• -30,00 zł
  • Zniżka 30,00 zł
Derma Suction- urządzenie do oczyszczania twarzy

Piękna, promienna skóra bez niedoskonałości to marzenie wielu osób, które borykają się z problemami skórnymi. Zatkane pory, zaskórniki i pryszcze spędzają sen z powiek nie tylko nastolatkom. Wyglądają nieciekawie i nieestetycznie, obniżają poczucie własnej wartości oraz wpływają na relację z innymi ludźmi.

Tylko teraz -30 zł rabatu

Derma Suction- urządzenie do oczyszczania twarzy

Model: M17892

99,99 zł 69,99 zł

Czas wysyłki 48h (dni rob.)
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 69,99 zł
Outlet

Derma Suction- urządzenie do oczyszczania twarzy

Kosmetyki i maści na problemy skórne nie zawsze działają, a na efekty trzeba zwykle długo czekać. Ciągłe wizyty u kosmetyczki są czasochłonne i kosztowne. Czy jest skuteczny sposób na pozbycie się zaskórników i pryszczy? Odpowiedzią jest Derma Suction urządzenie do usuwania wągrów, pryszczy i zaskórników.

Jak pozbyć się pryszczy i zaskórników w domu

Jak skutecznie pozbyć się zaskórników i pryszczy? Derma Suction to rewelacyjne urządzenie do usuwania zaskórników, zanieczyszczeń i martwego naskórka. Nareszcie jest prosty i skuteczny sposób na oczyszczanie twarzy w domu. Derma Suction działa wyjątkowo szybko, więc bez większego wysiłku usunie wągry, zaskórniki i pryszcze, martwe komórki skóry, brud i resztki makijażu oraz oczyści zatkane gruczoły łojowe. Głęboko oczyszczona skóra wygląda promiennie, a niedoskonałości znikają. Efekt działania urządzenia do oczyszczania skóry twarzy to natychmiastowo widoczne mniej zanieczyszczeń, skóra jest z nich oczyszczona łatwo i szybko. Bez wysiłku można pozbyć się niedoskonałości, a gruczoły łojowe i pory są oczyszczone. Urządzenie na zaskórniki stymuluje i pobudza skórę, nadając jej w efekcie promienny, świeży i miękki wygląd. Urządzenie do usuwania pryszczy i zaskórników można nawet zabrać ze sobą w podróż czy na wakacje, ponieważ Derma Suction jest wyjątkowo mała, ma kompaktową budowę i jest bezprzewodowa. Dodatkowo to urządzenie na zaskórniki jest łatwe w czyszczeniu.

Urządzenie do usuwania zaskórników i pryszczy – jak działa

Jak działa urządzenie do oczyszczania twarzy? Działanie urządzenia Derma Suction opiera się na nowatorskiej, działającej z wielką siłą, rewolucyjnej technologii próżniowej. Dzięki temu skutecznie usuwane są wszelkie niedoskonałości skóry. To z jednej strony łagodny, a z drugiej skuteczny i pełny domowy zabieg na twarz. To urządzenie do oczyszczania twarzy ma cztery różne przystawki, do wyboru są też dwa poziomy ssania z możliwością indywidualnej regulacji. Pierwszy z nich czyści skórę powierzchniowo, drugi służy do usuwania zaskórników i zanieczyszczeń. Dzięki takiemu połączeniu skóra jest idealnie oczyszczona i ma nieskazitelny wygląd. Najlepszy efekt w usuwaniu zanieczyszczeń można uzyskać jeśli najpierw zastosuje się parówkę parownikiem lub gorącym ręcznikiem. Dzięki temu pory się otwierają i można skutecznie usuwać zaskórniki i pryszcze. Zależnie od potrzeb należy następnie wybrać odpowiednią przystawkę i założyć na Derma Suction. Kolejny krok w oczyszczaniu twarzy to wybór poziomu ssania, najlepiej zacząć od najniższej mocy. Urządzenie do usuwania zaskórników trzeba przesuwać dokładnie po skórze twarzy w jedną i drugą stronę. Nakładki nadają się do różnych części ciała, funkcja odrywania ma dźwiękowe potwierdzenie.

Szczegóły produktu

M17892

Szybkie porównanie

Produkt
Derma Suction- urządzenie do oczyszczania twarzy Derma Suction- urządzenie do oczyszczania twarzy Helix Dermaspray Helix Dermaspray - spray na problemy skórne 1 szt.
Dostępność
Cena
99,99 zł 69,99 zł
89,99 zł
Opis

Piękna, promienna skóra bez niedoskonałości to marzenie wielu osób, które borykają się z problemami skórnymi. Zatkane pory, zaskórniki i pryszcze spędzają sen z powiek nie tylko nastolatkom. Wyglądają nieciekawie i nieestetycznie, obniżają poczucie własnej wartości oraz wpływają na relację z innymi ludźmi.

Unikalna formuła z ekstraktem ze śluzu ślimaka. Problemy skórne to nieprzyjemna, nieraz bolesna i krępująca przypadłość wielu osób. Łuszczyca, egzema, zapalenie skóry, pokrzywka, wysypka czy suche plamy na skórze bardzo niekorzystnie wpływają na codzienne życie. Z pomocą przychodzi Helix Dermaspray.

Wyróżnione1
Naturalne składniki
Wyróżnione2
Zawiera ekstrakt ze śluzu ślimaka
Wyróżnione3
Redukuje podrażnienia skóry
Pojemność [l]
100 ml
Skład
Bez sterydów, parabenów, alkoholu.
Zastosowanie
Łuszczyca
Średnia ocen (4) użytkowników
4.8/5.0