• -3,00 zł
  • Obecnie brak na stanie
  • Zniżka 3,00 zł
Przyłbica ochronna uniwersalny rozmiar

Przyłbica ochronna to doskonałe narzędzie w walce z wirusami i bakteriami. Jej duża powierzchnia zapewnia odpowiednią ochronę całej twarzy. Gruby i wytrzymały materiał, z którego wykonano przyłbicę posiada odpowiednie atesty, sprawiając, że ta przyłbica ochronna jest w pełni bezpieczna.

✅ Przyłbica zapewnia ochronę twarzy

✅ Duża powierzchnia ochronna 1200 cm2

✅ Bezbarwne tworzywo PCV o grubości 0,3-0,5 mm

✅ Regulowane mocowania

✅ Pasuje do każdej głowy

Tylko teraz -3 zł rabatu

Przyłbica ochronna uniwersalny rozmiar

Model: PRZYŁBICA

Cena regularna 19,90 zł 16,90 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 16,90 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)
Koszt wysyłki: 12,90zł

9urodziny

Solidna przyłbica ochronna została wykonana z wytrzymałego tworzywa PCV o grubości 0,3-0,5 mm. Wysoka jakość materiału sprawia, że przyłbica może być używana wielokrotnie, a także odkażana spirytusem oraz płynami dezynfekującymi, bez ryzyka zniszczenia. Po rozłożeniu, ta przyłbica ochronna ma wymiary 300 x 400 mm, dzięki czemu całkowicie osłania całą twarz jak również szyję. Jej rozmiar sprawia, że pasuje każdemu, niezależnie od wieku i płci. Przyłbica ochronna posiada regulacje na dwóch poziomach, które umożliwiają:

✅ Zmianę owalu przyłbicy i ustawienie dowolnej odległości od twarzy, tak aby nie parowała. Prawidłowo założona przyłbica nie przylega do twarzy (optymalna przestrzeń około 3-4 cm)

✅ Dopasowanie długości paska mocującego i zapięcie na każdej głowie

Przyłbica ochronna jest lekka, dzięki czemu może być noszona przez wiele godzin. Bezbarwne, sztywne tworzywo zapewnia idealną przezroczystość, a także nie wygina się i jest odporne na działanie alkoholu. Przyłbica zmniejsza ryzyko kontaktu z bakteriami i wirusami. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, pracujących w szpitalach, sklepach, aptekach, a także dla tych, którzy mają częsty kontakt z innymi osobami.

Szczegóły produktu

PRZYŁBICA

Szybkie porównanie

Produkt
Przyłbica ochronna uniwersalny rozmiar Przyłbica ochronna uniwersalny rozmiar Bawełniane maseczki Emanuel Berg - Wzór wybierany losowo Bawełniane maseczki Emanuel Berg - Wzór wybierany losowo Maseczki ochronne Emanuel Berg 3 sztuki Maseczki ochronne Emanuel Berg 3 sztuki
Dostępność
Cena
19,90 zł 16,90 zł
29,99 zł 15,99 zł
39,90 zł
Nie ma cech do porównania.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.