Odplamiacz - Total Clean Stain Wizard Set 1+1 Sztuka Gratis!

Total Clean Stain Wizzard to unikatowy i opatentowany odplamiacz do zadań specjalnych. To chemia niemiecka najwyższej jakości. Usuwa plamy z wina, soków, kawy, herbaty, tłuszczu, sosów, trawy, smoły, tuszu, rdzy, krwi i nie tylko. Skuteczna formuła odplamiacza Total Clean jest bardzo wydajna – tubka wystarczy, aby usunąć nawet 150 plam.

 • Odplamiacz do zadań specjalnych
 • Chemia niemiecka najwyższej jakości
 • Usuwa nawet zaschnięte plamy i stare plamy
 • Idealny zarówno do delikatnych jak i grubych tkanin
 • 1 tubka wyczyści 40m2 powierzchni
 • 1 tubka usunie nawet 150 plam
 • 1+1 GRATIS!

Odplamiacz - Total Clean Stain Wizard Set 1+1 Sztuka Gratis!

Model: TOTALWIZARD

89,90 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 89,90 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Total Clean Stain Wizard to jedyny taki na rynku, opatentowany i wszechstronny odplamiacz. Wyczyści zabrudzenia i plamy z różnych powierzchni. Jest całkowicie bezpieczny dla skóry i nie powoduje podrażnień, co zostało potwierdzone badaniami laboratoryjnymi. To odplamiacz do zadań specjalnych, który powinien znaleźć się w każdym domu. Usuwa nie tylko nowe plamy, ale również te zaschnięte, stare i już sprane. Jako chemia niemiecka, jest wyjątkowo skuteczny w działaniu.

Co wyczyści odplamiacz Total Clean?

Opatentowany odplamiacz Total Clean Stain Wizard jest wszechstronny. Usuwa plamy z wina, soków, kawy, herbaty, tłuszczu, sosów, trawy, smoły, tuszu, rdzy, krwi i nie tylko. Jedna tubka Total Clean wystarczy, aby wyczyścić 40m2 powierzchni dywanów, tapicerki samochodowej, kanap i foteli. Idealnie sprawdza się jako dodatek do prania białych ubrań, pościeli czy zasłon. Co więcej, wyczyści ramy okienne, meble ogrodowe, kołpaki i podłogi. Odplamiacz Total Clean odświeży wygląd złotej i srebrnej biżuteri, jak również zaśniedziałych sztućców. To wielozadaniowy środek czyszczący – poradzi sobie z wieloma plamami na różnych powierzchniach.

Jak używać tego odplamiacza?

Jest wiele sposobów, aby skutecznie usunąć plamy z pomocą odplamiacza Total Clean Stain Wizard. W zależności od czyszczonej powierzchni, rodzaju plamy czy zabrudzenia, a także od czasu ich powstania, odplamiacza można używać bezpośrednio na plamę lub rozpuszczonego w wodzie. Składniki Total Clean aktywowane są za pomocą wody – im cieplejsza, tym lepiej. Przy punktowych plamach, warto zaopatrzyć się w bawełnianą szmatkę. Dołączona gąbka doskonale sprawdza się przy silnych zabrudzeniach np. na dywanie. Odplamiacz Total Clean wyczyści też najbardziej zabrudzone ręce. Jest idealny dla ogrodników, florystów, kucharzy, mechaników, kominiarzy i dla każdego, do codziennego użytku w domu.

Opatentowana chemia niemiecka

Superskuteczna formuła odplamiacza jest opatentowana. Tak aktywnego składu nie ma w żadnym innym środku czyszczącym. Receptura Total Clean Stain Wizard nie tylko została wymyślona w Niemczech, ale sam odplamiacz został tam wyprodukowany. To chemia niemiecka najwyższej jakości, która sprawdzi się w każdym domu – zarówno w nagłych wypadkach jak i w codziennym użytkowaniu – po gotowaniu, zabawie dzieci, majsterkowaniu, pracy w ogrodzie, do prania czy odświeżania mebli ogrodowych, sztućców czy starej biżuterii.

Zestaw:

 • Odplamiacz Total Clean Stain Wizard 100 ml
 • Gąbka
 • Odplamiacz Total Clean Stain Wizard 100 ml GRATIS!
 • Gąbka GRATIS!

Szczegóły produktu

TOTALWIZARD

Specyfikacja

W zestawie: 1 x Gąbka
1 x Gąbka GRATIS
1 x Odplamiacz 100 ml
1 x Odplamiacz 100 ml GRATIS
Pojemność [ml]: 100 ml

Szybkie porównanie

Produkt
Odplamiacz - Total Clean Stain Wizard Set 1+1 Sztuka Gratis! Odplamiacz - Total Clean Stain Wizard Set 1+1 Sztuka Gratis! Mop 2 w 1 ze spryskiwaczem
Dostępność
Cena
89,90 zł
99,99 zł
Waga netto
0,79 kg
Wyróżnione1
Wymienna podwójna ściągaczka
Wyróżnione2
Płaski mop na obrotowym uchwycie
Wyróżnione3
Dokładnie czyszcząca ścierka z mikrowłókien
Wykonanie
ścierka: mikrofibra
Wymiary
wymienna ściągaczka: 38,5 x 11,5 cm
W zestawie
1 x Gąbka GRATIS Podwójna ściągaczka
Pojemność [ml]
100 ml
Pojemność zbiornika na wodę
600 ml

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.