WonderCore Smart urządzanie do ćwiczeń 6 w 1
Najedź kursorem na obraz
WonderCore Smart urządzanie do ćwiczeń 6 w 1 WonderCore Smart urządzanie do ćwiczeń 6 w 1 WonderCore Smart urządzanie do ćwiczeń 6 w 1 WonderCore Smart urządzanie do ćwiczeń 6 w 1 WonderCore Smart urządzanie do ćwiczeń 6 w 1 WonderCore Smart urządzanie do ćwiczeń 6 w 1 WonderCore Smart urządzanie do ćwiczeń 6 w 1 WonderCore Smart urządzanie do ćwiczeń 6 w 1 WonderCore Smart urządzanie do ćwiczeń 6 w 1 WonderCore Smart urządzanie do ćwiczeń 6 w 1 WonderCore Smart urządzanie do ćwiczeń 6 w 1 WonderCore Smart urządzanie do ćwiczeń 6 w 1

WonderCore Smart 6w1 urządzenie do ćwiczeń mięśni brzucha

WCS-61

Szukasz skutecznej metody na uzyskanie płaskiego i wyrzeźbionego brzucha? Wprowadź do swoich treningów ćwiczenia na WonderCore Smart. Urządzenie pomoże Ci zbudować wymarzony sześciopak oraz rozwinąć i wzmocnić skośne mięśnie brzucha.

- efektywnie rzeźbi mięśnie brzucha

- łatwa obsługa

- lekka waga

- możliwość składania

Więcej szczegółów

Cena269,90 zł

Więcej informacji

Urządzenie do ćwiczeń 6w1 WonderCore Smart zaprojektowano specjalnie z myślą o rzeźbieniu mięśni brzucha.

W czym tkwi jego sekret? Z WonderCore Smart zrobisz trening skośnych, dolnych, środkowych i górnych mięśni brzucha pod różnym kątem – w przeciwieństwie do standardowych ćwiczeń na WonderCore Smart trenujesz wszystkie mięśnie.

WonderCore wyróżnia zastosowanie innowacyjnego systemu obciążeń. Po obu stronach urządzenia znajdują się regulatory ciężkości. Możesz dopasować siłę oporu w zakresie od 11 do 22 kilogramów - w zależności od potrzeb i stopnia zaawansowania.

Możliwości urządzenia do ćwiczeń 6w1 WonderCore Smart to więcej niż trening brzucha: urządzenie oferuje również trening mięśni tułowia, rąk i nóg, pilates, cardio oraz 6 różnych ćwiczeń na rzeźbę. WonderCore Smart jest łatwy w obsłudze. Urządzenie jest przeznaczone dla każdego, niezależnie od wieku i doświadczenia. Dzięki niewielkiej wadze i możliwości składania można je łatwo przenosić i przechowywać.

Specyfikacja:

Wymiary (dł. x szer. x wys.):
- po rozłożeniu: 52 x 55 38 cm
- przed rozłożeniem: 49 x 55 x 12 cm

Materiały: stal, ABS, TPR, PP, POM, gąbka

Maksymalne obciążenie: 120 kg

 


Opinie