Backnetix+ - opaska akupresurowa (1szt.)
  • Backnetix+ - opaska akupresurowa (1szt.)
  • Backnetix dwie Opaski akupresurowe

Opaska akupresurowa Backnetix (1szt.)

Model: 00188BMDDRTV1

Opaska akupresurowa łagodząca ból m.in. rwy kulszowej i kręgosłupa.

Akupresura to pochodząca z Chin metoda leczenia o długoletniej tradycji. Opaskę akupresurową można nosić na co dzień, nie zsuwa się i ma uniwersalny rozmiar.

  • Łagodzi ból dolnego odcinka pleców, przynosi ulgę w rwie kulszowej i zespole mięśnia gruszkowatego

  • Stabilna i komfortowa

  • Uniwersalny rozmiar

Czytaj więcej
Backnetix+ - opaska akupresurowa (1szt.) Opaska akupresurowa Backnetix (1szt.)
34,90 zł
99,90 zł

Zniżka -65 zł
Ilość:
 

30 dni na zwrot

 

Darmowa dostawa od 299,90zł

  Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

Opis produktu

Opaska akupresurowa Backnetix pomoże Ci pozbyć się uciążliwego bólu.

Backnetix wykorzystuje działanie akupresury – chińskiej techniki leczenia, praktykowanej od tysięcy lat. Opaska uciska odpowiednie receptory rozmieszczone na ludzkim ciele, co wpływa na działanie obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. W ten sposób opaska akupresurowa Backnetix+ łagodzi ból dolnego odcinka kręgosłupa, przynosi ulgę m.in. w rwie kulszowej oraz zespole mięśnia gruszkowatego.

Delikatny ucisk punktu znajdującego się w mięśniu łydki przechwytuje i osłabia impuls bólowy, zanim rozejdzie się po organizmie.

Możesz się zastanawiać, jak opaska na nogę może zlikwidować ból kręgosłupa. Trzeba zrozumieć, jak ból działa. Ból przechodzi przez nerwy i dociera do mózgu – wtedy go czujemy. Nerw kulszowy, to najdłuższy i najszerszy nerw w organizmie. Biegnie od odcinka lędźwiowego, przez pośladki, do nóg. Backnetix wywiera nacisk na główny punkt zakończenia nerwu. To przerywa sygnał transmisji bólu, wiec kręgosłup mniej Cię boli.

Opaska akupresurowa Backnetix ma uniwersalny rozmiar. Idealnie utrzymuje się na nodze i nie zsuwa się nawet podczas uprawiania sportu. Jest łatwa i wygodna w zakładaniu - wystarczy nasunąć ją na prawą lub lewą łydkę i zacisnąć paski.

Z opaski Backnetix skorzystasz zarówno w domu, jak i w pracy, a także na spacerze, podczas aktywnego wypoczynku lub w trakcie snu.

Skuteczność Backnetix została potwierdzona klinicznie: w trakcie przeprowadzanych testów i badań aż 80% pacjentów doświadczyło ulgi już po pierwszym zastosowaniu opaski. Opaska ma roczną gwarancję.


Opinie naszych klientów

Ocena 

16-06-2017

Backnetix -rewelacja przy rwie kulszowej

Używam tą opaskę już 3,5 roku .Działa rewelacyjnie i natychmiast. Polecam zamiast zastrzyków

Napisz swoją opinię

.

Inni kupili również