sprzęt do ćwiczenia w domu
 • sprzęt do ćwiczenia w domu
 • sprzęt do ćwiczeń w domu
 • sprzęt do ćwiczeń w domu dla dzieci
 • urządzenia do ćwiczenia w domu
 • jaki sprzęt do ćwiczeń w domu forum
 • jak zrobić sprzęt do ćwiczeń w domu
 • ćwiczenie w domu
 • jak ćwiczyć w domu
 • sprzęt do ćwiczenia w domu
 • sprzęt do ćwiczenia w domu
 • jak ćwiczyć w domu
 • sprzęt do ćwiczenia
Zapisz się do newslettera

Sprzęt do ćwiczeń w domu AB Booster Plus

Model: 00124AGMABBC

AB Booster Plus to skuteczny sprzęt do ćwiczeń w domu. Zapewnia kompleksowy trening całego ciała. Z nim wykonasz ćwiczenia na brzuch, nogi i pośladki, a także ukształtujesz klatkę piersiową, bicepsy i tricepsy. AB Booster Plus pozwala osiągnąć wymarzone efekty w krótszym czasie i przy mniejszym wysiłku.


Darmowa dostawa i opcja rat 0%


 • Angażuje wszystkie mięśnie jednocześnie
 • 2w1: trening cardio i trening siłowy
 • Ćwiczenia na brzuch, nogi, pośladki, ręce, klatkę i plecy
 • Idealny dla początkujących i zaawansowanych
 • Skuteczny trening bez wychodzenia z domu
 • Lekki i przenośny 
 • Licznik czasu, powtórzeń i kalorii GRATIS!
Zobacz pełny opis produktu

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe Klubu TV Okazje

Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
sprzęt do ćwiczenia w domu Sprzęt do ćwiczeń w domu AB Booster Plus
399,90 zł
789,99 zł
Ilość:

 
Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

 
Darmowa dostawa

Zrób zakupy za minimum 100 złotych i skorzystaj z Darmowej Dostawy

 
Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

  Darmowa dostawa

AB Booster Plus pozwala w szybki i łatwy sposób poprawić kondycję i wygląd ciała. To efektywny sprzęt do ćwiczeń w domu, odpowiedni zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Umożliwia wykonanie skutecznego treningu cardio, który spala zbędne kalorie i to bez wychodzenia z domu! Aby osiągnąć podobne efekty na siłowni, musiałbyś skorzystać z wielu maszyn. Sprzęt do ćwiczeń AB Booster Plus to idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą tracić czasu i pieniędzy na dojazd i karnet na siłownię.

Ćwiczenia na brzuch? To nie wszystko!

Przemyślana konstrukcja AB Booster Plus angażuje wszystkie mięśnie jednocześnie. Dzięki temu trening całego ciała nie musi trwać godzinami. Wystarczy 20 min dziennie, przez 4 tygodnie, aby zrzucić zbędne kilogramy i osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Na tym sprzęcie do ćwiczeń wzmocnisz i ukształtujesz swoją klatkę piersiową, tricepsy i bicepsy, a także wykonasz efektywne ćwiczenia na brzuch, pośladki i nogi. Zmień ułożenie rąk i nóg, aby zrobić trening siłowy, kształtujący mięśnie lub zwiększ intensywność powtórzeń, aby spalić nadmiar kalorii i wykonać dynamiczny trening cardio.

Co wyróżnia ten sprzęt do ćwiczeń?

Sekretem AB Booster Plus jest złożony system ruchu, który podczas ćwiczeń konsekwentnie angażuje wszystkie mięśnie. To sprzęt do ćwiczeń w domu, który wykorzystuje ciężar Twojego ciała, bez konieczności używania ciężkich hantli lub sztangi. Tradycyjne ćwiczenia na brzuch mogą prowadzić do bólu karku, a zwykłe przysiady – do bólu kolan, ale AB Booster Plus jest bezpieczny dla osób początkujących, które marzą o zrzuceniu nadmiernych kilogramów i skuteczny dla osób zaawansowanych, chcących wyrzeźbić mięśnie całego ciała. Ten sprzęt do ćwiczeń w domu umożliwia dostosowanie treningu cardio i siłowego do umiejętności użytkownika.

Jak używać AB Booster Plus?

Korzystanie z tego kompleksowego sprzętu do ćwiczeń jest bardzo proste i intuicyjne. Wystarczy wskoczyć na urządzenie, zupełnie jak na rower. Wygodny uchwyt pozwala na ułożenie rąk w różnych pozycjach, dzięki czemu zaangażujesz wszystkie partie mięśniowe. Dodatkowo, sprzęt do ćwiczeń w domu AB Booster Plus umożliwia rozstaw nóg na różnych poziomach. Na nim zrobisz trening cardio i siłowy z oporem, dopasowanym do Twojej kondycji. Dołączone porady dietetyczne i treningowe pozwolą na osiągnięcie wymarzonej sylwetki w krótszym czasie. W zestawie znajduje się również licznik czasu, powtórzeń i kalorii, z którym z łatwością będziesz monitorować swoje postępy. Po zakończonym treningu, wystarczy podnieść uchwyt, a sprzęt do ćwiczeń złoży się automatycznie.

Zestaw:

✅ Sprzęt do ćwiczeń AB Booster Plus

✅ Licznik

✅ Poradnik treningowy

✅ Poradnik dietetyczny


Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.

OSTRZEŻENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA

Przed rozpoczęciem użytkowania dokładnie przeczytaj instrukcję obsługi Gymform Ab Booster Plus. Jeśli masz wątpliwości dotyczące swojej kondycji fizycznej lub cierpisz na jakąkolwiek chorobę, przed użyciem Gymform Ab Booster Plus skonsultuj się z lekarzem. Jeśli cierpisz na przepuklinę krążka międzykręgowego, przed użyciem Gymform Ab Booster Plus skonsultuj się z lekarzem. Jeśli chorujesz na astmę lub inne choroby układu oddechowego, przed użyciem Gymform Ab Booster Plus skonsultuj się z lekarzem. Gymform Ab Booster Plus stawiaj wyłącznie na płaskiej powierzchni. Upewnij się, że dzieci nie używają Gymform Ab Booster Plus bez nadzoru osoby dorosłej. Nie ćwicz na Gymform Ab Booster Plus, jeśli jesteś w ciąży. Podczas używania Gymform Ab Booster Plus nie spożywaj alkoholu. Po ćwiczeniach na Gymform Ab Booster Plus napij się wody. Maksymalna waga użytkownika wynosi 120 kg. Aby trening był bezpieczny i komfortowy, wokół urządzenia pozostaw minimum 0,6 m wolnej przestrzeni. Aby używać urządzenia w prawidłowy sposób, wykonuj ćwiczenia zawarte w przewodniku treningowym. Nie wykonuj innych ćwiczeń, ponieważ nieprawidłowe korzystanie z urządzenia może prowadzić do kontuzji. Aby wejść na urządzenie, stań po lewej stronie urządzenia i przerzuć przez nie prawą nogę. Postaw nogę na podłodze i usiądź na siedzeniu. Aby zejść, wstań i przerzuć prawą nogę przez siedzenie i postaw na podłodze po lewej stronie urządzenia. Ostrzeżenie: nie do użytku terapeutycznego.

Jesteś gotowy do rozpoczęcia ćwiczeń, aby poznać wszystkie ćwiczenia, które możesz wykonać na Gymform Ab Booster Plus i partie mięśniowe, które możesz trenować na urządzeniu, przeczytaj przewodnik treningowy.

CERTYFIKATY I PRZEPISY Klasa HC Numer modelu: VDPGYCIND0027_2 (bez komputera) Produkt jest zgodny z normami EN ISO 20957-1:2013 i EN 957-5:2009

Ab Booster PlusAb Booster Plus
INSTRUKCJA MONTAŻU.
1. Niektóre ze śrub są już zmontowane z odpowiednimi otworami, zdemontuj je i następnie zamontuj ponownie.

Ab Booster
2. Jeśli jakaś część wymaga kilku śrub, nie dokręcaj śrub, zanim wszystkie nie zostaną umieszczone na swoich miejscach.
Ab Booster Plus
3. Dokręć śruby rur podstawy dopiero wtedy, kiedy upewnisz się, że podstawa urządzenia stoi równo oraz jest stabilna na płaskiej i równej powierzchni.
Ab Booster Plus
SKŁADANIE:
1. Podnieś uchwyt, a produkt złoży się automatycznie
Ab Booster Plus
Gratulujemy zakupu komputera do urządzenia Gymform Ab Booster Plus. Licznik pokazuje dane rzeczywiste dotyczące twojego treningu.
INSTALACJA
1. Włóż plastikowy wspornik na środku uchwytu urządzenia Gymform Ab Booster Plus. Upewnij się, że wspornik jest przechylony do tyłu tak, abyś mógł zobaczyć wyświetlacz. 2. Przymocuj wspornik przy użyciu dołączonej śruby. Przymocuj go za pomocą klucza imbusowego dołączonego do głównej jednostki. 3. Przymocuj licznik poprzez włożenie wypustki na plastikowym wsporniku do rowka w liczniku. Upewnij się, że jest dobrze zamocowany.
DZIAŁANIE
PRZYCISK MODE: Naciśnij przycisk, aby wybrać funkcję. Naciskaj przycisk do momentu, aż na wyświetlaczu pojawi się żądana funkcja.
PRZYCISK RESET: Naciśnij przycisk, aby wymazać dane o trwającym treningu.
Dane wyświetlane na ekranie: • COUNT – Wskazuje liczbę powtórzeń wykonanych podczas ćwiczeń (od 0 do 9999). • TIME – Wskazuje całkowity czas treningu (00:00 – 99:59 minut). • CAL – Wskazuje liczbę spalonych kalorii podczas ćwiczeń (od 0 do 9999). • STRIDES/MINUTE – Wskazuje średnią liczbę powtórzeń na minutę. • SCAN – Jeśli ta opcja jest aktywna, wyświetlacz będzie pokazywał 4 funkcje naprzemiennie, z czego każda będzie wyświetlana przez 4 sekundy.
WIĘCEJ INFORMACJI:
• Jeśli produkt będzie nieużywany przez 4-5 minut, wyświetlacz wyłączy się automatycznie. • Wyświetlacz włączy się automatycznie po rozpoczęciu ćwiczeń na urządzeniu. • Jeśli dane nie są wyraźne, wymień baterię.
Do pracy wyświetlacza wymagana jest jedna bateria AA (niedołączona do zestawu).
UTYLIZACJA MATERIAŁÓW
Ten symbol oznacza, że zanim zdecydujesz się na utylizację produktu, powinieneś się zapoznać z obowiązującymi lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu produktów tego typu. Nie wyrzucaj produktu z normalnymi odpadami komunalnymi. Zutylizuj produkt zgodnie z obowiązującymi przepisami.Produkty elektryczne i elektroniczne zawierają niebezpieczne substancje, które mogą mieć szkodliwy wpływ na środowisko i życie ludzkie, dlatego powinny być odpowiednio utylizowane.
Po złożeniu urządzenia zgodnie z instrukcją obsługi jesteś gotowy do rozpoczęcia treningu. Gymform Ab Booster Plus łączy ćwiczenia cardio i wzmacniające ze stałym ruchem całego ciała, aby zmusić wszystkie partie mięśniowe do wysiłku. Spalaj kalorie i wyrzeźb ciało w rekordowym tempie.
Ab Booster Plus
INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA Usiądź na siedzeniu i mocno złap się uchwytów. Postaw stopy na pedałach i przyciągnij uchwyty jak najbliżej siebie. Powróć do pozycji wyjściowej. Ten podwójny ruch pomaga wykonać trening modelujący ciało oraz cardio.Na rysunkach przedstawiono różne sposoby na ćwiczenie konkretnych partii mięśniowych poprzez zmianę uchwytu.Każde ćwiczenie wykonaj 10 razy: 1. ĆWICZENIE NA RAMIONA I PLECY. 2. ĆWICZENIE NA KLATKĘ PIERSIOWĄ I TRICEPS. 3. ĆWICZENIE NA BICEPS. 4. KAŻDE ĆWICZENIE JEST TAKŻE ĆWICZENIEM NA BRZUCH (A), UDA (B), ŁYDKI (C), POŚLADKI (D).POZIOMY OPORU: 5. Postaw nogi na dolnych pedałach, aby wykonać ćwiczenia ze średnim oporem. 6. Postaw nogi na górnych pedałach, aby wykonać ćwiczenia z wysokim oporem.