AURORA Suszarka do włosów

Czarno-złota suszarka do włosów o maksymalnej mocy 2000W od marki AURORA. Posiada 3 tryby temperatury, w tym zimny nawiew oraz 2 tryby prędkości.


Suszarka do włosów AU3526

Model: AU3526

89,99 zł

Dostawa: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: 12,90zł

Cechy:

koncentrator, dyfuzor oraz turmalin, który odpowiada za jonizację, w zestawiemoc 2000 Wopcja zimnego nawiewuregulacja prędkości: 2 stopnie

Szczegóły produktu

AU3526

Specyfikacja

Wykonanie: tworzywo sztuczne
Moc [W]: 2000 W
Liczba prędkości: 2
Kolor: czarny
złoty
Liczba poziomów temperatury: 3
Jonizacja: TAK
dyfuzor: tak
zimny nawiew: tak
uchwyt do zawieszenia: tak
koncentrator: tak
składana rączka: nie

Szybkie porównanie

Produkt
AURORA Suszarka do włosów Suszarka do włosów AU3526 SCARLETT Suszarka do włosów Suszarka do włosów SCHD70IT10 SCARLETT Suszarka do włosów Suszarka do włosów SCHD70I67
Dostępność
Cena
89,99 zł
69,99 zł
89,99 zł
Opis

Czarno-złota suszarka do włosów o maksymalnej mocy 2000W od marki AURORA. Posiada 3 tryby temperatury, w tym zimny nawiew oraz 2 tryby prędkości.

Nowoczesna suszarka o mocy 1400 W. Obudowę ma wykonaną z wysokiej jakości sztucznego tworzywa odpornego na wysoką temperaturę. Funkcja Ionic - chroni włosy przed niezdrowym efektem gorącego powietrza i sprawia, że są błyszczące i gładkie.

Suszarka ma 2 poziomy prędkości i 2 tryby temperaturowe, zimny nadmuch, zabezpieczenie przed przegrzaniem, koncentrator, zabezpieczenie przed skręceniem przewodu, pętelkę do zawieszania i składany uchwyt. Jest miękka w dotyku.

Suszarka do włosów SCARLETT o mocy 2000 W to urządzenie wykonane z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych, dzięki czemu suszenie i modelowanie włosów będzie wygodne i szybkie. 3 zakresy temperatury suszenia oraz funkcja jonizacji pozwolą zadbać o doskonałą kondycję Twoich włosów.

Wyróżnione1
Chroni włosy przed niezdrowym efektem gorącego powietrza i sprawia, że są błyszczące i gładkie Suszarka wykonana z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych, dzięki czemu suszenie i modelowanie włosów będzie wygodne i szybkie.
Wykonanie
tworzywo sztuczne tworzywo sztuczne tworzywo sztuczne
Moc [W]
2000 W 1400 W 2000 W
Funkcje dodatkowe
zabezpieczenie przed skręceniem przewodu zabezpieczenie przed skręceniem przewodu
Funkcje
zabezpieczenie przed przegrzaniem
Liczba prędkości
2 2 2
Kolor
złoty czarny różowy
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
TAK TAK
Liczba poziomów temperatury
3 2 3
Jonizacja
TAK TAK TAK
dyfuzor
tak nie
zimny nawiew
tak tak tak
uchwyt do zawieszenia
tak tak tak
koncentrator
tak tak tak
składana rączka
nie tak nie
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!