• Obecnie brak na stanie
Mountain Trainer	bieżnia magnetyczna

Bieganie to świetny trening aerobowy, a także sposób na schudnięcie. Jednak bieganie dla wielu osób, ich stóp i stawów jest zbyt trudne, dodatkowo może obciążać kolana i plecy. Są osoby, które nie lubią biegać, ale lubią chodzić. Jednak problem z chodzeniem polega na tym, że aby wejść w strefę cardio i naprawdę poćwiczyć, potrzeba dużo czasu. A co gdyby ćwiczenie chodzenia i wejście prosto do strefy cardio połączyć na przykład z oglądaniem telewizji?


Mountain Trainer bieżnia magnetyczna

Model: MAGTRD

999,99 zł

Czas wysyłki 48h (dni rob.)
Kup na raty: Rata od 100.00zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 999,99 zł

Podobne produkty

Outlet

Mountain Trainer czyli bieżnia magnetyczna

Od teraz jest to możliwe. Rozwiązaniem jest rewelacyjna bieżnia magnetyczna Mountain Trainer. Z trenerem górskim jest o wiele łatwiej zacząć i ćwiczyć chodzenie pod górę. Można wykonać skuteczny trening aerobowy bez nadmiernego uderzania w stawy i bez bólu pleców, ćwicząc pod górę. Dzięki wielopoziomowemu trenażerowi górskiemu Technotraining zawsze pracuje się na pochylni, spalając więcej kalorii z minuty na minutę niż poza domem. Bez konieczności biegania można osiągnąć taki sam efekt chodząc, spalić tyle samo kalorii i tyle samo tłuszczu. Trenażer górski daje takie same korzyści jak bieganie, zmniejszając o połowę zmęczenie.

Domowa bieżnia

Bieżnia magnetyczna do chodzenia ma trzy różne poziomy nachylenia. Jest bardzo stabilna, 2 specjalistyczne koła zamachowe o zwiększonej sile odśrodkowej zapewniające dobrą przyczepność. Zastosowanie dwóch kół a nie jednego sprawia, że wysokowydajny, antypoślizgowy pas bieżni jest idealnie wyśrodkowany, dodatkowo działa płynnie. Dla zwiększenia intensywności treningu jest osiem poziomów bardzo czułego, dodatkowego oporu magnetycznego. Dzięki temu można zmieniać prędkość oraz odporność wznoszenia. Wysoka poręcz ułatwia trening nawet wyższym osobom. Na dużym, szerokoekranowym komputerze bieżni dzięki czujnikom Handpulse - monitorowi tętna zamontowanemu bezpośrednio na poręczy, można kontrolować swoje tętno w czasie rzeczywistym. Ale to nie jedyne zalety bieżni magnetycznej Mountain Trainer. Trenując zawsze pod górę można dostać się do strefy cardio i strefy aerobowej w około pięć minut. Trenażer górski Mountain został specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić pompujący trening aerobowy bez konieczności biegania lub wykonywania intensywnych ćwiczeń. Można trenować tak samo, spalić taką samą ilość kalorii i tłuszczu przy użyciu trenażera w kilka minut. To jedno z najwydajniejszych ćwiczeń aerobowych na świecie, poprzez chodzenie, a nie bieganie. Nic nie jest tak skuteczne w pobudzaniu pracy serca, jak praca na pochyłości. W połączeniu z 8-poziomowym oporem magnetycznym można spalić więcej kalorii niż na płaskim terenie.

Bieżnia magnetyczna

Koniec z bieganiem i uderzaniem w kolana i plecy. Z bieżnią pochyłą bieganie nie jest konieczne ani potrzebne. Trenażer Mountain bieżnia magnetyczna jest zaprojektowana w oparciu o uproszczoną mechanikę, na lata bezproblemowego użytkowania. Pod koniec treningu bieżnię Mountain wystarczy łatwo oraz szybko złożyć i schować, a także przenosić. Dzięki temu można trenować w dowolnym miejscu w domu. Zrobić trening cardio z połową zmęczenia i bez konieczności marnowania czasu w korku oraz pieniędzy na karnet, aby dostać się na siłownię. Magnetyczna bieżnia pochyła to najlepszy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki i czasu. Trenażer górski jest idealny dla całej rodziny, łatwy w obsłudze, wystarczy wsiąść i chodzić, samemu decydując o chodzie, od prostego spaceru do pełnego biegu.

Trenażer górski

Nawet wyjście z domu na 10-minutowy spacer nie zapewnia ciągłego chodzenia pod górę. Podobne i pożądane rezultaty jak we wspinaczce górskiej można uzyskać zaledwie w 10 minut we własnym domu. Trenażer górski daje możliwość ciągłego chodzenia pod górę, 10, 15, 20 minut do stałego podbiegu, co ciężko osiągnąć na zewnątrz. Dzięki temu można spalić więcej kalorii i tłuszczu niż poza domem, chroniąc stawy kolanowe i plecy, pracując na pochyłości. Można zacząć się pocić i przyspieszyć bicie serca w ciągu kilku minut. Gwarantowana pomoc w zrzuceniu zbędnych kilogramów bez wychodzenia z domu. Korzyści z treningu cardio są takie same jak w przypadku biegania. Wystarczy po prostu iść i iść pod górę, angażując wszystkie mięśnie i chroniąc kostki. Trenuje się systemy spalania tłuszczu. Napinają się i wzmacniają się nogi i pośladki oraz wykonywany jest jeden z najzdrowszych ruchów na świecie: chodzenie. Domowa bieżnia magnetyczna Mountain Trainer oszczędza czas i energię na treningach górskich w domu. Trenażer to wspinaczka górska, którą można łatwo schować, przenieść w dowolne miejsce lub po prostu zamknąć i schować.

Szczegóły produktu

MAGTRD

Specyfikacja

Waga użytkownika: max. 100kg
Dodatkowe informacje: monitor zasilany na baterie 2x AA (niedołączone)
wymiary pasa bieżnego 103 x 33 cm
W zestawie: Mountain Trainer
instrukcja obsługi
monitor do bieżni
Waga: 22/24 kg
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!