Zestaw sztućców dziecięcych Frutti 4-szt. 28241
Zestaw sztućców dziecięcych dostosowanych do małych dziecięcych dłoni i wykonane z bezpiecznej antyalergicznej stali. W zestawie znajduje się widelec, nóż, łyżka i łyżeczka, a na uchwycie każdego z nich jest zabawne tłoczenie, które umili posiłek każdemu maluchowi.

Zestaw sztućców dziecięcych Frutti 4-szt. 28241

Model: VD22785

29,99 zł

Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Koszt wysyłki: 12,90zł
Kup na raty: Rata od 3.00zł
Newsletter

Zestaw sztućców dziecięcych 4 szt FRUTTI

Gdy maluchy rosną, chcemy nauczyć je samodzielności, na przykład korzystania z sztućców. Wówczas nie tylko uczą się samodzielnie jeść i napełniają swoje brzuszki, ale także rozwijają koordynację ręka-oko oraz ćwiczą ruchy z zakresu małej motoryki. Wszystko okaże się znacznie prostsze, jeśli zaopatrzysz się w odpowiedni zestaw sztućców dla dzieci. 


Wykonanie odpowiednich sztućców dla dziecka nie polega jednak na zwykłym zmniejszeniu sztućców dla dorosłych. Muszą być one dostosowane do małych dziecięcych dłoni i wykonane z bezpiecznej antyalergicznej stali. Taki właśnie jest komplet sztućców dziecięcych – wykonany z wyselekcjonowanych materiałów dostosowanych do potrzeb najmłodszych konsumentów.


W zestawie znajduje się widelec, nóż, łyżka i łyżeczka, a na uchwycie każdego z nich jest zabawne tłoczenie, które umili posiłek każdemu maluchowi. Dodatkowo zadbaliśmy o to, co najważniejsze, czyli bezpieczeństwo twojego dziecka. Z tego powodu – by zminimalizować ryzyko skaleczenia – ostrze noża ma tylko jedną ząbkowaną krawędź, która umożliwia przekrojenie mięska czy chleba.

Zalety produktu:

  • wykonane z antyalergicznej stali nierdzewnej,
  • dostosowane do dziecięcych dłoni,
  • ostrze noża ma tylko jedną ząbkowaną krawędz.


Idealnie wyważone, o proporcjonalnych wymiarach sztućce staną się dla dziecka świetnym narzędziem do nauki jedzenia, która zapewne będzie przebiegała w wesołej atmosferze, ale co najważniejsze – w pełnym bezpieczeństwie malucha.

Szczegóły produktu

VD22785

Specyfikacja

Możliwość mycia w zmywarce: TAK
Dodatkowe informacje: dostosowane do dziecięcych dłoni
W zestawie: widelec, nóż, łyżka, łyżeczka
Funkcje dodatkowe: użytkowa
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: NIE
Materiał: antyalergiczna stal

Szybkie porównanie

Produkt
Zestaw sztućców dziecięcych Frutti 4-szt. 28241 Zestaw sztućców dziecięcych Frutti 4-szt. 28241 Nóż Tala 6674 Nóż Tala 6674 Nóż Zoe 6711 Nóż Zoe 6711
Dostępność
Cena
29,99 zł
9,99 zł
9,99 zł
Opis
Zestaw sztućców dziecięcych dostosowanych do małych dziecięcych dłoni i wykonane z bezpiecznej antyalergicznej stali. W zestawie znajduje się widelec, nóż, łyżka i łyżeczka, a na uchwycie każdego z nich jest zabawne tłoczenie, które umili posiłek każdemu maluchowi.

Nowoczesność i oryginalność sztućców Tala sprawia, że nadają się na każdy stół. Polecamy wszystkim, którzy cenią sobie wyrafinowaną stylistykę w każdym szczególe oraz tym, którym zależy na jakości i długoletnim użytkowaniu.

Nowoczesność i oryginalność sztućców Zoe sprawia, że nadają się na każdy stół. Polecamy wszystkim, którzy cenią sobie wyrafinowaną stylistykę w każdym szczególe oraz tym, którym zależy na jakości i długoletnim użytkowaniu.

Możliwość mycia w zmywarce
TAK TAK TAK
Dodatkowe informacje
dostosowane do dziecięcych dłoni prosta nowoczesna forma prosta nowoczesna forma
Wymiary
21,3x2,1 cm 22,3x1,9 cm
W zestawie
widelec, nóż, łyżka, łyżeczka
Funkcje dodatkowe
użytkowa
Funkcje
krojenie krojenie
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej
NIE NIE
Materiał
antyalergiczna stal stal nierdzewna 18/0 stal nierdzewna 18/0
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!