• -60,00 zł
  • Zniżka 60,00 zł

Utrzymanie domu w porządku i czystości wiąże się z myciem oraz czyszczeniem wielu rzeczy i powierzchni. Niestety często żeby je doczyścić, trzeba mocno szorować i się schylać albo sięgać wysoko. Efektem są bolące ręce i kręgosłup, nie mówiąc już o zwykłym zmęczeniu. Dlatego sprzątanie zwykle nie zalicza się do ulubionych czynności dla wielu osób. Jak ułatwić sobie te codzienne prace porządkowe? Czy jest jakiś prostszy sposób na sprzątanie? Teraz już jest! Rozwiązaniem jest rewelacyjna szorowarka Turbo Scrub, która wszystko wyszoruje za nas.


Tylko teraz -60 zł rabatu

Turbo Scrub elektryczna szczotka obrotowa

Model: TS29166

Cena regularna 259,99 zł 199,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 199,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

9urodziny

Podłogi, ściany, szyby, płytki, fugi i wiele innych rzeczy oraz powierzchni wymagają sporo zachodu, żeby utrzymać je w czystości. Mycie, szorowanie, schylanie się albo sięganie wysoko to czynności, które mogą zniechęcać.

Tym bardziej, że potem nie tylko jest się zmęczonym. Plecy i ręce są obolałe, a sprzątanie i tak wystarcza tylko na jakiś czas. Przydałby się jakiś łatwiejszy i szybszy sposób na sprzątanie. Okazuje się, że jest na to metoda. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzie, które pomoże utrzymać dom w porządku. 

Potężna
szczotka obrotowa

Turbo Scrub to potężna, bezprzewodowa, zasilana akumulatorowo szorowarka, która pozwala na czyszczenie w dół i w górę bez schylania się oraz sięgania.

Dzięki niej najtrudniejsze prace porządkowe wykonuje się szybko i łatwo. Wystarczy nacisnąć przycisk, żeby Turbo Scrub dosłownie szorował za nas. Po jego naciśnięciu głowica obraca się z prędkością ponad 300 obrotów na minutę. 

Do różnych
powierzchni 

Obrotowa głowica dzięki bardzo szybkim obrotom jest w stanie dostać się nawet do małych zakamarków, takich jak na przykład fugi. Dlatego szorowarka Turbo Scrub sprawia, że sprzątanie jest o wiele prostsze, szybsze i łatwiejsze, a tym samym bardziej wydajne.

Można bezdotykowo i bez chemikaliów wyczyścić kafelki, wannę, kabinę prysznicową, armaturę, toaletę, piekarnik, okna, szyby samochodu oraz inne powierzchnie. Oszczędzając siły, czas i pieniądze. 

Szczotki w
zestawie

Bezprzewodową szorowarkę Turbo Scrub można naładować za pomocą ładowarki. Potężna głowica obrotowa wyczyści różne powierzchnie, włącznie z narożnikami. W komplecie są 4 szczotki, miękka, narożna i 2 płaskie ze sztywnym włosiem.

Płaskie szczotki czyszczą bez zarysowań, ponieważ sztywne włosie jest nieabrazyjne. Wydłużona konstrukcja pozwala czyścić w górę i w dół. 

Duży zestaw
Turbo Scrub!

W zestawie szorowarki Turbo scrub znajdują się następujące elementy:

  • Turbo Scrub z uniwersalną szczotką,
  • ładowarka,
  • drążek przedłużający,
  • szczotka stożkowy,
  • płaska szczotka, mała,
  • uniwersalna szczotka.

Bez schylania i
sięgania 

Turbo Scrub ma formę rączki z główką, na którą nakłada się wymienne szczotki. Po zamontowaniu lekkiego drążka przedłużającego, szorowarka ma zasięg blisko 120 cm.

Można użyć szczotki uniwersalnej do różnych powierzchni. Ma zaokrąglony kształt i miękkie włosie. Do cięższych zadań sprawdzą się duża lub mała szczotka płaska.

Szczotka stożkowa jest idealna do czyszczenia narożników na przykład pod prysznicem i do innych zakamarków. Z drążkiem przedłużającym i odpowiednią szczotką nie trzeba nigdzie sięgać czy się schylać i nadwyrężać. 

Czyste fugi dzięki Turbo Scrub

Czyszczenie, a raczej doczyszczenie fug w łazience wraz z płytkami jest strasznie trudne. Teraz już koniec z szorowaniem małymi szczotkami. Osad z mydła, kamień, plamy z wody, pleśń i inne zanieczyszczenia.

Wszytko to wyczyści za nas Turbo Scrub. Wystarczy spryskać płytki wodą, włączyć szorowarkę, a obrotowa głowica usunie wszystkie zanieczyszczenia z płytek i fugi. Tylko ją trzymać w ręce, bez użycia siły i bez nacisku, bez pocierania oraz szorowania. Wyczyścić, przetrzeć mokrą szmatką i gotowe. 

Szczegóły produktu

TS29166

Specyfikacja

W zestawie: Turbo Scrub
drążek przedłużający
płaska szczotka, mała
szczotka stożkowa
uniwersalna szczotka
ładowarka
Funkcje dodatkowe: wydłużana rączka
Funkcje: czyszczenie kafelek
czyszczenie okien
czyszczenie trudno dostępnych miejsc
czyszczenie wanien
i wiele wiele więcej!
Liczba obrotów [na min.]: 300
Czas pracy: do 60 min.
Pojemność baterii: 1300 mAh

Szybkie porównanie

Produkt
Turbo Scrub elektryczna szczotka obrotowa Livington Clean Water Spin Mop Szczotki do usuwania sierści Fur Free zestaw 2x Szczotki do usuwania sierści Fur Free zestaw 2x
Dostępność
Cena
259,99 zł 199,99 zł
179,99 zł
199,98 zł
Wysokość
125 cm
Waga netto
1,55 kg
Wyróżnione1
Komfortowe sprzątanie bez schylania i kucania.
Wyróżnione2
Korzystaj nawet do 60 minut na jednym naładowaniu akumulatora.
Wyróżnione3
Do kafelek, fug, wanien, okien, trudno dostępnych miejsc i wiele więcej!
W zestawie
uniwersalna szczotka 2 wielokrotnego użytku szmatki z mikrofibry, 60 ml koncentratu czyszczącego do parkietu oraz 60 ml koncentratu czyszczącego do laminatu i płytek. szczotka, podstawa, mała szczotka
Funkcje dodatkowe
wydłużana rączka
Funkcje
i wiele wiele więcej!
Liczba obrotów [na min.]
300
Czas pracy
do 60 min.
Pojemność baterii
1300 mAh

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.