Suszarka do włosów BRHD585E Braun
Suszarka marki BRAUN z ochroną włosów premium, dla każdego rodzaju. Technologia jonowa zapobiega puszeniu się włosów. Posiada 3 ustawienia temperatury i 2 prędkości nawiewu dla elastyczności suszenia i stylizacji. Opcja zimnego powietrza ułatwia utrwalenie fryzury. W zestawie dyfuzor, profesjonalny koncentrator, oczko do zawieszania.

Suszarka do włosów BRHD585E Braun

Model: BRHD585E

229,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 229,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych

9urodziny

Suszarka do włosów Braun Satin Hair HD585 o mocy 2500 W charakteryzuje się dwustopniową regulacją prędkości nadmuchu, trzema zakresami temperatury, funkcją jonizacji i zimnym nawiewem.

Trudno Ci zapanować nad niesfornymi kosmykami? Braun HD585 może pomóc Ci osiągnąć perfekcyjną stylizację w krótkim czasie dzięki funkcji Ionic, która ogranicza puszenie się włosów. Jonizacja wpływa korzystnie na wygląd fryzury – włosy stają się miękkie, gładkie i lśniące. Dzięki dwustopniowej regulacji nadmuchu i trzystopniowemu zakresowi temperatury możesz suszyć włosy szybko i bezpiecznie. Konstrukcja suszarki Braun zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepłego powietrza. W efekcie czas oddziaływania wysokiej temperatury na włosy zostaje skrócony i są one chronione przed przesuszeniem.

Szczegóły produktu

BRHD585E

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: uchwyt do powieszenia
Moc [W]: 2500 W
W zestawie: dyfuzor,koncentrator
Liczba poziomów temperatury: 3
Jonizacja: TAK
zimny nawiew: tak

Szybkie porównanie

Produkt
Suszarka do włosów BRHD585E Braun Suszarka do włosów BRHD585E Braun Suszarka do włosów BRHD580E Braun Suszarka do włosów BRHD580E Braun
Dostępność
Cena
229,99 zł
219,99 zł
Dodatkowe informacje
uchwyt do powieszenia uchwyt do powieszenia
Moc [W]
2500 W 2500 W
W zestawie
dyfuzor,koncentrator koncentrator
Liczba poziomów temperatury
3 3
Jonizacja
TAK TAK
zimny nawiew
tak tak

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.