• Obecnie brak na stanie
Belena Active Pro – urządzenie do masażu stóp

Cały dzień na nogach, wysokie obcasy czy ćwiczenia. Wiele rzeczy sprawia, że po intensywnym dniu nogi i stopy są bardzo zmęczone. Z wiekiem to się tylko nasila, do tego coraz mniej się poruszamy. Czy jest sposób na to, żeby dać trochę wytchnienia i relaksu nogom? Najlepiej wieczorem, w zaciszu własnego domu? Rozwiązaniem jest urządzenie do masażu stóp Belena Active Pro.


Belena Active Pro – urządzenie do masażu stóp

Model: M30478

499,99 zł

Czas wysyłki 48h (dni rob.)
Newsletter

Kojący masażer do stóp

Belena Active Pro to niewiarygodnie kojący masażer do stóp. Urządzenie ma super skuteczne, obrotowe głowice masujące do masażu rolkowego, przynoszącego głęboki relaks. Dzięki funkcji ogrzewania na podczerwień, działa też na nogi odmładzająco. Wystarczy tylko usiąść i położyć stopy na masażer, by podczas odpoczynku, oglądania telewizji czy czytania cieszyć się niesamowicie kojącym masażem w swoim domu. Bez kosztownych wizyt w salonie i zabiegów. Masaż przywróci nogi do dawnej formy i nigdy już nie będzie zimnych stóp!

Urządzenie do masażu stóp w domu

Belena Active Pro to urządzenie do masażu stóp z różnymi możliwościami, dzięki czemu można go dopasować idealnie do swoich potrzeb. Funkcje masażera to:

  • aż 6 obrotowych głowic shiatsu 3D,
  • 18 nasadek do masażu,
  • 3 tryby masażu
  • 3 poziomy intensywności,
  • dwustopniowe ciepło na podczerwień,
  • przycisk – automatyczny timer
  • obsługa za pomocą palców stóp.

To urządzenie do masażu stóp pomoże zrelaksować się po długim dniu. Można też wykorzystać na relaks przerwę w pracy, czy szybciej zregenerować się po treningu. 

Masaż dostosowany do potrzeb

Sekretem niesamowicie kojącego masażu shiatsu z Beleną Active Pro są obrotowe głowice i nasadki masujące, które stymulują krążenie krwi, przepływ limfy i strefy refleksowe na stopach. Dwie elastyczne głowice masujące pośrodku indywidualnie dopasowują się do łuku stopy, zapewniając głęboki relaks oraz odprężenie mięśni stóp i nóg. Opcjonalna funkcja ogrzewania na podczerwień zapewnia ciepło i odpręża jeszcze bardziej. Ten przyjemny relaks rozchodzi się po ciele w ciągu kilku minut, i dostarcza nowej energii każdego dnia!

Urządzenie do masażu stóp w domu Belena Active Pro

Zmęczone nogi po całym dniu pracy i chodzenia lub po treningu, czy problemy pojawiające się z wiekiem, to zmartwienie wielu osób. Wizyty w salonach i zabiegi są kosztowne oraz czasochłonne. A gdyby tak można cieszyć się z kojącego masażu stóp w zaciszu własnego domu, i to kiedy tylko tego potrzebujemy? Teraz to możliwe! Przedstawiamy rewelacyjne urządzenie do masażu stóp Belena Active Pro.

Po ciężkim dniu, po ćwiczeniach i innych aktywnościach, w pracy, przed telewizorem lub z książką w ręku w wygodnym fotelu. Rozmawiając przez telefon czy zwyczajnie odpoczywając. Wystarczy położyć stopy na masażer i cieszyć się niesamowicie kojącym masażem, dzięki różnym możliwościom idealnie dopasowanym do potrzeb. Obsługa tego urządzenia do masażu jest wyjątkowo prosta i odbywa się przy użyciu palców stóp. Ma duże i łatwo dostępne przyciski sterujące, a wygodny przycisk ustawia 15-minutowy timer.

Masaż shiatsu i funkcja ogrzewania

Sześć obrotowych głowic masujących shiatsu 3D działa niezwykle skutecznie, zapewniając masaż rolkowy podeszwy stóp. Wraz z 18 nasadkami do masażu do wyboru, stymulują umiejscowione na stopach strefy relaksowe, pobudzając krążenie krwi i przepływ limfy. Pośrodku masażera znajdują się 2 elastyczne głowice masujące, które indywidualnie dopasowują się do kształtu łuku stopy. Dzięki temu można odczuć wyjątkowe odprężenie stóp i nóg, ciesząc się głębokim relaksem. Można wybierać spośród 3 trybów masażu, a także z 3 poziomów intensywności, czyli prędkości masażu. 

Opcjonalna funkcja 2-stopniowego ogrzewania na podczerwień jeszcze mocniej odpręża przynosząc przyjemne ciepło, a przy tym działa odmładzająco na nogi. Koniec z problemem z zimnymi stopami i nogami bez formy! Kojący relaks rozchodzi się szybko po całym ciele, a masaż jest znacznie przyjemniejszy. 

Masaż relaksacyjny stóp 

Kiedy stopy, które są podstawą całego organizmu zostają rozluźniane masażem, aktywuje się przepływ energii, co ma pozytywny wpływ na ogólne samopoczucie i może przyczynić się do poprawy równowagi. Ukierunkowana technika masażu shiatsu w Belenie Active Pro jest do tego idealna. Specjalne głowice 3D masują wszystkie ważne strefy relaksacyjne stóp. Mięśnie rozluźniają się, dzięki czemu można poczuć się bardziej odświeżonym i mobilnym. Masaż może przywracać nogi do dawnej formy, zapomina się o zmęczonych stopach i nogach. Przepływ energii jest stymulowany, a w połączeniu z głęboko przenikającym ciepłem podczerwieni, to idealne wsparcie dla większej witalności. Eksperci polecają masażer również jako dodatek do profesjonalnych terapii shiatsu.

Szczegóły produktu

M30478

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: 18 nasadek do masażu
sterowany za pomocą stóp
Moc [W]: 24 W
Funkcje dodatkowe: 6 obrotowych głowic masujących
opcjonalne ciepło na podczerwień
sterowanie stopami
Funkcje: 3 tryby intensywności
3 tryby masażu
Napięcie wejściowe: AC 100-240V - 50/60Hz
Timer: tak

Szybkie porównanie

Produkt
Belena Active Pro – urządzenie do masażu stóp Belena Active Pro – urządzenie do masażu stóp Vitapress kompresyjny masażer do nóg z pilotem Vitapress kompresyjny masażer do nóg z pilotem Medivon wzmacniacz dźwięku Cosmo Medivon wzmacniacz dźwięku Cosmo
Dostępność
Cena
499,99 zł
499,99 zł
499,99 zł
Opis

Cały dzień na nogach, wysokie obcasy czy ćwiczenia. Wiele rzeczy sprawia, że po intensywnym dniu nogi i stopy są bardzo zmęczone. Z wiekiem to się tylko nasila, do tego coraz mniej się poruszamy. Czy jest sposób na to, żeby dać trochę wytchnienia i relaksu nogom? Najlepiej wieczorem, w zaciszu własnego domu? Rozwiązaniem jest urządzenie do masażu stóp Belena Active Pro.

Zmęczone nogi, skurcze i dyskomfort podczas chodzenia to tylko niektóre z dolegliwości związanych z nogami. Siedzący tryb życia czy słabe krążenie mogą powodować wiele problemów. Masaże w salonach są kosztowne i czasochłonne, a na efekty trzeba zwykle czekać. Jak szybko pozbyć się problemów z nogami i to w zaciszu własnego domu?

Gratis torba transportowa!

Wstydliwe niedosłyszenie i problemy ze słuchem dotykają coraz więcej osób, tym bardziej w starszym wieku. Jednak obawy przed kolejkami do lekarzy, niedopasowaniem, niedyskretną formę noszenia i wysokie ceny zniechęcają do zakupu aparatów słuchowych. Rozwiązaniem może być rewelacyjny wzmacniacz słuchu Medivon Cosmo.

Dodatkowe informacje
18 nasadek do masażu wąż ciśnienia powietrza elastyczne, lekkie zabezpieczenie na szyję
Wyróżnione1
Idealne dla poprawienia krążenia krwi 3 rodzaje masażu automatycznego Elastyczne, lekkie zabezpieczenie na szyję
Wyróżnione2
Sterowanie stopami Wyświetlacz LCD 3 zestawy silikonowych końcówek.
Wyróżnione3
3 tryby intensywności masażu Przynosi ulgę mięśniom Ładowanie poprzez USB
Moc [W]
24 W
W zestawie
torba transportowa instrukcja obsługi
Funkcje dodatkowe
sterowanie stopami
Funkcje
3 tryby intensywności
Napięcie wejściowe
AC 100-240V - 50/60Hz
Wyświetlacz
LCD
Czas pracy
30 h
Tryby pracy
3 2 tryb – 2 piknięcie
Timer
tak
Czas ładowania
3 h
USB ładowanie
tak
Wyjście
≤110dB+3dB
Wzmocnienie dźwięku
30dB+5
Szum wejściowy
≤30dB
Zakres częstotliwości
200Hz - 6000Hz
Średnia ocen (2) użytkowników
5.0/5.0