Suszarka do wosw, skadany uchwyt, czerwony
Suszarka do wosw od Brock Electronics ze skadanym uchwytem to urzdzenie, dziki ktremu suszenie wosw jest szybkie i wygodne. Posiada 2 poziomy mocy, 2 prdkoci oraz funkcj zimnego nawiewu.

Suszarka do włosów, składany uchwyt, czerwony

Model: HD8501RD

79,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 79,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Suszarka do wosw od Brock Electronics model HD HD 8501 RD o mocy 1200-1600W w kolorze czerwonym to urzdzenie, w ktrym zastosowano najnowsze rozwizania technologiczne, dziki ktrym suszenie wosw jest szybkie i wygodne.
Suszarka ma do wyboru 2 poziomy mocy, 2 prdkoci oraz funkcje zimnego nawiewu, zapewniajc idealn jako suszenia, dopasowan do twoich potrzeb. Funkcja jonizacji generuje jony ujemne, gwarantujc jedwabicie gadkie i lnice wosy bez marszczenia si. Umoliwia to take szybsze suszenie, redukuje elektryczno statyczn, zapobiega uszkodzeniom wosw.
Suszarka ta posiada uchwyt do zawieszenia, ktry jest skadany, co uatwia przechowywanie.

Szczegóły produktu

HD8501RD

Specyfikacja

Moc [W]: 1200-1600 W
Liczba prędkości: 2
Kolor: czerwony
Liczba poziomów temperatury: 2
Jonizacja: TAK
zimny nawiew: tak
uchwyt do zawieszenia: tak

Szybkie porównanie

Produkt
Suszarka do wosw, skadany uchwyt, czerwony Suszarka do włosów, składany uchwyt, czerwony REMINGTON Suszarka Pro-Air Suszarka ProAir REMD5210 REMINGTON Suszarka kompaktowa On The Go Suszarka kompaktowa On The Go REMD1500
Dostępność
Cena
79,99 zł
99,99 zł
99,99 zł
Opis
Suszarka do wosw od Brock Electronics ze skadanym uchwytem to urzdzenie, dziki ktremu suszenie wosw jest szybkie i wygodne. Posiada 2 poziomy mocy, 2 prdkoci oraz funkcj zimnego nawiewu.

Suszarka o wysokiej mocy 2200W posiada 3 ustawienia prędkości i 2 prędkości nawiewu oraz chłodny nawiew utrwalający fryzurę. Dodatkowo kratką wylotu powietrza została pokryta jonizującą ceramiką zapewniając ochronę antystatyczną i pozostawiając włosy gładkie i lśniące.

Teraz możesz stworzyć swoją ulubioną fryzurę w dowolnym miejscu dzięki suszarce On The Go 2000, która wkrótce stanie się Twoim niezastąpionym towarzyszem wyjazdów. Ta specjalnie zaprojektowana, kompaktowa suszarka ze składaną rączką i zdejmowanym dyfuzorem zmieści się do każdej torby.

Wyróżnione1
Lekka kompaktowa suszarka, która wkrótce stanie się Twoim niezastąpionym towarzyszem wyjazdów.
Moc [W]
1200-1600 W 2000 W
Liczba prędkości
2 2
Kolor
czerwony czarny
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
TAK
Liczba poziomów temperatury
2 2
Jonizacja
TAK NIE
dyfuzor
tak
zimny nawiew
tak nie
uchwyt do zawieszenia
tak tak
koncentrator
tak
składana rączka
tak

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.