Step2Walk - kompaktowa bieżnia dla seniorów

Kompaktowa bieżnia dla seniorów Step 2 Walk Treademill to idealne rozwiązanie na trening bez wychodzenia z domu.


Step2Walk - kompaktowa bieżnia dla seniorów

Model: STEP2WALK

1 119,99 zł

Czas wysyłki 48h (dni rob.)
Koszt wysyłki: GRATIS
Newsletter

Obejrzyj film na YouTube

Step2Walk - kompaktowa bieżnia dla seniorów

Myśląc o bieżni od razu kojarzy się siłownia z mnóstwem sprzętu, trenerami i osobami ćwiczącymi. Wypady na siłownię są jednak czasochłonne i wiążą się z regularnymi kosztami. Nawet jeśli seniorzy mają dość czasu, to nie zawsze czują się komfortowo ćwicząc w towarzystwie innych ludzi. Zwykle jednak zakup bieżni wiązał się z bardzo dużym kosztem oraz posiadaniem miejsca na jej ustawienie. Zakup kompaktowej bieżni domowej Treademill Step 2 Walk to mniejszy wydatek niż dużych w znacznie wyższej cenie, a posiada ona większość ich funkcji. Jest to wydatek jednorazowy, co może być korzystniejsze niż ciągłe kupowanie karnetów na siłownię. Dodatkowo ta bieżnia domowa nie wymaga wiele miejsca, kompaktowy rozmiar sprawia, że można ją wszędzie zmieścić. Co ważne jest to bieżnia składana, więc po zakończeniu ćwiczeń można ją złożyć i przechowywać za drzwiami, w szafie czy pod łóżkiem. Na bieżni można ćwiczyć kiedy tylko ma się ochotę i to w domowym zaciszu, w każdej wolnej chwili czy nawet oglądając telewizję. Niezależnie od pogody można spacerować lub maszerować. Jakie są efekty ćwiczeń na bieżni i dlaczego warto mieć bieżnię w domu?

Trening na bieżni – aktywność w domu

Dlaczego warto ćwiczyć na bieżni? Kompaktowa bieżnia Step 2 Walk Treademill pozwoli aktywnie spędzać czas we własnym domu. Jest to odpowiednie rozwiązanie dla osób w każdym wieku i o różnym poziomie sprawności. Można ćwiczyć nawet siedząc na krześle. Niezależnie od wagi czy kondycji, bieżnia domowa dla seniorów pomoże poprawić samopoczucie, sprawność i wydolność oraz zachować formę, ale też jeśli trzeba zrzucić powoli zbędne kilogramy. Efekty ćwiczeń na bieżni to zniwelowanie stresu i efektów starzenia oraz poczucie bezpieczeństwa dzięki poprawie sprawności nóg.

Jak ćwiczyć na bieżni

Domowa bieżnia Treademill Step 2 Walk jest składana ręcznie, ale ma też kółka co ułatwia jej przemieszczanie. Jest zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie. Nachylenie jest regulowane, a użytkowanie łatwe i komfortowe dzięki wygodnemu pilotowi, którym w prosty sposób można sterować funkcjami:

  • Zakres prędkości wynosi od 0 – 5 km/h.
  • Zaleca się prędkość chodzenia 2,0 – 5,0, do siedzenia i stawiania małych kroków 0,5 do 1,0.
  • Bieżnię należy użytkować w domu i stawiać na równej, twardej powierzchni.
  • Kompaktowa Bieżnia Step 2 Walk wytrzymuje maksymalne obciążenie do 120 kg.
  • Najlepszy do ćwiczeń na bieżni jest wygodny strój bez elementów, które mogą się wkręcić w pas oraz sportowe obuwie.

Jak ćwiczyć na bieżni? Nie powinno się włączać bieżni stojąc na pasie. Trening na bieżni rozpoczynamy, kiedy pas zaczyna się poruszać. Dopiero wtedy należy na niego wejść, ale nie na maksymalnej prędkości. Jak ćwiczyć na bieżni efektownie? Na wyświetlaczu funkcje i tryby można ustawić manualnie lub wybrać jeden z 3 trybów automatycznych. Podczas ćwiczeń na bieżni można nią sterować za pomocą pilota. Po każdych ćwiczeniach i odłączeniu od prądy bieżnię dobrze jest dokładnie wyczyścić delikatnymi środkami.

Szczegóły produktu

STEP2WALK

Specyfikacja

Moc [W]: 500 W
Funkcje dodatkowe: Proste składanie i przechowywanie
Maks. obciążenie: 120 KG
Liczba prędkości: 0 - 5 km/h
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!