojego zespołu o niebezpieczeństwie i swobodnie wymieniaj komentarze. Słuchawki wyposażone są w bardzo czuły mikrofon HD, który doskonale rejestruje Twój głos. Dzięki regulowanej konstrukcji możesz łatwo ustawić go tak, aby był wygodny i miał pewność, że wszyscy cię słyszą bez żadnego problemu.

Szeroka kompatybilność

Bez względu na to, na jakim sprzęcie grasz — z Lenovo prawie zawsze możesz cieszyć się większą głębią i świetną jakością dźwięku. Słuchawki HU75 są kompatybilne z komputerami PC, laptopami i konsolami do gier, takimi jak między innymi PS4 i PS Vista. Wyposażone są we wtyk USB i 2 wtyki 3,5mm.

Stworzony dla graczy

Ciesz się wygodą, o jakiej marzysz. Wykonane z oddychającej gąbki nauszniki słuchawek są niezwykle miękkie i dobrze przylegają do uszu, izolując dźwięki z zewnątrz. Dzięki regulowanemu pałąkowi łatwo dopasujesz HU75 do swoich potrzeb. Produkt prezentuje się też naprawdę stylowo – podświetlenie RGB, które stopniowo zmienia kolor, spodoba się wielu graczom.

Szczegóły produktu

HU75

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: kolorowa i świecąca dioda LED
Wykonanie: tworzywo sztuczne, skóra
Waga: 0,35

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.