Bieżnia elektryczna Slim Fold Treadmill

Slim Fold Treadmill PRO to kompaktowa bieżnia domowa - w wersji ulepszonej PRO, z którą wykonasz trening cardio bez wychodzenia z domu. Posiada funkcje masywnej bieżni wartej nawet kilka tysięcy złotych, ale w przeciwieństwie do niej, Slim Fold Treadmill PRO to bieżnia składana. Jest idealna zarówno do małych mieszkań jak i dużych domów. Złożona, zmieści się pod łóżkiem, za drzwiami, a nawet w szafie.


Darmowa dostawa i opcja rat 0%Bieżnia elektryczna Slim Fold Treadmill PRO

Model: ND0121

2 699,99 zł

Czas wysyłki 48h (dni rob.)
Koszt wysyłki: GRATIS
Newsletter

Nadwaga i otyłość mogą prowadzić do wielu problemów zdrowotnych takich jak: cukrzyca, choroby serca i układu krążeniaprzewlekłe zmęczenie, a nawet niska wydajność i brak możliwości skupienia. Bieżnia elektryczna Slim Fold Treadmill to prosty i szybki sposób, aby poprawić swoją wydolność, samopoczucie i zrzucić zbędne kilogramy bez wychodzenia z domu i konieczności kupowania karnetu na siłownię. Nigdy nie jest za późno, aby zadbać o swoje zdrowie – niezależnie od wieku, wagi czy kondycji. Z bieżnią domową Slim Fold Treadmill nie ma wymówek!

Funkcje bieżni składanej Slim Fold Treadmill PRO

Bieżnia Slim Fold Treadmill posiada szereg funkcji, które sprawią, że trening będzie przyjemny i motywujący. Oprócz możliwości spersonalizowania treningu tj. wyboru czasu oraz prędkości, bieżnia elektryczna Slim Fold Treadmill oferuje również efektywne programy automatyczne:

  • Trening interwałowy
  • Trening oporowy
  • Intensywne cardio

Wbudowane czujniki pulsu zamontowane na uchwytach pozwalają monitorować i utrzymać tętno na wybranym poziomie, a magnetyczny klucz zapewnia bezpieczeństwo treningu. Dodatkowo, duży wyświetlacz LCD stale aktualizuje się podczas używania bieżni. Wskazuje: prędkość, czas, dystans, liczbę spalonych kalorii i puls.

Kompaktowa bieżnia domowa

Do tej pory bieżnia kojarzyła się tylko z siłownią, a zakup bieżni domowej wiązał się ze sporym wydatkiem i koniecznością posiadania dużego mieszkania lub domu. Zmieniło się to jednak z bieżnią elektryczną Slim Fold Treadmill. Kompaktowy rozmiar bieżni sprawia, że zmieści się wszędzie, a po zakończonym treningu wystarczy ją złożyć i wsunąć pod łóżko lub wstawić za szafę czy drzwi. Slim Fold Treadmill to bieżnia składana, która umożliwia spacerowanie, maszerowanie i bieganie niezależnie od pogody, podczas oglądania telewizji czy słuchania ulubionej muzyki.

Bieżnia Slim Fold Treadmill PRO dla każdego

Bieżnia domowa Slim Fold Treadmill to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy marzą, by schudnąć jak również dla tych, którzy chcą utrzymać swoją aktualną sylwetkę. Ta bieżnia elektryczna to świetny przyrząd dla osób zabieganych, które nie chcą spędzać czasu w zatłoczonej siłowni lub też nie mają go tyle, aby tam dotrzeć. To również doskonały sposób, aby pozostać aktywnym na emeryturze. Bieżnia składana Slim Fold Treadmill będzie praktycznym prezentem dla rodziców i dziadków – pomoże utrzymać ich kondycję i zdrowie. Wraz z bieżnią, w zestawie znajduje się również przewodnik z propozycjami treningu, a także plan diety zawierający wskazówki jak spalić kalorie, schudnąć i prowadzić zdrowy styl życia.

Szczegóły produktu

ND0121

Specyfikacja

Wymiary rozłożonego urządzenia: 1578 mm x 670 mm x 1186 mm
Waga netto: 32 kg
Prędkość maks.: 12 km/h
Dodatkowe informacje: Wbudowane czujniki pulsu
Wyposażona w magnetyczny klucz bezpieczeństwa
Napięcie: 220-240 V
Moc [W]: 750 W
Wymiary: 472 mm x 670 mm x 1505 mm
W zestawie: Dieta
Instrukcja obsługi
Slim Fold Treadmill PRO
Maks. obciążenie: 110 kg
Poziom hałasu: 65-70 db przy prędkości 6 km/h
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!