Bezprzewodowe słuchawki Lenovo QE03 czerwone
Bezprzewodowe słuchawki Lenovo QE03Składane i lżejsze niż inne słuchawki na rynku, bardziej elastyczne i wygodniejsze do noszenia w torbie lub kieszeni.

Bezprzewodowe słuchawki Lenovo QE03 czerwone

Model: QE03Red

79,99 zł

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: 12,90zł

Nutri Ekstraktor

Bezprzewodowe słuchawki Lenovo QE03 (Czerwony)Składany i lżejszy niż inne słuchawki z pałąkiem na kark na rynku, bardziej elastyczny i wygodny do przenoszenia w torbie lub kieszeni.Może zapewnić wspaniałe wrażenia z zestawu głośnomówiącego, odporne na pot, idealne do ćwiczeń sportowych na świeżym powietrzu i rozrywki w pomieszczeniach.Obsługa regulacji głośności, odbieranie/rozłączanie bez użycia rąk, szybkie przełączanie muzyki/pauza/odtwarzanie.9-12 godzin czas rozmowy i odtwarzanie muzyki, 120 godzin czuwania, można go używać do pracy przez cały dzień.Zaprojektowany z technologią Bluetooth 5.0, zapewniający szybsze i stabilne połączenie sygnału i transmisji.

Szczegóły produktu

QE03Red

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: szybkie przełączanie muzyki
Wykonanie: tworzywo sztuczne
W zestawie: słuchawki z pałąkiem na kark
Czas pracy: 10 h
Czas czuwania: 120 h

Szybkie porównanie

Produkt
Bezprzewodowe słuchawki Lenovo QE03 czerwone Bezprzewodowe słuchawki Lenovo QE03 czerwone Słuchawki dokanałowe LENOVO HE05 czarne Słuchawki dokanałowe LENOVO HE05 czarne Słuchawki dokanałowe LENOVO HE05 białe Słuchawki dokanałowe LENOVO HE05 białe
Dostępność
Cena
79,99 zł
59,99 zł
59,99 zł
Opis
Bezprzewodowe słuchawki Lenovo QE03Składane i lżejsze niż inne słuchawki na rynku, bardziej elastyczne i wygodniejsze do noszenia w torbie lub kieszeni. Słuchawki dokanałowe HE05 zostały wyposażone w najnowszy i najszybszy chip Bluetooth 5.0, który zapewnia stabilne połączenie słuchawek z każdym urządzeniem. Słuchawki posiadają również wbudowane mikrofony CVC z funkcją redukcji szumów, dzięki czemu rozmowy z bliskimi są wyjątkowej jakości. Słuchawki dokanałowe HE05 zostały wyposażone w najnowszy i najszybszy chip Bluetooth 5.0, który zapewnia stabilne połączenie słuchawek z każdym urządzeniem. Słuchawki posiadają również wbudowane mikrofony CVC z funkcją redukcji szumów, dzięki czemu rozmowy z bliskimi są wyjątkowej jakości.
Dodatkowe informacje
szybkie przełączanie muzyki magnetyczne końcówki magnetyczne końcówki
Wykonanie
tworzywo sztuczne metal, silikon metal, silikon
W zestawie
słuchawki z pałąkiem na kark adaptery douszne (S, M, L), instrukcja obsługi, przewód USB adaptery douszne (S, M, L), instrukcja obsługi, przewód USB
Czas pracy
10 h do 8 h do 8 h
Waga
0,03 0,03
Czas czuwania
120 h do 120 h do 120 h
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!