Suszarka do włosów BRHD580E Braun
Suszarka do włosów marki BRAUN o mocy 2500 W, z regulacją prędkości i temperatury oraz funkcją jonizacji i nadmuchem zimnego powietrza.

Suszarka do włosów BRHD580E Braun

Model: BRHD580E

219,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 219,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych

9urodziny

Mała suszarka do włosów Braun Satin Hair 5 PowerPerfection HD580 o mocy 2500 W charakteryzuje się dwustopniową regulacją prędkości nadmuchu, trzema zakresami temperatury, funkcją jonizacji i zimnym nawiewem.

DUŻA MOC

Chociaż Braun Satin Hair 5 PowerPerfection HD580 ma kompaktowe wymiary, imponuje silnikiem o dużej mocy 2500 W, który zapewnia wydajną pracę urządzenia.

FUNKCJA IONIC

Trudno Ci zapanować nad niesfornymi kosmykami? Braun Satin Hair 5 PowerPerfection HD580 może pomóc Ci osiągnąć perfekcyjną stylizację w krótkim czasie dzięki funkcji Ionic, która ogranicza puszenie się włosów. Jonizacja wpływa korzystnie na wygląd fryzury – włosy stają się miękkie, gładkie i lśniące.

SZYBKIE SUSZENIE

Ten model skraca czas suszenia włosów w porównaniu z innymi modelami z kolekcji Braun. To zasługa zarówno wydajnego silnika, jak i kilkustopniowej regulacji nadmuchu oraz temperatury. Im krótsze suszenie włosów w odpowiednich warunkach, tym mniejsze ryzyko ich zniszczenia.

WIELOSTOPNIOWA REGULACJA

Chcesz kupić suszarkę do włosów, która sprawdzi się przy używaniu przez kilka osób? Braun Satin Hair 5 PowerPerfection HD580 umożliwia dopasowanie parametrów do potrzeb użytkownika. Dzięki dwustopniowej regulacji nadmuchu i trzystopniowemu zakresowi temperatury możesz suszyć włosy szybko i bezpiecznie.

ZIMNY NAWIEW

Po ułożeniu włosów marzysz, aby wyglądały tak samo świetnie wiele godzin później? Uruchom funkcję zimnego nawiewu po wysuszeniu i wymodelowaniu kosmyków. Fryzura poddana chłodnemu powietrzu utrzyma się w nienagannym stanie o wiele dłużej.

RÓWNOMIERNA DYSTRYBUCJA CIEPŁA

Konstrukcja suszarki Braun Satin Hair 5 PowerPerfection HD580 zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepłego powietrza. W efekcie czas oddziaływania wysokiej temperatury na włosy zostaje skrócony i są one chronione przed przesuszeniem.

Szczegóły produktu

BRHD580E

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: uchwyt do powieszenia
Moc [W]: 2500 W
W zestawie: koncentrator
Liczba poziomów temperatury: 3
Jonizacja: TAK
zimny nawiew: tak

Szybkie porównanie

Produkt
Suszarka do włosów BRHD580E Braun Suszarka do włosów BRHD580E Braun Suszarka do włosów BRHD585E Braun Suszarka do włosów BRHD585E Braun
Dostępność
Cena
219,99 zł
229,99 zł
Dodatkowe informacje
uchwyt do powieszenia uchwyt do powieszenia
Moc [W]
2500 W 2500 W
W zestawie
koncentrator dyfuzor,koncentrator
Liczba poziomów temperatury
3 3
Jonizacja
TAK TAK
zimny nawiew
tak tak

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.