BABYLISS Suszarka Velvet Orchid 2300

Lekka suszarka do włosów od BABYLISS o dużej mocy 2300W gwarantuje szybki przepływ powietrza i wydajne, bezproblemowe suszenie!


(4)

Suszarka Velvet Orchid 2300 BAB5513PE

Model: BAB5513PE

179,99 zł

Dostawa: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Babyliss Velvet Orchid

to limitowana edycja urządzeń do stylizacji włosów w intensywnym kolorze orchidei. Posiada nie tylko oryginalny design, ale też nowoczesne funkcje. Wyjątkowo lekka suszarka do włosów Babyliss Velvet Orchid 5513PE o dużej mocy 2300W, 3 ustawieniach temperatury i 2 ustawieniach prędkości gwarantuje szybki przepływ powietrza i wydajne, bezproblemowe suszenie!

Technologia ceramiczno-turmalinowa oraz kontrola poziomu jonizacji

zapewniają niezwykle gładkie wykończenie oraz fantastyczny połysk co gwarantuje szybki i olśniewający efekt suszenia. Z fioletową suszarką z limitowanej edycji od Babyliss nie jesteś ograniczona. Dzięki długiemu na 2,2 m przewodowi zasilającemu możesz tańczyć w rytm ulubionej piosenki a nasze urządzenie zatroszczy się o Twoje włosy.

Szereg dodatkowych funkcji

jak koncentrator, przycisk z chłodnym nawiewem czy wyjmowany filtr w suszarce sprawi, że stanie się ona niezbędnym urządzeniem w Twojej łazience. Wyjątkowa lekkość, wykonanie z najlepszych elementów, szybki przepływ powietrza i rezultat jak z paryskiego żurnala. Twoja fryzura jest wyjątkowa, tak jak i Ty!

Szczegóły produktu

BAB5513PE

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: długość przewodu: 2,2 m
Wykonanie: ceramiczno-turmalinowe elementy mechanizmu suszarki
Moc [W]: 2300 W
Liczba prędkości: 2
Kolor: fioletowy
Jonizacja: TAK
dyfuzor: nie
zimny nawiew: tak
uchwyt do zawieszenia: tak
koncentrator: tak
składana rączka: nie

Szybkie porównanie

Produkt
BABYLISS Suszarka Velvet Orchid 2300 Suszarka Velvet Orchid 2300 BAB5513PE BABYLISS Suszarko-lokówka Velvet Orchid Hot Air Styler Suszarkolokówka Velvet Orchid Hot Air Styler BABAS83PE
Dostępność
Cena
179,99 zł
179,99 zł
Opis

Lekka suszarka do włosów od BABYLISS o dużej mocy 2300W gwarantuje szybki przepływ powietrza i wydajne, bezproblemowe suszenie!

Wyjątkowo wygodna suszarko-lokówka o mocy 800W od BABYLISS z dwiema nasadkami w zestawie. Szczotka z powłoką turmalinowo-ceramiczną wygładza włosy, a szczotka czesząca dodatkowo podnosi je u nasady. Przy połączeniu z suszarką do włosów zapewni niepowtarzalną objętość i blask.

Dodatkowe informacje
długość przewodu: 2,2 m przewód zasilający o długości 2 m
Wyróżnione1
Lekka suszarka do włosów gwarantuje szybki przepływ powietrza i wydajne, bezproblemowe suszenie! Wyjątkowo wygodna suszarko-lokówka z dwiema nasadkami w zestawie.
Wykonanie
ceramiczno-turmalinowe elementy mechanizmu suszarki powłoka turmalinowo-ceramiczna
Moc [W]
2300 W 800 W
W zestawie
2 nasadki
Liczba prędkości
2
Kolor
fioletowy fioletowy
Liczba poziomów temperatury
2
Jonizacja
TAK NIE
dyfuzor
nie nie
zimny nawiew
tak tak
uchwyt do zawieszenia
tak nie
koncentrator
tak nie
składana rączka
nie nie
Średnia ocen (4) użytkowników
5.0/5.0