Suszarka do włosów BRHD785E Braun

Czujnik terminczny stale monitoruje i optymalizuje temperaturę powietrza dostosowując ją do włosów. Profesjonalny silnik AC dla 5x dłuższej żywotności. Nawiew ze skoncentrowanym strumieniem powietrza do profesjonalnej stylizacji. Wbudowany system chłodzenia powietrza zapewnia utrzymanie niskiej temperatury obudowy umożliwiając jej złapanie podczas używania.Dwa stałe poziomy zimnego nawiewu dla uzyskania zimniejszego strumienia powietrza w porównaniu do tradycyjnych suszarek. System grzania na podczerwień dla wydajnego i szybkiego suszenia.Zdejmowany filtr ułatwiający czyszczenie. Dyfuzor, koncentrator, oczko do zawieszania.


Suszarka do włosów BRHD785E Braun

Model: BRHD785E

329,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 329,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych

9urodziny

Wysoka wydajność

Suszarka BRAUN HD 785 o mocy 2000 W to gwarancja, że nawet gęste i długie włosy zostaną szybko wysuszone. Dołączony koncentrator ułatwia tworzenie stylizacji i szybkie modelowanie włosów już w trakcie suszenia. Natomiast funkcja zimnego nadmuchu wspaniale utrwala stworzoną fryzurę i dobrze sprawdza się podczas suszenia włosów małych dzieci.

Ochrona włosów

Jonizacja zapobiega nadmiernemu puszeniu się włosów i ich elektryzowaniu, sprawiając, że uczesanie jest gładkie, a włosy pełne blasku. Możliwość 2 – stopniowej regulacji prędkości nadmuchu ułatwia pielęgnacje i czesanie, a 4 – stopniowa regulacja temperatury pozwala na jej dostosowanie do stanu i kondycji włosów tak, aby nie narazić ich na zniszczenie i przesuszenie.

Doskonała jakość

Suszarka BRAUN HD 785 charakteryzuje się doskonałym wykonaniem i wysokiej klasy materiałami, które zapewniają jej trwałość.

Szczegóły produktu

BRHD785E

Specyfikacja

Moc [W]: 2000 W
W zestawie: dyfuzor
koncentrator
Liczba poziomów temperatury: 4
Jonizacja: TAK
zimny nawiew: tak

Szybkie porównanie

Produkt
Suszarka do włosów BRHD785E Braun Suszarka do włosów BRHD785E Braun BABYLISS Lokówko-suszarka Powerful Air Styling Lokówkosuszarka Powerful Air Styling BABAS960
Dostępność
Cena
329,99 zł
349,99 zł
Dodatkowe informacje
przewód obrotowy o długości 2,2 m
Wyróżnione1
Duża ceramiczna szczotka i miękkie włosie delikatnie przytrzymują, kontrolują i wygładzają fryzurę, bez trudu odwzorowując suszenie w profesjonalnym salonie.
Moc [W]
2000 W 1000 W
Zasilanie
sieciowe
Wymiary
opakowanie: 18 x 10 x 40 cm
W zestawie
koncentrator Koncentrator
Kolor
różowy
Regulowana temperatura
tak
Średnica [mm]
50 mm
Liczba poziomów temperatury
4 2
Jonizacja
TAK TAK
Szybkie nagrzewanie
TAK
Powłoka płytek
Ceramiczna
zimny nawiew
tak tak
uchwyt do zawieszenia
nie
koncentrator
tak

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.