Motion Ciser Dr. Ho urządzenie masujące z termoterapią

Wiele osób boryka się z różnymi dolegliwościami związanymi z nogami i stopami. Cały dzień na nogach, albo siedzący tryb życia, trudności z poruszaniem się i problemy z krążeniem. Nieestetyczne żylaki, opuchnięte stopy lub bóle nóg, zawsze zimne stopy, niepokój, skurcze lub drętwienie mogą powodować problemy ze snem i wpływać na jakość życia.


Motion Ciser Dr. Ho urządzenie masujące z termoterapią

Model: MOCIS

899,90 zł

Czas wysyłki 48h (dni rob.)
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 899,90 zł
Outlet

Masażer do nóg i stóp MotionCiser Dr. Ho

Dobrą formą ćwiczeń dla poprawy krążenia i rozluźnienia mięśni oraz utrzymana wszystkich stawów w ruchu jest chodzenie. Niestety wiele osób nie ma czasu na codzienne spacery lub mają problemy zdrowotne, które uniemożliwiają ruch. Z różnych względów regularne chodzenie na spacery jest trudne. Jednak ciało, zwłaszcza nogi i stopy powinny się poruszać.

Jak poradzić sobie z tymi problemami? Odpowiedzią jest rewelacyjny masażer do nóg i stóp MotionCiser DR-HO. Umożliwia codzienne ćwiczenia pasywne, co ważne, można je wykonywać w zaciszu własnego domu. Siedząc na ulubionym fotelu, oglądając ulubiony program telewizyjny, czytając książkę czy zwyczajnie się relaksując.

Masażer do stóp i nóg

Masażer do nóg i stóp MotionCiser został opracowany przez dr Michaela Ho, wiodącego kręgarza z wieloletnim doświadczeniem klinicznym w leczeniu pacjentów z bólem. Stworzył zaawansowane urządzenie do ćwiczeń pasywnych z funkcją kojącego ciepła na obolałe stopy. Jest to pomoc na problemy z niespokojnymi nogami, mrowieniem, drętwieniem, opuchlizną lub wstydliwymi żylakami. Masażer pomaga odzyskać energię i poprawić ogólny stan zdrowia oraz poprawić swoją mobilność.

To przełomowe urządzenie do masażu opracowano w celu zmniejszenia obrzęków, łagodzenia bólu, rewitalizacji stóp i nóg oraz poprawy krążenia. Zapewnia kojący masaż w dowolnym miejscu i czasie. Po włączeniu można poczuć jak MotionCiser koi, wzmacnia i odmładza nogi. To jedyne urządzenie na rynku, łączące wyjątkowy, ciągły ruch z szybkimi oscylacjami i termoterapią. Zapewnia natychmiastową ulgę od stóp i nóg, aż po same biodra.

Masażer do nóg i stóp MotionCiser jest bardzo wygodny w użyciu. Wystarczy go włączyć, położyć na nim stopy i od razu poczuć wibracje. MotionCiser firmy DR-HO ma 10 poziomów intensywności dla precyzyjnych i najlepszych efektów oraz ciepło regulowane od 30ºC do 50ºC. Nie trzeba nawet się schylać. Masażer do nóg ma łatwy w obsłudze pilot zdalnego sterowania oraz łatwą do odczytania płytę sterowania LED. Jest niezbyt ciężki, ale zaprojektowany na długie użytkowanie, konstrukcja jest solidna i trwała. Wysokiej jakości masażer Dr. Ho wykorzystuje najlepszej jakości silniki i łożyska, pracuje bardzo cicho, porusza się bardzo sprawnie, więc nie hałasuje. Ma wygodny uchwyt ułatwiający korzystanie z urządzenia za pomocą jednej ręki

.

Urządzenie do masażu stóp i nóg

Jak działa masażer do stóp i nóg Dr Ho? Jego działanie obejmuje nogi od stóp do bioder. Pomaga rozluźnić stopę, kostkę i stawy oraz rozluźnić i odświeżyć mięśnie nóg. Urządzenie do masażu pomaga zwiększyć krążenie w tętnicach, żyłach i naczyniach limfatycznych, zmniejszyć retencję wody w nogach. Unikalna funkcja ogrzewania jeszcze bardziej pobudza krążenie i utrzymuje stopy w cieple, pomaga złagodzić ból w różnych przypadkach.

Masażer MotionCiser firmy DR-HO jest polecany dla osób w każdym wieku:

  • które prowadzą siedzący tryb życia z powodu nauki, pracy, pracy za kółkiem czy warunków zdrowotnych,
  • z przewlekłymi problemami z krążeniem czy poruszaniem się, spuchniętymi nogami,
  • chorobą związana z żylakami i żyłami, zatrzymywaniem wody, bólem stawów, z bólem nóg, stopy, kolana i mięśni lub ograniczoną mobilnością z powodu operacji,
  • zapalenia stawów i tym podobnych,
  • dla seniorów, którzy większość czasu spędzają w domu z powodu bólu lub innych schorzeń,
  • osób, które lubią zrelaksować stopy i nogi przy pomocy masażu w zaciszu własnego domu.

Urządzenie do masażu i ćwiczenia biernego ruchu dla nóg i stóp podczas siedzenia i relaksu zapewnia dobre, optymalne samopoczucie. To ćwiczenia o niskim stopniu uciążliwości ze świetnymi efektami i korzyściami. Masażer został opracowany tak, żeby każdy mógł zyskać ulgę, której potrzebuje. Poruszając stawami i mięśniami, pomaga je rozluźnić, aktywuje system nerwowy i mięśniowy oraz poprawia krążenie poprzez udrożnienie naczyń limfatycznych, tętnic oraz żył. Dzięki masażerowi można poczuć się dobrze i zacząć chodzić trochę więcej.

Stymulator chodzenia i masażer wibracyjny

DR-HO'S MotionCiser do pasywnych ćwiczeń ruchowych nóg i stóp to znacznie więcej niż symulator chodzenia. Posiada również funkcję masażu wibracyjnego stóp i głębokiej podczerwieni.

Urządzenie do masażu nóg zapewnia wyjątkowe połączenie symulacji chodzenia i terapii wibracyjnej. Nogi poruszają się w sposób ciągły, podczas gdy stawy kolanowe i skokowe zginają się. Szybkie oscylacje zapewniają tysiące głęboko penetrujących wibracji. Powoduje to kurczenie się i rozluźnianie mięśni, a to poprawia krążenie krwi i limfy, zmniejszając obrzęk i łagodząc ból.

Ciepło podczerwieni zapewnia przyjemne uczucie z kojącym ciepłem, które rozchodzi się od stóp do góry. Wszystkie zakończenia nerwowe i punkty na naszych stopach są stymulowane ciepłem. Wprawia to ciało w równowagę, a to sprawia, że czujemy się komfortowo. Termoterapia rozgrzewa mięśnie, zastosowanie ciepła na obszar objęty stanem zapalnym rozszerza naczynia krwionośne, wspomaga przepływ krwi oraz pomaga rozluźnić obolałe i napięte mięśnie. To świetna metoda na zmniejszenie sztywności stawów, łagodzenie bólu i stanów zapalnych oraz pozbycie się skurczów mięśni.

Wibracyjny masażer do nóg i stóp MotionCiser Dr Ho na niskiej prędkości porusza kostką w górę i w dół powoli, tak jak podczas chodzenia. Przy większej prędkości staje się wspaniałym, głęboko kojącym masażerem stóp i nóg. Wydłuża i skraca mięśnie łydek, działa jak pompa, aby poprawić krążenie w tętnicach, żyłach oraz w małych naczyniach włosowatych. Każdorazowo gdy mięśnie są w ruchu, pompujemy układ limfatyczny. Kiedy woda jest zatrzymywana w dolnej części nogi, kostki mogą puchnąć. Trzeba ruszać nogami, aby wypompować płyn z tej części ciała. Dzięki spacerowi można poczuć się przyjemnie i lekko, mięśnie stają się coraz silniejsze, a człowiek zdrowszy.

Zobacz film na YouTube

Szczegóły produktu

MOCIS

Specyfikacja

Prędkość maks.: 1600r/min - 3500r/min
Napięcie: 24V 2A
Moc [W]: 60 W
Wymiary: 36,3 x 33,3 x 13 cm
W zestawie: Motion Ciser Dr. Ho
instrukcja obsługi
pilot do sterowania
Maks. obciążenie: 40 kg
Liczba programów: 10
Waga: 3 kg

Szybkie porównanie

Produkt
Motion Ciser Dr. Ho urządzenie masujące z termoterapią Motion Ciser Dr. Ho urządzenie masujące z termoterapią Niania elektroniczna MOTOROLA COMFORT 45 dla niemowląt i ich rodziców Niania elektroniczna MOTOROLA COMFORT 45 dla niemowląt i ich rodziców Wielofunkcyjna drabina przegubowa Multiple Ladder Wielofunkcyjna drabina przegubowa Multiple Ladder
Dostępność
Cena
899,90 zł
899,99 zł
979,90 zł
Opis

Wiele osób boryka się z różnymi dolegliwościami związanymi z nogami i stopami. Cały dzień na nogach, albo siedzący tryb życia, trudności z poruszaniem się i problemy z krążeniem. Nieestetyczne żylaki, opuchnięte stopy lub bóle nóg, zawsze zimne stopy, niepokój, skurcze lub drętwienie mogą powodować problemy ze snem i wpływać na jakość życia.

Elektroniczna niania Comfort 45 Connect 

Użyj jednostki rodzicielskiej z wyświetlaczem, aby obserwować swoje dziecko w domu. Zdalne fotografowanie, cyfrowe przechylanie i zoom zapewniają wyraźniejszy widok dziecka, również w nocy. Korzystając z dwukierunkowej komunikacji, zawsze usłyszysz, co dzieje się w pokoju dziecinnym, a nawet uspokoisz dziecko bez konieczności przebywania w pokoju. Skorzystaj z monitorowania temperatury w pomieszczeniu a podczas usypiania dziecka wybierz jedną z kołysanek. Dzięki niani możesz być blisko dziecka, gdziekolwiek jesteś.

Zobacz film na Youtube

*Film poglądowy prezentujący działanie niani elektronicznej. Może odbiegać wyglądem lub funkcjami od rzeczywistego produktu.

Multiple Ladder to wielofunkcyjna, uniwersalna drabina pozwalająca na dostosowanie do różnego rodzaju powierzchni zarówno w mieszkaniach i domach, jak i piwnicach, a także przy pracach w ogrodzie lub na działce. Pozwala na to wieloramienna konstrukcja składająca się z czterech elementów umożliwiających wiele różnych konfiguracji, jak i niewielka waga oraz kompaktowe wymiary.

Czym wyróżnia się drabina przegubowa Multiple Ladder?

 • Blokady zapobiegające przed ruszaniem się poszczególnych części drabiny.
 • Nakładki antypoślizgowe.
 • Niezwykle lekka i poręczna.
 • Nawet 12 różnych konfiguracji w razie konkretnej potrzeby zastosowania!

Zobacz również: Zestaw akcesoriów do drabiny


Wysokość
97 cm (złożona) / 350 cm (rozłożona)
Waga netto
14 kg
Prędkość maks.
1600r/min - 3500r/min
Dodatkowe informacje
Wysokość całkowita: 350 cm Szerokość całkowita: 79,5 cm Długość całkowita: 6 cm Rozstawienie szczebli: 28 cm Szerokość szczebla: 29 cm Masa drabiny: 14 kg
Wyróżnione1
Zdalnie sterowane urządzenie!
Wyróżnione2
Aż 10 programów
Wyróżnione3
Idealne dla poprawienia krążenia krwi
Wykonanie
tworzywo sztuczne
Napięcie
24V 2A
Moc [W]
60 W
Zasilanie
sieciowo-akumulatorowe
Wymiary
36,3 x 33,3 x 13 cm
W zestawie
pilot do sterowania jednostka dla dziecka + stojak, jednostka rodzicielska, zasilacz 2×, skrócona instrukcja obsługi w jezyku polskim, karta gwarancyjna 4 śruby. 4 nakrętki. 2 klucze. Instrukcja obsługi.
Funkcje dodatkowe
zdalne fotografowanie aparatem
Maks. obciążenie
40 kg 150 kg
Funkcje
pomiar temperatury w pomieszczeniu
Zasięg
300 m
Wyświetlacz
tak
Liczba programów
10
Waga
3 kg
Zestaw Słuchawkowy
NIE
Tryb nocny
tak
Sterowanie głośnością
tak
Funkcja Zoom
tak
Średnia ocen (2) użytkowników
4.5/5.0