COMFORT MM715 SOS telefon dla seniora z wodoodporną opaską

Comfort MM715 2G Unikalny telefon z bezprzewodową, wodoodporną opaską SOS, która umożliwia automatyczne połączenie z ustalonym numerem w trybie głośnomówiącym.


COMFORT MM715 SOS telefon dla seniora z wodoodporną opaską

Model: MM715

369,99 zł

Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Kup na raty: Rata od 37.00zł
Newsletter

MAXCOM COMFORT MM715 SOS z opaską

Poręczny, bezpieczny, z wodoodporną opaską. Lekka i smukła obudowa telefonu idealnie leżąca w Twojej dłoni. W telefonie znajdziesz mnóstwo przydatnych aplikacji i udogodnień: funkcja głośnomówiąca, Bluetooth (R), radio FM, kalendarz, latarka.

Zrób zdjęcie aparatem 0.3 Mpix i zapisz je na karcie pamięci MicroSD do 4 GB. Odtwarzaj pliki audio i wideo przy użyciu przeglądarki multimediów. Duży ekran telefonu o wymiarach 1.8 i rozdzielczości 160 x 128 zapewnia dobrą czytelność tekstów i obrazów. Przydatne udogodnienia: duże podświetlone klawisze, proste intuicyjne menu, budzik z możliwością drzemki, kalendarz, książka adresowa do 300 wpisów. 

Telefon posiada funkcję SOS, dzięki której użytkownik może poczuć się bezpiecznie w każdej sytuacji. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk, aby w razie konieczności szybko wezwać pomoc.

I.C.E. (z ang. In Case of Emergency, tzn. w nagłym wypadku). Jest to skrót w telefonie informujący ratowników, do kogo powinni zadzwonić w razie wypadku. Przyciśnięcie i przytrzymanie klawisza "2 ICE" wyświetla kontakty oraz informacje o użytkowniku. Skrót ICE jest znany przez ratowników na całym świecie i pozwala na uzyskanie ważnych informacji o poszkodowanym. 

Telefon Maxcom Comfort MM715 jest zsynchronizowany z dołączoną do zestawu wodoodporną bransoletką SOS. Służy ona do zawiadamiania wcześniej wybranej osoby w momencie złego samopoczucia lub innych sytuacji wymagających pomocy drugiej osoby. Aby połączenie mogło zostać zainicjowane wcześniej należy wybrać numer, który ustawiony zostanie jako numer alarmowy.  W momencie złego samopoczucia należy wcisnąć czerwony przycisk na bransoletce po czym wybrana osoba zostanie natychmiast powiadomiona o zaistniałej sytuacji. Ważne jest, aby bransoletka była zawsze założona na ręce. Można ją użyć do 10 000 razy.

Szczegóły produktu

MM715

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: aparat VGA
odtwarzacz muzyki i filmów
wodoszczelność IP56
zasięg do 20 m (wewnątrz), do 100 m (teren otwarty)
Wykonanie: tworzywo sztuczne
Wymiary: 11,5x5,1x1,5 cm
W zestawie: zestaw słuchawkowy, ładowarka, podstawka ładująca, kabel USB, bateria, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, wodoodporna opaska
Rozdzielczość ekranu: 160x128 mm
Czas rozmów: 7 h
Wyświetlacz: 1.8
Waga: 0,082 kg
Częstotliwość GSM 2G: 900/1800
Aparat: TAK
Rozdzielczość aparatu: 0.3 Mpix
Sloty karty SIM: 1
Kalkulator: TAK
Latarka: TAK
Funkcja głośnomówiąca: TAK
Książka telefoniczna: 300 wpisów
Budzik: TAK
Szybkie wybieranie: TAK
Wibracja: TAK
FM Radio: TAK
Pojemność baterii: 800 mAh
Czas czuwania: 220 h (105 z opaską)
Zestaw Słuchawkowy: TAK
Ładowarka biurkowa: TAK
Przycisk SOS: TAK
Numery głosowe: TAK
Średnia ocen (1) użytkowników
5.0/5.0