Hurricane Spin Scrubber - elektryczna szczotka do czyszczenia

  • Koniec z czasochłonnym i męczącym szorowaniem
  • Bez kablowe czyszczenie
  • Zawiera 3 nakładki i drążek przedłużający
  • Skuteczny przeciwko brudowi, plamom z mydła, pleśni i wielu innym

Hurricane Spin Scrubber - elektryczna szczotka do czyszczenia

Model: M12634

229,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 229,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Gwarancja dostawy przed świętami dotyczy wyłącznie zamówień produktów oznaczonych etykietą z napisem "dostawa przed świętami" złożonych do 19.12.2023 r.

Elektryczna szczotka do czyszczenia Hurricane Spin Scrubber

Czyszczenie kafelków, wanny i innych powierzchni w łazience bywa męczące oraz czasochłonne. To ciężka oraz brudna robota. Uciążliwe i trudne do usunięcia zacieki oraz plamy z wapnia, mydła i twardej wody często wymagają żmudnego i męczącego szorowania. Do ciasnych zakamarków oraz wąskich przestrzeni ciężko przy tym się dostać. Ręce, kolana i plecy są obolałe oraz zmęczone, a efekty i tak bywają różne. Czy jest jakiś łatwiejszy sposób na wyczyszczenie wszystkiego w łazience, a najlepiej także w innych pomieszczeniach? Odpowiedzią jest nowa i wszechstronna, elektryczna szczotka do czyszczenia, która czyści szybciej i łatwiej

Kolana muszą znosić wiele codziennych obciążeń, co może się na nich negatywnie odbijać. Pojawiają się bóle i sztywność, stają się słabe i chwiejne lub są obarczone dźwiganiem nadmiernych kilogramów. Zdarzają się problemy ze sprawnością oraz poruszaniem się, a przy tym odczucie dyskomfortu. Jak poradzić sobie z takimi problemami i wzmocnić kolana? Okazuje się, że wystarczy zaopatrzyć się w sprytne urządzenie, które trenując odpowiednie mięśnie, wzmacnia kolana. 

Prosty sposób na czystość

Scrubber to propozycja od twórców najlepiej sprzedającego się mopa Hurricane Spin. To odpowiedź na żmudne szorowanie. Na uciążliwe klękanie, schylanie się i wchodzenie na drabiny. Na zmęczenie, ból rąk i pleców oraz problemy z kolanami podczas sprzątania. Szczotka do czyszczenia wyszoruje wszystko za nas i bez naszego wysiłku! Wystarczy zostawić jej pracę i cieszyć się z czystych, lśniących powierzchni w łazience, kuchni oraz innych pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Hurricane Spin Scrubber ułatwia życie i sprawia, że dom będzie czystszy!

Przełomowe narzędzie do czyszczenia

Szczotka do czyszczenia Hurricane Spin to nowa, bezprzewodowa szczotka, która czyści i szoruje szybciej oraz łatwiej. Umożliwia czyszczenie dużych powierzchni, jak również wąskich szczelin. Od największego obszaru do najmniejszego rowka! Spin Scrubber to narzędzie, którego można używać na każdej powierzchni. To zupełnie nowy, rewolucyjny sposób na bezwysiłkowe szorowanie i uzyskanie zupełnie nowego poziomu czystości! Włókna nie tylko czyszczą brud, który widać, ale także zarazki i bakterie, których nie widać. Scrubber wyczyści wszystko i wszędzie!

Obrotowa moc wirowania i czyszczenia

Sekretem Hurricane Spin Scrubber jest obracająca się szczotka. Obrotowa głowica z 3000 włókien czyszczących na szczotce obraca się z prędkością 300 mocnych obrotów na minutę. To aż 15 000 szorowań na sekundę! Niesamowity moment obrotowy może z łatwością przebić się przez każdy, nawet zaschnięty brud! Przebija się przez niego, pozostawiając powierzchnie czyste i lśniące za każdym razem. Przywróci blask każdej powierzchni w mgnieniu oka. Dzięki czemu są czyste bez większego wysiłku. Koniec z czasochłonnym i męczącym szorowaniem!

Lekki, mocny i wydajny

Spin Scrubber jest lekki, bezprzewodowy i mocny, wydajny i szybki. Wystarczy włączyć szczotkę, żeby wyczyścić żądany obszar, i cała praca jest wykonana. Nacisnąć przycisk i obserwować jak obracające się włosie uderza, bez względu na to, jakie zadanie ma do wykonania. To moc super czyszczących włosków rozpuszczających brud bez wysiłku. To prosty sposób na czystość bez użycia siły i bez zarysowań! Zamiast pracować ciężej, można szorować mądrzej dzięki Hurricane Spin Scrubber. To zdecydowanie oszczędność czasu!

Wyczyści wszystko i wszędzie

Armatura, zlew, wanna, prysznic czy kafelki - szczotka do czyszczenia Hurrricane Spin Scrubber poradzi sobie szybko z plamami z wapnia, mydła i twardej wody, z brudem, osadem z mydła, wody i z pleśnią. Nawet stare, brudne kafelki i zardzewiałe odpływy nie mają szans ze Spin Scrubberem! Można używać go również do usuwania bałaganu na blatach kuchennych, przypalonego brudu z kuchenek, brudu z drzwiczek piekarnika i w szczelinach na drzwiach lodówki. Wyczyści nawet ramy okien, meble ogrodowe, elewację i basen oraz samochód i felgi.

Wszechstronne narzędzie do czyszczenia 

Elektryczna szczotka do czyszczenia Hurricane Spin Scrubber jest idealnym narzędziem do czyszczenia płytek ściennych, jak również świetnie nadaje się do czyszczenia fug i narożników. W zestawie znajdują się 3 różne nasadki. Niestandardowe głowice szczotkowe poradzą sobie z każdym rodzajem pracy. Można je bardzo łatwo zakładać i zdejmować. Wystarczy zanurzyć wybraną szczotkę w odrobinie wody. Koniec z ostrymi, niebezpiecznymi chemikaliami pozostawiającymi osad. Po użyciu wystarczy wyczyścić szczotkę pod bieżącą wodą. Można wyrzucić śmierdzące szmatki i bezużyteczne, spłaszczone oraz zużyte szczotki do szorowania!

Różne nasadki

  • Płaska nasadka szczotkowa  Flat Brush nadaje się do podłóg, ścian, drzwi prysznicowych i blatów.
  • Pokrywa szerszy zakres na każdej płaskiej powierzchni.
  • Nasadka w kształcie kopułki to wielofunkcyjna szczotka Dome Brush, idealna do zlewów, umywalek i brodzików oraz zaokrąglonych przestrzeni. 
  • Szczotka w kształcie stożka Cone-shaped Brush czyści wąskie i małe fugi w kilka sekund. Jest idealna do ciasnych miejsc i do krawędzi. Dociera tam, gdzie inne szczotki nie są w stanie dotrzeć. Z łatwością dotrze do narożników, zakamarków i szczelin.
  • Nakładki mieszczą się w poręcznej torbie do przechowywania.

Szczegóły produktu

M12634

Specyfikacja

Wysokość: 54 cm
Wbudowany akumulator: tak
Wysuwany uchwyt teleskopowy: Tak

Specyficzne kody

EAN13
9010041005255

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.