Bóle pleców i mięśni mogą skutecznie utrudniać życie. Przenoszenie ciężkich przedmiotów, stojąca praca, siedzący tryb życia przed komputerem czy za kierownicą skutkują często bólem pleców. Zwykle nic na niego nie pomaga. Czy można pozbyć się bólu pleców w naturalny sposób? Teraz jest to już możliwe! Przedstawiamy inteligentny korektor postawy Active Posture.


Active Posture korektor postawy


99,99 zł

Wybierz Rozmiar

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)
Koszt wysyłki: 12,90zł

9urodziny

Rewelacyjny sposób na ból pleców

Korektor postawy Active Posture pomoże położyć kres bólom pleców oraz stawów bezpiecznie i szybko. To najbardziej naturalny oraz skuteczny system eliminujący ból w dolnej i środkowej części pleców. Został opracowany z wykorzystaniem najnowszej, zaawansowanej technologii. Jak działa korektor postawy Active Posture? Koryguje postawę, wyrównuje kręgi i kręgosłup. Minimalizując nadmierną krzywiznę, sprawia że stoi się prosto i jest się wyższym, a talia wygląda na szczuplejszą. Wystarczy założyć paski na ramiona i zapiąć pas!

Korektor postawy eliminujący ból pleców

Active Posture korektor postawy pomaga złagodzić nacisk jaki wywieramy na plecy, dzięki czemu utrzymujemy je proste. Pozwala przyjąć prawidłową postawę i poczuć ulgę. Dzięki Active Posture niweluje się napięcie w mięśniach karku, barkach i plecach, spowodowane złą postawą. Korektor Active Posture:

  • Zmniejsza zmęczenie pleców i ramion.
  • Rozluźnia mięśnie.
  • Minimalizuje napięcie i stres.
  • Wyrównuje kręgosłup i szyję.
  • Poprawia krążenie krwi.
  • Poprawia postawę.

Wygodny korektor postawy

Dzięki korektorowi postawy można chronić plecy i sprawić, że ból staje się przeszłością. Active Posture jest tak wygodny, że można go nosić przez cały dzień. Podczas pracy, jazdy samochodem, oglądania telewizji i przy komputerze. Zakładanie i ściąganie Active Posture jest bardzo proste. Wystarczy go dopasować i wyregulować. Pasy zakłada się na ramiona tak, jakby się zakładało kamizelkę. Po wsunięciu paska biodrowego trzeba zapiąć go za pomocą rzepu po drugiej stronie. Po przyjęciu prawidłowej postawy, należy zacisnąć lub poluźnić pasy, aż Active Posture zapewni odpowiednie wsparcie. Jego noszenie wciąż będzie wygodne!

Korektor postawy Active Posture

Korektor pomaga pozbyć się bólu pleców, utrzymywać wyprostowaną sylwetkę i wyglądać na jeszcze wyższą osobę, a nawet szczuplejszą. Można to wszystko łatwo osiągnąć dzięki Active Posture. To inteligentny korektor, który zapewnia lepszą postawę. Pomoże położyć kres bólom pleców i stawów bezpiecznie oraz szybko.

Siedząca i stojąca praca, godziny za kierownicą czy przenoszenie ciężkich przedmiotów. Jest wiele przyczyn nieprawidłowej postawy oraz bólu pleców, który może bardzo utrudniać życie i funkcjonowanie. Zwykle nic na to nie pomaga. Jak pozbyć się bólu pleców w sposób szybki i skuteczny? Czy można poradzić sobie w bólem pleców w sposób naturalny? Tak, można! Przedstawiamy rewolucję w walce z bólem pleców, czyli korektor postawy Active Posture.

Korektor postawy Active Posture został opracowany przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii. Jest to narzędzie terapeutyczne, najbardziej naturalny i skuteczny system łagodzący ból w dolnej, środkowej i górnej części pleców. Sprawia, że ból stanie się przeszłością. Koryguje postawę, wyrównując kręgi i kręgosłup oraz minimalizując nadmierną krzywiznę tak bardzo, że stoi się prosto. Wystarczy założyć paski na ramiona i zapiąć pas.

Dlaczego dobra postawa jest ważna

Dlaczego warto stosować korektor postawy? Wszystko zaczyna się od złej postawy. Możemy nie zdawać sobie z tego sprawy, ale przez całe nasze codzienne życie w kółko przyjmujemy złą, podczas niemal każdej czynności. Jeśli nie mamy poprawnej postawy, narażamy się na ryzyko wywołania większych problemów i kontuzji. Oprócz typowych bólów dolnej, środkowej i górnej części pleców, może pojawić się wiele innych dolegliwości.

Problemem jest, gdy krzywizna kręgosłupa jest nadmierna. Ciągłe utrzymywanie dobrej postawy jest ważne. Active Posture pomoże to zrobić bez wysiłku. Krzywizna się wygładzi, wszystkie stawy pomiędzy kręgami wzmocnią się i można poczuć się dużo lepiej. To korektor postawy, który pomaga złagodzić nacisk wywierany na plecy, dzięki czemu zawsze utrzymujemy prosty kręgosłup. Active Posture odciąża plecy w codziennym życiu. Można zapomnieć o napięciu mięśni, przewlekłym bólu, skurczach, sztywności karku, złym krążeniu, ucisku w żołądku, skoliozie, rwie kulszową i bólach krzyża.

Co to jest magnetoterapia

Ten uniwersalny korektor postawy radykalnie poprawia postawę i kładzie kres problemom z plecami, zmniejszając ich ból. Prawidłowa postawa może całkowicie eliminować ból pleców, zmniejszać zmęczenie mięśni i pomagać zapobiegać zwyrodnieniu kręgosłupa. Wspomaga też regenerację, dzięki czemu czujemy się znacznie lepiej. Magnetoterapia jest podstawą działania tego korektora postawy, Zawiera 12 strategicznie rozmieszczonych magnesów, poprawiających przepływ krwi w celu odciążenia mięśni, i przynoszących korzyści zdrowotne.

Jak Active Posture wykorzystuje magnetoterapię i jej wartość medyczną? Korektor postawy ma zalety magnetoterapii. To terapia wykorzystująca magnesy, które uwalniają energię i mają bardzo korzystny wpływ na organizm ludzki:

Efekt relaksujący na mięśnie. Jest w stanie oddziaływać na sztywne mięśnie, rozluźniając je, odprężając stawy i uwalniając je od ucisku. Wraz ze spadkiem ciśnienia, poprawia się również krążenie.

Efekt łagodzenia bólu. Zrelaksowana tkanka mięśniowa odpręża sąsiednią tkankę i dlatego ognisko bólu ustępuje, zmniejszając stan zapalny.

Efekt wzmacniający. Pola magnetyczne mogą pobudzać przywieranie wapnia do kości, przyspieszając proces rehabilitacji.

Wykazano, że korektor postawy Active Posture, który zawiera 12 magnesów, zapewnia optymalne wyniki, potwierdzone w badaniach densytometrycznych przed i po leczeniu.

Nowoczesny i wygodny korektor na ból pleców

Active Posture jest lekki, wygodny i praktycznie niewidoczny. Tak dyskretny, że nikt nawet nie zauważy go pod ubraniem. Ma uniwersalny rozmiar i ergonomiczną konstrukcję. Jest wykonany z oddychającego materiału i można go prać w pralce.

Korektor postawy Active Posture można nosić cały dzień, przy każdej czynności. Przed telewizorem, komputerem, w pracy, na zakupach i w samochodzie. Zakładanie jest bardzo łatwe. Wystarczy odpiąć pas i przełożyć ręce, jakby się zakładało kamizelkę. Następnie pas trzeba zapiąć i dopasować go w tali za pomocą rzepa oraz ściągnąć paski na ramionach. Active Posture szybko dostosuje się do sylwetki i preferencji. Można go zacisnąć, aby uzyskać lepsze dopasowanie lub nosić luźniej. Jest uniwersalny i idealny do każdego typu sylwetki. Regulowane paski są miękkie, a co za tym idzie wygodniejsze. Nawet nie poczujemy, że mamy go na sobie.

Szczegóły produktu

ACTPOL

Specyfikacja

Pranie: w zimnej wodzie
Skład: Neopren 80%
Poliester 20%
Rozmiar: regulowany
uniwersalny

Szybkie porównanie

Produkt
Active Posture korektor postawy Formu Clear plaster na kurzajki Formu Clear plaster na kurzajki Activa T opaska akupresurowa Activa T opaska akupresurowa
Dostępność
Cena
99,99 zł
99,90 zł 89,90 zł
109,99 zł
Dodatkowe informacje
dostosowana do ćwiczeń
Wyróżnione1
Rozluźnia mięśnie Wyjątkowy system akupresury!
Wyróżnione2
Koryguje Twoją posturę Prosta - Wygodna - Dyskretna!
Wyróżnione3
Poprawia krążenie krwi Dostosowana do ćwiczeń
Pranie
w zimnej wodzie
Skład
Poliester 20% poliester 20%
Rozmiar
regulowany obwód łydki: ok. 30,5 cm do ok. 45,7 cm
5 / 5
rating
(3 opini)
Filtruj recenzje
(3)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zresetuj
Ryszard
Potwierdzony zakup
rating
2023-05-11
5
Opinia dotyczy modelu: Rozmiar - L/XL
Barbara
rating
2022-09-15
5
Testuje póki co ok
Testuję trzeci dzien z uwagi na bół lędźwiów i czuje pewną poprawe, zobaczymy jak kolejne dni
Paweł
rating
2022-09-19
5
OKEJ
Korektor nie uwiera ani nie obciera. Materiał okej nie za gruby.