• Obecnie brak na stanie

HydroWonder Super Absorbent

HydroWonder Super Absorbent Mat to innowacyjna mata łazienkowa, eliminująca ryzyko poślizgnięć po wyjściu z wanny czy spod prysznica. Dzięki zaawansowanej technologii dwuwarstwowej błyskawicznie wchłania wodę, pozostawiając suchą powierzchnię. Antypoślizgowa podstawa zapewnia stabilność, chroniąc przed upadkami. Mata jest wszechstronna – idealna nie tylko w łazience, ale także przy pralce i zlewie kuchennym. Piękny design, łatwość czyszczenia i trwałość sprawiają, że HydroWonder to doskonałe rozwiązanie dla bezpiecznej i komfortowej przestrzeni domowej.


HydroWonder Super Absorbent - super chłonna mata łazienkowa

Model: HSAND0476

69,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 69,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)
Koszt wysyłki: 12,90zł

Hydrowonder Super Absorbent

HydroWonder Super Absorbent Mat to innowacyjna mata łazienkowa, eliminująca ryzyko poślizgnięć po wyjściu z wanny czy spod prysznica. Dzięki zaawansowanej technologii dwuwarstwowej błyskawicznie wchłania wodę, pozostawiając suchą powierzchnię. Antypoślizgowa podstawa zapewnia stabilność, chroniąc przed upadkami. Mata jest wszechstronna – idealna nie tylko w łazience, ale także przy pralce i zlewie kuchennym. Piękny design, łatwość czyszczenia i trwałość sprawiają, że HydroWonder to doskonałe rozwiązanie dla bezpiecznej i komfortowej przestrzeni domowej.

HydroWonder Super Absorbent Mat – super chłonna mata łazienkowa 

Po wyjściu z wanny czy spod prysznica łatwo się poślizgnąć, co może być niebezpieczne. Nie mówiąc o nieprzyjemnym chłodzie od podłogi, która dodatkowo się moczy, jest śliska i trzeba wciąż sprzątać. Podobnie jak przy pralce i zlewie kuchennym. Plastikowe maty łazienkowe nie chłoną wody, a te z tkaniny pozostają mokre, tak jak podłoga pod nimi. Czy jest sposób na suche podłogi i bezpieczniejszy dom? Przedstawiamy super chłonną matę HydroWonder Super Absorbent Mat. Prawdopodobnie najlepsze rozwiązanie dla bezpieczeństwa i komfortu w łazience i nie tylko! 

Sucha i bezpieczna łazienka 

Wychodząc z kąpieli nie trudno się poślizgnąć, co stwarza realne zagrożenie. Mokre podłogi przy wannie oraz prysznicu mogą być śliskie i niebezpieczne. Zupełnie nowa, super chłonna mata łazienkowa HydroWonder Super Absorbent nie jest zwykłą matą. Dzięki swoim cechom i jakości, wyróżnia się jako idealny wybór dla każdego, kto szuka najlepszego rozwiązania dla suchej i bezpiecznej łazienki. Dodatkowo utrzymuje świeżość oraz chroni przed bakteriami i nieprzyjemnymi zapachami. Dzięki niej mokre podłogi będą należeć do przeszłości! 

Dwuwarstwowa technologia 

Super chłonna mata posiada zaawansowaną technologię dwuwarstwową. Błyskawicznie wchłania wodę, jednocześnie utrzymując suchą w dotyku powierzchnię. Spód zatrzymuje wilgoć, chroniąc podłogę, a jednocześnie pozostaje antypoślizgowy, Został pomyślany tak, aby uczynić życie bezpieczniejszym i łatwiejszym. Cechy HydroWonder to: 

  • bardzo chłonna, szybkie wchłanianie wody, 
  • utrzymuje suchą powierzchnię, 
  • szybkie wysychanie dla higieny, 
  • miękka i aksamitna tekstura dla stóp, 
  • antypoślizgowa podstawa dla bezpieczeństwa, 
  • łatwa w czyszczeniu zwykłą wodą. 

Sucho i komfortowo

Na matach plastikowych woda zostaje bo jej nie wchłaniają, a czyszcząc je i tak można pochlapać podłogę. Te z tkaniny chłoną wodę, ale są mokre, więc nie zabezpieczają podłogi i trzeba je czyścić lub prać. Poza tym stąpanie po mokrym dywaniku po wyjściu spod prysznica jest nieprzyjemne i niekomfortowe. Mata łazienkowa HydroWonder o miękkiej fakturze została zaprojektowana tak, aby zapewnić luksusowy dotyk, przyjemny dla stóp. Koniec z dyskomfortem spowodowanym przez szorstkie i mokre maty materiałowe lub zimne i twarde plastikowe!

Super chłonna i szybkoschnąca

Tradycyjne maty łazienkowe, które pozostają mokre, mogą być siedliskiem bakterii i wydzielać nieprzyjemne zapachy. Super chłonna mata HydroWonder wykorzystuje najnowszą technologię szybkiego wchłaniania wody. To, co odróżnia ją od zwykłych mat łazienkowych, to niezwykła

zdolność do wysychania. Pochłania wilgoć, więc chroni przed poślizgiem i upadkiem po wyjściu z wanny lub spod prysznica. To pożegnanie ze śliskimi podłogami oraz z mokrymi dywanikami! Dodatkowym zabezpieczeniem jest antypoślizgowy spód.

Antypoślizgowa i bezpieczna

Antypoślizgowa podstawa tej maty łazienkowej zapobiega niebezpiecznym poślizgnięciom i upadkom. Zapewnia niezrównaną stabilność, dzięki czemu jest bezpiecznym wyborem dla wszystkich członków rodziny. Niezależnie od tego, czy wychodzi się z wanny, spod prysznica, czy po prostu myje twarz, HydroWonder pozostanie na swoim miejscu! Nie trzeba martwić się o poślizgnięcia lub nagłe upadki, dzięki czemu łazienka pozostanie bezpiecznym miejscem do wykonywania codziennych czynności.

Wszechstronna, chroni podłogę

Super chłonna mata HydroWonder Super Absorbent Mat sprawdzi się nie tylko przy wannie i prysznicu, ale też przy pralce i kuchennym zlewie. Chroni podłogi wszędzie! Niezależnie od tego, czy jest to łazienka, kuchnia, czy inne miejsce podatne na bałagan. Tego typu mata to najlepsze rozwiązanie, które sprawi, że podłogi będą suche, a domownicy bezpieczni. Dzięki niej można chronić swoje podłogi przed wodą i czuć się bezpiecznie wychodząc spod prysznica, a także zmywając naczynia w kuchni

Piękny design i idealny rozmiar

Mata HydroWonder Super Absorbent Mat ma piękny design, a wzór w geometryczne rowki wygląda bardzo nowocześnie. Neutralny, szarawy kolor świetnie pasuje do innych barw we wnętrzach. Dzięki idealnym wymiarom 60 x 40 cm, będzie bardzo dobrze pasować wszędzie tam, gdzie zostanie umieszczona. Jest wykonana z gumy z domieszką poliestru. Jej miękka i aksamitna tekstura to przyjemność dla stóp, a trwałość gwarantuje, że wytrzyma próbę czasu, zapewniając długotrwałą ochronę.

Łatwe i szybkie czyszczenie

Komfort oferowany przez matę HydroWonder Super Absorbent Mat nie kończy się na jej super chłonności i szybkim schnięciu. Jest również niezwykle łatwa w utrzymaniu w czystości. Jej czyszczenie jest bardzo szybkie i dziecinnie proste, ponieważ wystarczy umyć ją wodą, a będzie wyglądać jak nowa. Brud i bałagan po prostu spłukują się pod bieżącą wodą, nie pozostawiając żadnych pozostałości oraz nieprzyjemnych zapachów. Znów będzie można poczuć jej luksusowy i aksamitny dotyk.

Szczegóły produktu

HSAND0476

Specyfikacja

Wymiary: 60x40cm

Specyficzne kody

EAN13
0644812062353

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.