• -3,00 zł
  • Zniżka 3,00 zł
Przyłbica ochronna uniwersalny rozmiar

Przyłbica ochronna to doskonałe narzędzie w walce z wirusami i bakteriami. Jej duża powierzchnia zapewnia odpowiednią ochronę całej twarzy. Gruby i wytrzymały materiał, z którego wykonano przyłbicę posiada odpowiednie atesty, sprawiając, że ta przyłbica ochronna jest w pełni bezpieczna.

✅ Przyłbica zapewnia ochronę twarzy

✅ Duża powierzchnia ochronna 1200 cm2

✅ Bezbarwne tworzywo PCV o grubości 0,3-0,5 mm

✅ Regulowane mocowania

✅ Pasuje do każdej głowy

Cena specjalna: -3 zł

Przyłbica ochronna uniwersalny rozmiar

Model: PRZYŁBICA

16,90 zł 19,90 zł

Wysyłka: 48h (dni rob.)

Koszt przesyłki: 12,90zł

Miesiąc seniora

Solidna przyłbica ochronna została wykonana z wytrzymałego tworzywa PCV o grubości 0,3-0,5 mm. Wysoka jakość materiału sprawia, że przyłbica może być używana wielokrotnie, a także odkażana spirytusem oraz płynami dezynfekującymi, bez ryzyka zniszczenia. Po rozłożeniu, ta przyłbica ochronna ma wymiary 300 x 400 mm, dzięki czemu całkowicie osłania całą twarz jak również szyję. Jej rozmiar sprawia, że pasuje każdemu, niezależnie od wieku i płci. Przyłbica ochronna posiada regulacje na dwóch poziomach, które umożliwiają:

✅ Zmianę owalu przyłbicy i ustawienie dowolnej odległości od twarzy, tak aby nie parowała. Prawidłowo założona przyłbica nie przylega do twarzy (optymalna przestrzeń około 3-4 cm)

✅ Dopasowanie długości paska mocującego i zapięcie na każdej głowie

Przyłbica ochronna jest lekka, dzięki czemu może być noszona przez wiele godzin. Bezbarwne, sztywne tworzywo zapewnia idealną przezroczystość, a także nie wygina się i jest odporne na działanie alkoholu. Przyłbica zmniejsza ryzyko kontaktu z bakteriami i wirusami. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, pracujących w szpitalach, sklepach, aptekach, a także dla tych, którzy mają częsty kontakt z innymi osobami.

Szczegóły produktu

PRZYŁBICA

Szybkie porównanie

Produkt
Przyłbica ochronna uniwersalny rozmiar Bawełniane maseczki Emanuel Berg - Wzór wybierany losowo Maseczki ochronne Emanuel Berg 3 sztuki
Dostępność
Cena
19,90 zł 16,90 zł
29,99 zł 15,99 zł
39,90 zł
Opis
Array Array Array
Nie ma cech do porównania.
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!

Klienci, którzy wybrali ten produkt, kupili rownież