Suszarka do włosów BRHD580E Braun

Suszarka do włosów marki BRAUN o mocy 2500 W, z regulacją prędkości i temperatury oraz funkcją jonizacji i nadmuchem zimnego powietrza.


Suszarka do włosów HD580E Braun

Model: BRHD580E

219,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 219,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych

Mała suszarka do włosów Braun Satin Hair 5 PowerPerfection HD580 o mocy 2500 W charakteryzuje się dwustopniową regulacją prędkości nadmuchu, trzema zakresami temperatury, funkcją jonizacji i zimnym nawiewem.

DUŻA MOC

Chociaż Braun Satin Hair 5 PowerPerfection HD580 ma kompaktowe wymiary, imponuje silnikiem o dużej mocy 2500 W, który zapewnia wydajną pracę urządzenia.

FUNKCJA IONIC

Trudno Ci zapanować nad niesfornymi kosmykami? Braun Satin Hair 5 PowerPerfection HD580 może pomóc Ci osiągnąć perfekcyjną stylizację w krótkim czasie dzięki funkcji Ionic, która ogranicza puszenie się włosów. Jonizacja wpływa korzystnie na wygląd fryzury – włosy stają się miękkie, gładkie i lśniące.

SZYBKIE SUSZENIE

Ten model skraca czas suszenia włosów w porównaniu z innymi modelami z kolekcji Braun. To zasługa zarówno wydajnego silnika, jak i kilkustopniowej regulacji nadmuchu oraz temperatury. Im krótsze suszenie włosów w odpowiednich warunkach, tym mniejsze ryzyko ich zniszczenia.

WIELOSTOPNIOWA REGULACJA

Chcesz kupić suszarkę do włosów, która sprawdzi się przy używaniu przez kilka osób? Braun Satin Hair 5 PowerPerfection HD580 umożliwia dopasowanie parametrów do potrzeb użytkownika. Dzięki dwustopniowej regulacji nadmuchu i trzystopniowemu zakresowi temperatury możesz suszyć włosy szybko i bezpiecznie.

ZIMNY NAWIEW

Po ułożeniu włosów marzysz, aby wyglądały tak samo świetnie wiele godzin później? Uruchom funkcję zimnego nawiewu po wysuszeniu i wymodelowaniu kosmyków. Fryzura poddana chłodnemu powietrzu utrzyma się w nienagannym stanie o wiele dłużej.

RÓWNOMIERNA DYSTRYBUCJA CIEPŁA

Konstrukcja suszarki Braun Satin Hair 5 PowerPerfection HD580 zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepłego powietrza. W efekcie czas oddziaływania wysokiej temperatury na włosy zostaje skrócony i są one chronione przed przesuszeniem.

Szczegóły produktu

BRHD580E

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: uchwyt do powieszenia
Moc [W]: 2500 W
W zestawie: koncentrator
Liczba poziomów temperatury: 3
Jonizacja: TAK
zimny nawiew: tak

Specyficzne kody

EAN13
4210201122616

Szybkie porównanie

Produkt
Suszarka do włosów BRHD580E Braun Suszarka do włosów HD580E Braun Suszarka do włosów BRHD585E Braun Suszarka do włosów Braun Satin Hair 5 HD580
Dostępność
Cena
219,99 zł
229,99 zł
Dodatkowe informacje
uchwyt do powieszenia uchwyt do powieszenia
Moc [W]
2500 W 2500 W
W zestawie
koncentrator dyfuzor,koncentrator
Liczba poziomów temperatury
3 3
Jonizacja
TAK TAK
zimny nawiew
tak tak

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.