• Obecnie brak na stanie
Vitapress kompresyjny masażer do nóg z pilotem

Zmęczone nogi, skurcze i dyskomfort podczas chodzenia to tylko niektóre z dolegliwości związanych z nogami. Siedzący tryb życia czy słabe krążenie mogą powodować wiele problemów. Masaże w salonach są kosztowne i czasochłonne, a na efekty trzeba zwykle czekać. Jak szybko pozbyć się problemów z nogami i to w zaciszu własnego domu?

Gratis torba transportowa!


Vitapress kompresyjny masażer do nóg z pilotem

Model: VPRESS

499,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 499,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Uwaga! W naszym głównym magazynie trwa inwentaryzacja. Z związku z tym realizacja zamówień złożonych po 28 września 2023 r. może ulec wydłużeniu. Za wszystkie niedogodności przepraszamy! 

Vitapress to wygodny i przenośny masażer sprężonego powietrza na nogi oraz stopy, który we własnym domu pozwala na wykonanie profesjonalnego oraz spersonalizowanego masażu.

Sekret skuteczności Vitapress tkwi w wykorzystaniu różnych punktów zmieniającego się nacisku. Kompresyjny masaż powietrza może pobudzać krążenie przynosząc uczucie ulgi oraz pomagać odzyskać siły i zrelaksować się, a także zapewnić głęboki i regenerujący masaż.

Masażer do nóg Vitapress

Zastosowana technologia presoterapii zapewnia działanie różnego ciśnienia w sposób zmienny. Uzyskuje się naprzemienną kompresję i dekompresję, w celu wspomagania wchłaniania płynów, przepływu krwi włośniczkowej i krążenia limfatycznego oraz maksymalizacji ulgi w żylakach, obrzękach i skurczach. Mechanizm ciśnienia powietrza pomaga szybciej oraz skuteczniej regenerować się po bólu, stresie, napięciu i wielu innych dolegliwościach nóg oraz stóp.

Korzyści ze stosowania masażera do stópVitapress to intensywny masaż stóp, który może odprężyć nie tylko stopy, ale także całe ciało. Może poprawić przepływ krwi, uwolnić toksyny, poprawić ogólny nastrój, ale też uzupełnić utraconą energię i złagodzić ból.

Intuicyjny, ręczny kontroler cyfrowy pozwala łatwo i wygodnie konfigurować rodzaj leczenia oraz dostosować każdy masaż do indywidualnych potrzeb. Można wybrać spośród 3 poziomów ciśnienia powietrza, 3 różnych trybów i 3 poziomów ogrzewania. Masażer ma funkcję bezpieczeństwa, wyłącza się automatycznie po 20 minutach dla bezpieczniejszego użytkowania.

Dzięki regulowanym opaskom na nogi, ten kompaktowy i przenośny masażer pasuje na większość rozmiarów, za pomocą rzepów można go łatwo dopasować do stóp i łydek. Załączona do zestawu torba ułatwia wygodne przechowywanie oraz transport.

Zastosowanie masażera do nóg

Dla kogo jest masażer do stóp Vitapres?

 1. Kobiety od 40 do 80 lat z problemami z nogami: ból, obrzęk, złe krążenie, żylaki, zmęczenie mięśni, zespół niespokojnych nóg lub potrzebujące rehabilitacji.
 2. Ludzie żyjący w szybkim tempie, a także którzy trzymają stopy w miejscu przez wiele godzin do końca dnia, i których nogi są bardzo chude.
 3. Kobiety i mężczyźni wymagający wyzdrowienia z dolegliwości nóg.
 4. Sportowcy, którzy szukają możliwości szybkiego powrotu do zdrowia między treningami, aby poprawić swoje wyniki.
 5. Ludzie którzy chcą się rozluźnić i zmniejszyć napięcia po całym dniu roboczym.

Zastosowanie Vitapress:

 • Prasoterapia
 • Ugniatanie
 • Shiatsu
 • Drenaż limfatyczny
 • Układ krążenia
 • Varicoseveins
 • Zmęczenie mięśni
 • Akupresura

PRASOTERAPIA

Znana również jako przerywana kompresja pneumatyczna, jest techniką terapeutyczną i estetyczną, która poprawia funkcjonowanie układu naczyniowego poprzez zastosowanie umiarkowanego, naprzemiennego nacisku na kończyny. Ayuda jest również stosowany w celach estetycznych, aby zapobiegać i eliminować cellulit, zwalczać retencję płynów, zmniejszać objętość, zapobiegać żylakom i poprawiać strukturę skóry.

UGNIATANIE

Ugniatanie to technika masażu, w której wywierany jest nacisk na powierzchowne i głębokie problemy, żeby łagodzić ból. Ugniatanie może być również stosowane do wytworzenia leczniczej reakcji, aby pomóc zmniejszyć emocje stresu i niepokoju.

SHIATSU

Shiatsu to rodzaj masażu, który został opracowany przede wszystkim w Japonii. Jego nazwa pochodzi od japońskiego terminu oznaczającego „nacisk palca”, co wiąże się z zastosowaniem nacisku na określone punkty na ciele, przechodzenie z jednego punktu do innej sekwencji rytmicznej. Shiatsu jest używany do zmniejszenia stresu i ochrony przed problemami zdrowotnymi związanymi ze stresem.

SYSTEM LIMFATYCZNY

Układ limfatyczny to sieć narządów, które pomagają pozbyć się z organizmu toksyn, odpadów i innych niepożądanych materiałów. Podstawową funkcją układu limfatycznego jest transport limfy, płynu zawierającego zwalczające infekcje białe krwinki w całym organizmie. Migdałki, śledziona i grasica są częścią układu limfatycznego.

Limfa to płyn przepływający przez układ limfatyczny.

Drenaż limfatyczny to forma delikatnego masażu, który zachęca do ruchu płynów limfatycznych wokół ciała, żeby usunąć odpady i toksyny z tkanek organizmu. Niektóre schorzenia mogą powodować gromadzenie się płynu limfatycznego. Drenaż limfatyczny może przynieść korzyści osobom z obrzękiem limfatycznym, fibromialgią i innymi schorzeniami.

UKŁAD KRĄŻENIA

Układ krążenia, zwany także układem sercowo-naczyniowym lub układem naczyniowym, to układ narządowy, który umożliwia krążenie i transport składników odżywczych, tlenu, dwutlenek węgla, hormonów i krwinek z komórek organizmu, aby zapewnić pożywienie i pomóc w walce z chorobami, ustabilizować temperaturę i utrzymać homeostazę. Do układu krążenia należy także układ limfatyczny.

VARICOSEVEINS

Żylaki pojawiają się gdy żyły stają się rozszerzone i przepełnione krwią. Żylaki zazwyczaj są spuchnięte i wypukłe, mają kolor niebieskawo-fioletowy lub czerwony. Często są bolesne. Stan jest bardzo powszechny, zwłaszcza u kobiet. Około 25% dorosłych ma żylaki. W większości przypadków żylaki pojawiają się na dolnych partiach nóg.

ZMĘCZENIE MIĘŚNI

Zmęczenie mięśni jest objawem, który zmniejsza sprawność mięśniową w godzinach nadliczbowych. Może się wiązać ze stanem wyczerpania, często będącym następstwem forsownej aktywności lub ćwiczeń fizycznych. Objaw ten może również wynikać z innych schorzeń.

Zespół niespokojnych nóg (RLS)

Stan, który powoduje niekontrolowaną chęć poruszenia nogami, zwykle z powodu nieprzyjemnego odczucia. Najczęściej dzieje się to wieczorem lub w godzinach nocnych podczas siedzenia lub leżenia. Poruszanie się chwilowo utrudnia nieprzyjemne uczucie.

AKUPUNKTURA

Akupunktura jest formą medycyny alternatywnej i kluczowym elementem tradycyjnej medycyny chińskiej, polegającej na wbijaniu bardzo cienkich igieł w skórę człowieka, w określone punkty na ciele, na różne głębokości. Badania sugerują, że może pomóc złagodzić ból i jest stosowana w wielu innych dolegliwościach. Chociaż według National Center for Complementary and Integrative Health (NCCIH) istnieją ograniczone dowody na jej skuteczność w obszarach innych niż ból. Akupunktura pozostaje kontrowersyjna wśród zachodnich lekarzy i naukowców.

AKUPRESURA

Akupresura jest alternatywną techniką medyczną, jest to rodzaj masażu, w którym nacisk wywierany jest na określone punkty w celu usunięcia blokad. Nacisk może być przykładany ręcznie, łokciem lub za pomocą różnych urządzeń.

Szczegóły produktu

VPRESS

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: panel kontrolny
wąż ciśnienia powietrza
W zestawie: instrukcja obsługi
masażer
torba transportowa
zasilacz
Wyświetlacz: LCD
Tryby pracy: 3

Szybkie porównanie

Produkt
Vitapress kompresyjny masażer do nóg z pilotem Vitapress kompresyjny masażer do nóg z pilotem Belena Active Pro – urządzenie do masażu stóp Belena Active Pro – urządzenie do masażu stóp Circulation Promoter elektrostymulator mięśni TENS Circulation Promoter elektrostymulator mięśni TENS
Dostępność
Cena
499,99 zł
499,99 zł 399,99 zł
499,99 zł
Dodatkowe informacje
wąż ciśnienia powietrza 18 nasadek do masażu poprawia krążenie krwi
Wyróżnione1
3 rodzaje masażu automatycznego Idealne dla poprawienia krążenia krwi Poprawia krążenie krwi
Wyróżnione2
Wyświetlacz LCD Sterowanie stopami Redukuje obrzęk i bóle na nogach
Wyróżnione3
Przynosi ulgę mięśniom 3 tryby intensywności masażu Pobudza nerwy i mięśnie w podeszwach stóp
Moc [W]
24 W
Zasilanie
brak w zestawie
W zestawie
torba transportowa 4 średnie elektrody
Funkcje dodatkowe
sterowanie stopami sterowanie pilotem
Funkcje
3 tryby intensywności
Napięcie wejściowe
AC 100-240V - 50/60Hz
Wyświetlacz
LCD
Tryby pracy
3
Timer
tak

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.