Derma Suction- urządzenie do oczyszczania twarzy

Piękna, promienna skóra bez niedoskonałości to marzenie wielu osób, które borykają się z problemami skórnymi. Zatkane pory, zaskórniki i pryszcze spędzają sen z powiek nie tylko nastolatkom. Wyglądają nieciekawie i nieestetycznie, obniżają poczucie własnej wartości oraz wpływają na relację z innymi ludźmi.

(2)

Derma Suction- urządzenie do oczyszczania twarzy

Model: M17892

129,99 zł

Wysyłka: 48h (dni rob.)

Koszt przesyłki: GRATIS

Miesiąc seniora

Derma Suction- urządzenie do oczyszczania twarzy

Kosmetyki i maści na problemy skórne nie zawsze działają, a na efekty trzeba zwykle długo czekać. Ciągłe wizyty u kosmetyczki są czasochłonne i kosztowne. Czy jest skuteczny sposób na pozbycie się zaskórników i pryszczy? Odpowiedzią jest Derma Suction urządzenie do usuwania wągrów, pryszczy i zaskórników.

Jak pozbyć się pryszczy i zaskórników w domu

Jak skutecznie pozbyć się zaskórników i pryszczy? Derma Suction to rewelacyjne urządzenie do usuwania zaskórników, zanieczyszczeń i martwego naskórka. Nareszcie jest prosty i skuteczny sposób na oczyszczanie twarzy w domu. Derma Suction działa wyjątkowo szybko, więc bez większego wysiłku usunie wągry, zaskórniki i pryszcze, martwe komórki skóry, brud i resztki makijażu oraz oczyści zatkane gruczoły łojowe. Głęboko oczyszczona skóra wygląda promiennie, a niedoskonałości znikają. Efekt działania urządzenia do oczyszczania skóry twarzy to natychmiastowo widoczne mniej zanieczyszczeń, skóra jest z nich oczyszczona łatwo i szybko. Bez wysiłku można pozbyć się niedoskonałości, a gruczoły łojowe i pory są oczyszczone. Urządzenie na zaskórniki stymuluje i pobudza skórę, nadając jej w efekcie promienny, świeży i miękki wygląd. Urządzenie do usuwania pryszczy i zaskórników można nawet zabrać ze sobą w podróż czy na wakacje, ponieważ Derma Suction jest wyjątkowo mała, ma kompaktową budowę i jest bezprzewodowa. Dodatkowo to urządzenie na zaskórniki jest łatwe w czyszczeniu.

Urządzenie do usuwania zaskórników i pryszczy – jak działa

Jak działa urządzenie do oczyszczania twarzy? Działanie urządzenia Derma Suction opiera się na nowatorskiej, działającej z wielką siłą, rewolucyjnej technologii próżniowej. Dzięki temu skutecznie usuwane są wszelkie niedoskonałości skóry. To z jednej strony łagodny, a z drugiej skuteczny i pełny domowy zabieg na twarz. To urządzenie do oczyszczania twarzy ma cztery różne przystawki, do wyboru są też dwa poziomy ssania z możliwością indywidualnej regulacji. Pierwszy z nich czyści skórę powierzchniowo, drugi służy do usuwania zaskórników i zanieczyszczeń. Dzięki takiemu połączeniu skóra jest idealnie oczyszczona i ma nieskazitelny wygląd. Najlepszy efekt w usuwaniu zanieczyszczeń można uzyskać jeśli najpierw zastosuje się parówkę parownikiem lub gorącym ręcznikiem. Dzięki temu pory się otwierają i można skutecznie usuwać zaskórniki i pryszcze. Zależnie od potrzeb należy następnie wybrać odpowiednią przystawkę i założyć na Derma Suction. Kolejny krok w oczyszczaniu twarzy to wybór poziomu ssania, najlepiej zacząć od najniższej mocy. Urządzenie do usuwania zaskórników trzeba przesuwać dokładnie po skórze twarzy w jedną i drugą stronę. Nakładki nadają się do różnych części ciała, funkcja odrywania ma dźwiękowe potwierdzenie.

Szczegóły produktu

M17892

Szybkie porównanie

Produkt
Derma Suction- urządzenie do oczyszczania twarzy Formu Clear plaster na kurzajki Maść terapeutyczna Medi Balm Plus
Dostępność
Cena
129,99 zł
99,90 zł 69,90 zł
99,99 zł 89,99 zł
Opis
Array Array Array
Dodatkowe informacje
Zapach trawy cytrynowej
Pojemność [ml]
50 ml lub 100 ml
Zastosowanie
liszaje, czyraki
Średnia ocen (2) użytkowników
5.0/5.0