Medical Socks skarpetki przeciw żylakom

Zmęczone i bolące nogi potrafią doskwierać w codziennych czynnościach, tym bardziej po całym dniu chodzenia lub stania, a nawet siedzenia w niewygodnej pozycji. Jakie są sposoby na bolące nogi i jak poradzić sobie ze zmęczeniem nóg? Rozwiązaniem są skarpety medyczne Medical Socks przeznaczone dla osób z problemami z krążeniem krwi oraz dla osób spędzających dużo czasu w pozycji stojącej lub siedzącej z ograniczeniami, czy to w podróży czy za biurkiem.

W zestawie znajdują się 3 pary skarpet.Medical Socks skarpetki przeciw żylakom


189,99 zł

Rozmiar

Wysyłka: 48h (dni rob.)

Koszt przesyłki: GRATIS

Zdrowe odżywianie

Skarpety medyczne na ból nóg

Skarpety uciskowe Medial Socks dla mężczyzn i kobiet przeciwdziałające zmęczeniu nóg są praktyczne, lekkie i oddychające. To jedyne takie skarpetki z kompresją stopniową, które stymulują krążenie krwi, zapewniając ciągły masaż od dołu do góry.

Medyczne skarpetki zdrowotne zostały wykonane ze specjalnej elastycznej tkaniny o stopniowanym ucisku bez naciągania. Dzięki zastosowaniu technologii kompresji, Medical Socks wywierają delikatny nacisk, który stymuluje krążenie, co pomaga w stopniowym zmniejszaniu obrzęku i bólu nóg i stóp.

Te skarpety na żylaki pasują do każdego rodzaju obuwia, nie spadają, nie ślizgają się i nie czepiają spodni, nie zostawiają śladów na nogach. Mają wysoki i miękki pasek, który zapewnia wygodę. Uciskowe skarpety zdrowotne idealnie dopasowują się do nóg, zapewniając wysoki komfort i uczucie miękkości. To swego rodzaju skarpetki odpoczynkowe, które zapobiegają zmęczeniu oraz bólowi nóg.

Jak działają medyczne skarpety uciskowe

Jak działają skarpety na żylaki? Skarpetki uciskowe na ból nóg Medical Socks o średniej i stopniowej kompresji oraz anatomicznej pięcie zapewniają stały masaż stymulujący krążenie w nogach, co wpływa na unikanie zastojów żylnych oraz zapobiega zmęczeniu i bólu nóg.

Relaksująca skarpeta podtrzymująca działa na zasadzie kompresji stopniowej o średniej sile. Kompresja przeciwzmęczeniowa wynosi 16/20 mmhg, 21/27 hpa. Pięta anatomiczna sprawia, że nogi są zdrowe i wypoczęte. Skarpety na ból nóg Medical Socks wykonane są z przezroczystej tkaniny, 84% to poliamid, a 16% elastan.

Zdrowotne skarpetki na żylaki dostępne w różnych rozmiarach, od XS do XL oraz w różnych kolorach, żeby dopasować się do szerokiej gamy klientów.

Uciskowe skarpety zdrowotne Medical Socks

Dla uzyskania maksymalnego efektu działania skarpet zdrowotnych należy je właściwie zakładać i nosić. Siedząc nałożyć zdrowotne skarpety Medical Socks na stopę i przesuwać do góry, następnie dobrze wsunąć palce i ustawić piętę we właściwej pozycji. Żeby uzyskać prawidłowe napięcie, naciągnąć skarpetki dłońmi od dołu do góry i wygładzić kolano.

Skarpetki medyczne można prać ręcznie oraz w pralce w maksymalnej temperaturze wody 30° C w delikatnym cyklu prania, najlepiej osobno. Nie wybielać, nie prasować i nie czyścić chemicznie, można je suszyć w suszarce bębnowej w niskiej temperaturze. Prawidłowa pielęgnacja zapewnia zachowanie odpowiedniej kompresji do 40 cykli prania.

Tabela rozmiarów

Szczegóły produktu

KPLMEDSOCKSNMMEDSOCKSBMMEDSOCKSBEM

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: Kompresja przeciwzmęczeniowa 16/20 mmhg
W zestawie: 3 pary skarpet
Pranie: max. 30° C
nie czyścić chemicznie
nie prasować
nie wybielać
Skład: 16% elastan
84% poliamid

Szybkie porównanie

Produkt
Medical Socks skarpetki przeciw żylakom Medical Socks skarpetki przeciw żylakom Gymform Back Miracle opaska z technologią elektrostymulacji Gymform Back Miracle opaska z technologią elektrostymulacji
Dostępność
Cena
189,99 zł
199,99 zł 169,99 zł
Opis

Zmęczone i bolące nogi potrafią doskwierać w codziennych czynnościach, tym bardziej po całym dniu chodzenia lub stania, a nawet siedzenia w niewygodnej pozycji. Jakie są sposoby na bolące nogi i jak poradzić sobie ze zmęczeniem nóg? Rozwiązaniem są skarpety medyczne Medical Socks przeznaczone dla osób z problemami z krążeniem krwi oraz dla osób spędzających dużo czasu w pozycji stojącej lub siedzącej z ograniczeniami, czy to w podróży czy za biurkiem.

W zestawie znajdują się 3 pary skarpet.


Często przy zbyt długim staniu, siedzeniu na krześle czy fotelu, podnoszeniu czegoś ciężkiego, a nawet wykonywaniu prac domowych można odczuwać ból pleców. Powoduje to dyskomfort i utrudnia chodzenie. Na przewlekły ból nerwów lub mięśni ulgę zapewnia elektrostymulacja, jednak wymaga użycia dużego urządzenia.

Dodatkowe informacje
Kompresja przeciwzmęczeniowa 16/20 mmhg dioda LED
Wyróżnione1
Stały masaż stymulacyjny Wygodne zapięcie
Wyróżnione2
Dostępny w wielu rozmiarach Uniwersalny rozmiar
Wyróżnione3
Dla mężczyzn i kobiet Dyskretna, niewidoczna pod ubraniem
W zestawie
3 pary skarpet kabel USB
Pranie
nie czyścić chemicznie
Skład
16% elastan
Częstotliwość pracy
2 Hz, 80 Hz
Wbudowany akumulator
90 mAh
Czas pracy
do 1h
Wiek
od 8 lat
Wbudowany zegar
TAK
Czas ładowania
2 h
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!