Twist & Shape – sprzęt do ćwiczeń na odchudzanie
Najedź kursorem na obraz
Twist & Shape – sprzęt do ćwiczeń na odchudzanie Twist & Shape – sprzęt do ćwiczeń na odchudzanie Twist & Shape – sprzęt do ćwiczeń na odchudzanie Twist & Shape – sprzęt do ćwiczeń na odchudzanie Twist & Shape – sprzęt do ćwiczeń na odchudzanie Twist & Shape – sprzęt do ćwiczeń na odchudzanie Twist & Shape – sprzęt do ćwiczeń na odchudzanie Twist & Shape – sprzęt do ćwiczeń na odchudzanie Twist & Shape – sprzęt do ćwiczeń na odchudzanie Twist & Shape – sprzęt do ćwiczeń na odchudzanie

Twist & Shape – sprzęt do ćwiczeń w domu

TWS001EU

Sprzęt do ćwiczeń fitness na odchudzanie brzucha, ud i pośladków oraz nóg.

Wykorzystuje skręty ciała w zakresie 240°, skutecznie rzeźbiąc mięśnie brzucha, pośladków i nóg oraz redukując boczki.

 • smukła talia

 • redukcja boczków

 • efekt odchudzania

 • szybkie efekty

 • komputer z licznikiemWięcej szczegółów

Cena379,90 zł lub Raty Payu od

Więcej informacji

Twist & Shape to sprzęt treningowy do ćwiczeń ud i pośladków oraz całego ciała.

Łatwy sposób na smukłą talię i redukcję boczków.

Sprzęt do ćwiczeń w domu Twist & Shape możesz łatwo wymodelować ciało i wreszcie zgubić dodatkowe kilogramy bez wychodzenia z domu. To opatentowany system ćwiczeń, który pomoże wyszczuplić talię, pozbyć się fałdek i boczków, wyrzeźbić nogi, brzuch, klatkę piersiową oraz ramiona. To wszystko dzięki jednemu urządzeniu, na którym możesz trenować w zaciszu własnego domu.

Ćwiczenia fitness na Twist & Shape wykorzystują ruch obrotowy i skręty ciała w zakresie 240°. Kiedy górna część ciała skręca w prawo lub lewo, dolna część skręca w przeciwną stronę. Kiedy wykonujesz trening odchudzający, angażowane są m.in. mięśnie skośne, dzięki temu możesz wyrzeźbić brzuch, łatwo pozbyć się boczków i zgubić zbędne kilogramy.

Przewagą sprzętu do ćwiczeń są wykonywane skręty ciała, które angażują różne partie mięśni. To zapewnia kompleksową pracę nad sylwetką. Ćwiczenia fitness wykonywane na Twist & Shape pomogą ujędrnić pośladki oraz wysmuklić nogi i wewnętrzną stronę ud.

Wygodny uchwyt z regulacją wysokości i antypoślizgowe płytki zapewniają stabilność podczas ćwiczeń. Sprzęt do ćwiczeń nóg i całego ciała Twist & Shape jest także wyposażony w komputer z licznikiem spalonych kalorii, powtórzeń i czasu.

Sprzęt treningowy jest prosty w obsłudze i bezpieczny dla każdego – niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania. Trening jest łatwy, przyjemny oraz nie obciąża kolan i stawów. Pierwsze efekty pojawiają się zaskakująco szybko.

W zestawie:

- Twist & Shape

- GRATIS poradnik dietetyczny

Specyfikacja:

- wymiary: 61 x 50 x 120 cm

- waga: 15 kg

- maksymalna waga użytkownika: 150 kg

- zasilanie komputera: 1 x bateria AAA (nie dołączona do zestawu)


Opinie
Oceń 
08-11-2018

Najlepsze ćwiczenia

Moja opinia jest bardzo dobra. To był udany zakup. Ćwiczę i widzę efekty, już sporo schudłam i na pewno lepiej się czuję. Do tego mam motywacje, bo to całkiem przyjemne. Bardzo fajny sprzęt, zwłaszcza dla osób, które tak jak ja nie mogą iść na siłownię.

  Napisz swoją opinię !

  Napisz opinię
  Twist & Shape – sprzęt do ćwiczeń w domu

  Twist & Shape – sprzęt do ćwiczeń w domu

  Sprzęt do ćwiczeń fitness na odchudzanie brzucha, ud i pośladków oraz nóg.

  Wykorzystuje skręty ciała w zakresie 240°, skutecznie rzeźbiąc mięśnie brzucha, pośladków i nóg oraz redukując boczki.

  • smukła talia

  • redukcja boczków

  • efekt odchudzania

  • szybkie efekty

  • komputer z licznikiem  Napisz opinię