Elektryczna suszarka na pranie NuBreeze
 • Elektryczna suszarka na pranie NuBreeze
 • suszarka elektryczna
 • Elektryczna suszarka na pranie NuBreeze
 • suszarka z wiatrakiem
 • Elektryczna suszarka na pranie NuBreeze
 • suszarka do domu
 • Elektryczna suszarka na pranie NuBreeze
Zapisz się do newslettera

Elektryczna Suszarka na pranie NuBreeze

Model: NB-053

Suszarka do ubrań NuBreeze sprawi, że suszenie prania będzie wygodniejsze, tańsze i szybsze.

Suszarka do ubrań NuBreeze sprawia, że suszenie prania jest szybsze i wygodniejsze. Wykorzystuje technologię nawiewu chłodnej bryzy, imitując suszenie na świeżym powietrzu. Zmieści aż 20 kg prania, zajmuje mało miejsca i jest mobilna.

 • Energooszczędna suszarka na pranie

 • 4 składane półki i 2 poziomy suszenia

 • Regulacja kąta nachylenia półek

 • 32 klamerki i wieszak na koszule GRATIS!
Zobacz pełny opis produktu

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe Klubu TV Okazje

Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
Elektryczna suszarka na pranie NuBreeze Elektryczna Suszarka na pranie NuBreeze
259,90 zł
399,90 zł
Ilość:

 
Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

 
Darmowa dostawa

Zrób zakupy za minimum 100 złotych i skorzystaj z Darmowej Dostawy

 
Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

  Darmowa dostawa

NuBreeze to rewolucyjna i energooszczędna suszarka elektryczna na pranie.

Elektryczna suszarka na pranie to innowacja na miarę wynalezienia pralki! Przesada? Przekonaj się, że NuBreeze umożliwia szybkie, ekonomiczne i wygodne suszenie – nawet 20 kg prania w niewielkim mieszkaniu. Sekret suszarki do ubrań NuBreeze polega na suszeniu prania nawiewem chłodnej bryzy. Ta suszarka do prania imituje suszenie na świeżym powietrzu. Twoje ubrania będą pachnieć świeżością, a także zachowają swoją formę i wygląd.

Jak działa suszarka na pranie Nubreeze?

Elektryczna suszarka na pranie NuBreeze równomiernie rozprowadza powietrze z dołu do góry i ma 2 prędkości nawiewu, do wyboru. Chłodna bryza krąży wokół ubrań, co znacznie przyspiesza wyparowywanie wody. Twoje pranie będzie idealnie suche, czyste, świeże i bez zagnieceń. W przeciwieństwie do suszenia na kaloryferze, suszenie chłodnym powietrzem, generowanym przez suszarkę do prania NuBreeze zachowuje jakość i strukturę materiału. Dwupoziomowa, lekka konstrukcja Nubreeze zapewnia porządek i oszczędność miejsca. Ta suszarka do ubrań pozwala na rozwieszenie prania nawet 2 razy szybciej!

Energooszczędna suszarka do ubrań

Innowacyjna suszarka na pranie elektryczna NuBreeze ma moc 30 W, pozostawiając Twoją odzież w idealnym stanie. Umożliwia wybór dwóch prędkości nawiewu: niską i wysoką (maks. 5000 metrów na godzinę). A suszarki bębnowe? Są kosztowne, mogą niszczyć ubrania i zużywają nawet 10 razy więcej energii. Elektryczna suszarka do prania zapewnia wszystkie zalety suszenia na świeżym powietrzu. Niezależnie od pogody, wysuszysz każdy rodzaj odzieży: koszule, spódnice, spodnie, dżinsy, kurtki, bieliznę, grubsze ubrania, biustonosze, delikatne materiały, a nawet kaszmirowe swetry.

Konstrukcja suszarki na pranie Nubreeze

Suszarka do prania NuBreeze to aż 12 metrów powierzchni suszącej, na 2 poziomach i 4 składanych półkach, których kąt nachylenia można regulować. Pomieści nawet 20 kilogramów prania. Dodatkowe 32 klamerki idealnie sprawdzają się do suszenia skarpetek, bielizny, ubranek dziecięcych czy innych, mniejszych rzeczy. Oprócz suszarki do ubrań Nubreeze, 32 klamerek, otrzymasz także wieszak na koszule gratis! To ogromna oszczędność miejsca! Na suszarce na pranie elektrycznej NuBreeze wszystkie ubrania są posegregowane. Dołączone kółka umożliwiają łatwe przeniesienie i korzystanie w dowolnym pomieszczeniu. Zajmuje niewiele miejsca, można ją złożyć i bez problemu schować (po złożeniu ma zaledwie 13 cm szerokości). Gdy zabraknie Ci miejsca w szafie, suszarka do ubrań NuBreeze będzie dodatkowym miejscem do ich przechowywania.

W zestawie:

✔️ Suszarka na pranie NuBreeze
✔️ 32 klamerki na drobne pranie
✔️ Wieszak na koszule GRATIS
✔️ Adapter do prądu

Wymiary suszarki:

Wysokość: 143 cm

Szerokość: 87,39 cm
Głębokość po rozłożeniu: 65,19 cm

Specyfikacja:

Długość przewodu zasilającego: 1,2 m.
Zużycie prądu: 0,03 kW na godzinę.


Rysunek pomocniczy:

Wymiary suszarki na pranie NuBreeze


Opinie naszych klientów

Ocena 

22-10-2020

Godne podziwu

Wcześniej nawet nie słyszałem, iż istnieje coś takiego. Kupione dziewczynie i aż się nie doczekała do urodzin, żeby rozpakować, zebrać i przetestować. Jest szczęśliwa z niej. Sam się podziwiam, jak ergonomiczna jest ta suszarka. Pracuje nie bez dźwięku, ale nie głośno. Powietrze jest silne. Zebrać - nawet dziecko potrafi. Krótko mówiąc - polecam.

Ocena 

18-07-2019

Polecam!

Mam małe mieszkanie i mogę z czystym sumieniem polecić elektryczną suszarkę Nubreeze. Kupiłam ją, bo miałam dość zastawiania całego salonu zwykłą suszarką i czekania wieczność aż wyprane ciuchy w końcu będą suche. Nie dość, że zajmuje mało miejsca i pozwala jednorazowo wysuszyć naprawdę dużo ubrań, to jeszcze robi to tak szybko.. Bez porównania. Mogę w jednym miejscu suszyć koszule męża, swoje spódnice, spodnie, bieliznę, swetry, w sumie wszystko. Jeśli macie problemy z suszeniem prania, to zdecydowanie warto zaopatrzyć się w Nubreeze

 • 5 z 5 osób uważa tę opinię za pomocną
Ocena 

25-04-2019

Rewelacja!

Ta suszarka na pranie to istna rewolucja w moim domu. Długo mnie żona namawiała na ten zakup, ale nie żałujemy i szczerze polecamy. Można na niej zmieścić mnóstwo prania, a przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Pranie jest szybciej suche i też nie wala się po kątach. Jako mężczyzna sam jestem zachwycony tym sprzętem. Jeśli suszarka na pranie, to tylko taka.

 • 4 z 4 osób uważa tę opinię za pomocną

Napisz swoją opinię

.

NuBreeze

NuBreeze to urządzenie stworzone do suszenia ubrań w zamkniętych pomieszczeniach poprzez taką imitację ruchów wiatru na materiałach, aby wspomóc proces suszenia wymuszonym parowaniem wody. Kształt i siła przepływu powietrza wytwarzanego przez NuBreeze sprawiają, że ubrania są wprawiane w lekki ruch, który pozwala zamienić wodę na parę tak, jak w przypadku suszenia na zewnątrz. Mnogość wylotów powietrza oraz kąt przepływu powietrza pozwalają podmuchom wytworzyć delikatne turbulencje i przejść przez ubrania rozwieszone lub rozłożone na urządzeniu. • Naciśnij raz = wysoka prędkość • Naciśnij jeszcze raz = niska prędkość • Naciśnij kolejny raz = zatrzymanie silnika

Aby uniknąć wypadków oraz uszkodzenia urządzenia, należy dokładnie przeczytać i stosować się do zasad zawartych w tej instrukcji obsługi.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

Podczas używania urządzeń elektrycznych, zwłaszcza w obecności dzieci, należy przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa, w tym:

 • URZĄDZENIE WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU WEWNĘTRZNEGO
 • Nie blokuj działania silnika żadnymi przedmiotami.
 • Nie wkładaj adaptera do wody/innych płynów.
 • Nie kładź kabla zasilania na nagrzanych powierzchniach.
 • Używaj urządzenia wyłącznie w sposób opisany w instrukcji.
 • Nie podejmuj prób naprawy urządzenia. Smart Breeze Bar oraz adapter nie zawierają części, które można naprawić.
 • Maksymalne obłożenie suszarki wynosi 20 kg. Nie przekraczaj podanej wagi. 
 • Używaj wyłącznie adaptera dołączonego do urządzenia.
 • Nie próbuj przenosić NuBreeze poprzez ciągnięcie za kabel zasilania. Aby nie uszkodzić kabla zasilania, zachowaj ostrożność podczas wyciągania wtyczki z gniazdka.
 • Nie kładź kabla na ostrych krawędziach oraz upewnij się, że nie jest niczym przygnieciony (np. drzwiami).
 • Nie stawiaj urządzenia NuBreeze na kablu zasilania. Może to spowodować uszkodzenie kabla, wtyczki, gniazdka i stworzyć sytuację niebezpieczną dla zdrowia. Nie używaj urządzenia, jeśli którakolwiek z części urządzenia jest uszkodzona.
 • Urządzenie NuBreeze jest przeznaczone do użytku domowego. Inne użytkowanie, modyfikacje lub przeróbki mogą być niebezpieczne i są wykonywane na odpowiedzialność właściciela. Dystrybutor nie odpowiada za uszkodzenia wynikające z niewłaściwego użytkowania urządzenia.
 • Urządzenie może być używane przez osoby (w tym dzieci) o ograniczonych zdolnościach fizycznych, czuciowych lub umysłowych albo nieposiadające wystarczającej wiedzy, lub doświadczenia, jeśli używają go pod nadzorem i według instrukcji osoby za nie odpowiedzialnej oraz rozumieją ryzyko związane z używaniem urządzenia.
 • NuBreeze nie jest zabawką! Aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia wypadku, nie pozwalaj dzieciom używać urządzenia lub się nim bawić.
 • Po każdym użyciu odłącz urządzenie od prądu.
 • Dystrybutor nie odpowiada za uszkodzenia wynikające z niestosowania się do powyższych zasad.

ADNOTACJE

 • Przed użyciem urządzenia upewnij się, że ubrania zostały wcześniej odwirowane w pralce lub w przypadku prania ręcznego, dobrze wykręcone. Znacznie skróci to czas suszenia i zmniejszy ilość wody skapującej do podstawy
 • Urządzenie jest przeznaczone wyłącznie do suszenia ubrań wypranych w wodzie.

UTYLIZACJA

 • Zanim zdecydujesz się na utylizację produktu, powinieneś zapoznać się z obowiązującymi lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu produktów tego typu. Nie wyrzucaj produktu z normalnymi odpadami komunalnymi. Zutylizuj produkt zgodnie z obowiązującymi przepisami. Aby oddać zużyty produkt, skontaktuj się z odpowiednią firmą, zajmującą się recyklingiem bezpiecznym dla środowiska.
 • Opakowanie zostało wykonane z  materiałów przyjaznych środowisku, które mogą być poddane recyklingowi. Upewnij się, że utylizacja plastiku, opakowania, worków itp. jest przeprowadzona w bezpieczny sposób i że nie znajdują się one w zasięgu dzieci. Zamiast je wyrzucać, oddaj je do recyklingu.
 • Urządzenie jest zgodne z wymaganiami dyrektyw obowiązujących w Unii Europejskiej.

Inni kupili również