Uchwyt automatyczny do telefonu z funkcją ładowania LB0177

Libox LB0177 to wysokiej jakości uchwyt samochodowy wyposażony w funkcję ładowania bezprzewodowego QI oraz system automatycznego blokowania telefonu na uchwycie. Podczas wkładania telefonu czujnik zbliżeniowy na podczerwień wykrywa urządzenie i automatycznie blokuje go w uchwycie. Zwolnienie telefonu z uchwytu odbywa się poprzez dotknięcie czujnika zwolnienia blokady.


Uchwyt automatyczny do telefonu z funkcją ładowania LB0177

Model: LB0177

99,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Koszt wysyłki: 12,90zł

Uwaga! W naszym głównym magazynie trwa inwentaryzacja. Z związku z tym realizacja zamówień złożonych po 28 września 2023 r. może ulec wydłużeniu. Za wszystkie niedogodności przepraszamy! 

Uchwyt Libox LB0177 to praktyczny i stylowy uchwyt do telefonu wyposażony w funkcję ładowania bezprzewodowego QI, dzięki czemu zaspokoi potrzeby najbardziej wymagającego użytkownika. Automatyczne dopasowanie się uchwytu do wielkości telefonu za pomocą inteligentnych sensorów. Wystarczy zbliżyć telefon do uchwytu, a sensor rozpozna urządzenie i ramiona uchwytu rozchylą się. Następnie układamy telefon na uchwycie a po chwili ramiona zamykają się zaciskając telefon w uchwycie. Zaraz po zamocowaniu telefonu na uchwycie sensor bezprzewodowego ładowania wykrywa baterię i uruchamia się bezprzewodowe ładowanie urządzenia.

Ładowane mogą być urządzenia które posiadają funkcję bezprzewodowego ładowania baterii QI. Jeżeli takiej funkcji telefon nie ma dioda będzie migać pulsacyjnie co będzie oznaczało że ładowanie nie odbywa się. Upewnij się że twój telefon posiada taką funkcję , aby w pełni korzystać z zalet tego urządzenia. Zwolnienie telefonu z uchwytu odbywa się po naciśnięciu na dotykowy sensor uwalniania blokady.

Uchwyt jest wykonany solidnie i zabezpiecza Twój telefon na każdej trasie. Przyssawka jest mocna i dobrze trzyma się szyby samochodu. W zestawie jest też uchwyt do zamocowania zestawu do kratki wentylacyjnej w aucie. Ramię jest długie i regulowane, co pozwala na swobodną pracę z telefonem na trasie, np. korzystanie z map, wybieranie numeru telefonu, odczytywanie notyfikacji. Do ładowania służy dołączony do zestawu kabel USB micro. Automatyczne dostosowanie mocy ładowania baterii – 5W/7,5W/10W

Szczegóły produktu

LIBOX
LB0177

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: maksymalna szerokość telefonu 9,5 cm, maksymalna długość ramienia 17,5cm, minimalna długość ramienia 11,5
przyssawka umożliwiająca montaż na szybie lub desce rozdzielczej, uchwyt do kratki wentylacyjnej
ładowanie bezprzewodowe Qi, automatyczne dostosowanie mocy ładowania baterii
Wykonanie: tworzywo sztuczne, silikon
Moc [W]: 5W/7,5W/10W
W zestawie: kabel micro usb 1m, uchwyt do szyby, uchwyt do kratki
Funkcje dodatkowe: automatyczny sensor podczerwieni
Regulacja obrotów: TAK
Sposób montażu: przyssawka
USB ładowanie: tak

Specyficzne kody

EAN13
5901811403156

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.