AURORA Suszarka do włosów

Duża, czarna suszarka do włosów o maksymalnej mocy 2200W. Posiada 3 tryby temperatury, w tym zimny nawiew oraz 2 tryby prędkości. Posiada koncentrator, dyfuzor oraz turmalin, który odpowiada za jonizację.


Suszarka do włosów AU3524

Model: AU3524

99,99 zł

Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Newsletter

Cechy:

moc 2200 Wjonizacja: takfunkcja zimnego nadmuchuliczba prędkości nadmuchu: 2liczba zakresów temperatury: 3dyfuzor i koncentrator w wyposażeniu

Szczegóły produktu

AU3524

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: zdejmowana siatka filtra
Wykonanie: tworzywo sztuczne
Moc [W]: 2200 W
Liczba prędkości: 2
Kolor: czarny
Liczba poziomów temperatury: 3
Jonizacja: TAK
dyfuzor: tak
zimny nawiew: tak
uchwyt do zawieszenia: tak
koncentrator: tak
składana rączka: nie

Szybkie porównanie

Produkt
AURORA Suszarka do włosów Suszarka do włosów AU3524 SCARLETT Suszarka do włosów Suszarka do włosów SCHD70I67 REMINGTON Suszarka kompaktowa On The Go Suszarka kompaktowa On The Go REMD1500
Dostępność
Cena
99,99 zł
89,99 zł
99,99 zł
Opis

Duża, czarna suszarka do włosów o maksymalnej mocy 2200W. Posiada 3 tryby temperatury, w tym zimny nawiew oraz 2 tryby prędkości. Posiada koncentrator, dyfuzor oraz turmalin, który odpowiada za jonizację.

Suszarka do włosów SCARLETT o mocy 2000 W to urządzenie wykonane z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych, dzięki czemu suszenie i modelowanie włosów będzie wygodne i szybkie. 3 zakresy temperatury suszenia oraz funkcja jonizacji pozwolą zadbać o doskonałą kondycję Twoich włosów.

Teraz możesz stworzyć swoją ulubioną fryzurę w dowolnym miejscu dzięki suszarce On The Go 2000, która wkrótce stanie się Twoim niezastąpionym towarzyszem wyjazdów. Ta specjalnie zaprojektowana, kompaktowa suszarka ze składaną rączką i zdejmowanym dyfuzorem zmieści się do każdej torby.

Dodatkowe informacje
zdejmowana siatka filtra
Wyróżnione1
Ta suszarka do włosów o dużej mocy pomoże skrócić czas suszenia i ułatwi stylizację. Suszarka wykonana z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych, dzięki czemu suszenie i modelowanie włosów będzie wygodne i szybkie. Lekka kompaktowa suszarka, która wkrótce stanie się Twoim niezastąpionym towarzyszem wyjazdów.
Wykonanie
tworzywo sztuczne tworzywo sztuczne
Moc [W]
2200 W 2000 W 2000 W
Funkcje dodatkowe
zabezpieczenie przed skręceniem przewodu
Liczba prędkości
2 2 2
Kolor
czarny różowy czarny
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
TAK TAK
Liczba poziomów temperatury
3 3 2
Jonizacja
TAK TAK NIE
dyfuzor
tak nie tak
zimny nawiew
tak tak nie
uchwyt do zawieszenia
tak tak tak
koncentrator
tak tak tak
składana rączka
nie nie tak
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!