Squat Perfect - przyrząd do ćwiczeń ud i pośladków
Najedź kursorem na obraz
Squat Perfect - przyrząd do ćwiczeń ud i pośladków Squat Perfect - przyrząd do ćwiczeń ud i pośladków Squat Perfect - przyrząd do ćwiczeń ud i pośladków Squat Perfect - przyrząd do ćwiczeń ud i pośladków Squat Perfect - przyrząd do ćwiczeń ud i pośladków Squat Perfect - przyrząd do ćwiczeń ud i pośladków Squat Perfect - przyrząd do ćwiczeń ud i pośladków Squat Perfect - przyrząd do ćwiczeń ud i pośladków Squat Perfect - przyrząd do ćwiczeń ud i pośladków Squat Perfect - przyrząd do ćwiczeń ud i pośladków Squat Perfect - przyrząd do ćwiczeń ud i pośladków

Squat Perfect - przyrząd do ćwiczeń ud i pośladków

VDPGYCIND0076

Squat perfect to przyrząd do ćwiczeń ud i pośladków, który dzięki wyjątkowemu systemowi wspomagania umożliwia prawidłowe i łatwe wykonywanie przysiadów.

  • efektywna rzeźba mięśni ud i pośladków

  • umożliwia prawidłowe wykonywanie przysiadów

  • 5 poziomów intensywności ćwiczeń

  • szerokie i wygodne siedzisko

  • regulacja wysokości

Więcej szczegółów

Cena299,90 zł

Więcej informacji

Squat Perfect – przysiady jeszcze nigdy nie były tak proste.

Popularne przysiady to skuteczne ćwiczenie na rzeźbę ud i pośladków. Aby cieszyć się jędrnymi, zgrabnymi udami i pośladkami, konieczne jest prawidłowe wykonywanie ćwiczenia. Często jest to trudne, a treningi nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Przyrząd do ćwiczeń Squat Perfect powstał po to, by każdy mógł robić przysiady z zachowaniem odpowiedniej techniki i osiągać spektakularne efekty.

Urządzenie zapewnia ćwiczącemu wsparcie podczas treningu – zarówno podczas ruchu w dół, jak i w górę. Szerokie i ergonomiczne siedzisko sprawia, że ćwiczenia wykonywane są pewnie i komfortowo. Aby dopasować Squat Perfect do swoich możliwości i potrzeb, możesz wybrać 1 z 5 poziomów intensywności oraz regulować wysokość siedziska.

Squat Perfect umożliwia efektywne modelowanie nie tylko mięśni ud i pośladków.
Perfekcyjne przysiady angażują także inne grupy mięśni. Pierwsze imponujące efekty regularnego treningu na Squat Perfect pojawiają się już po kilku tygodniach! 

Specyfikacja:

  • 5 poziomów intensywności ćwiczeń

  • maksymalna waga użytkownika: 110 kg

  • maksymalny wzrost użytkownika: 1,9 mOpinie